Навигация
Реклама
Реклама

Головний автовокзал Флоренс в Празі

 1. Район біля автовокзалу Флоренс

Стаття-шпаргалка про головний центральний автовокзал Флоренс в Празі, яка стане в нагоді всім туристам, що приїжджають в Прагу на автобусі або планують поїздку з Праги в найближчі міста, наприклад, до Відня, Дрезден, Мюнхен або Нюрнберг.

У Празі головний автовокзал називається Флоренс (Florenc). Автовокзал обслуговує як автобусні маршрути по Чехії, так і міжнародні напрямки. Знаходиться автовокзал в центрі міста на однойменній станції метро і трамвайній зупинці Florenc. На карті метро можете побачити перетин жовтої і червоної гілок метро - саме тут на зупинці Florenc і знаходиться автовокзал. Дістатися до автовокзалу зручно з будь-якої точки міста, крім метро сюди приїжджають трамваї наступних маршрутів: 3, 5, 8, 14, 21, 24, 26.

З аеропорту Праги до автовокзалу Флоренс дістатися досить просто: спочатку їдете на автобусі № 119 до станції метро Nádraží Veleslavín, там спускаєтеся в метро на зелену гілку і їдете до станції метро Můstek, на цій станції метро переходите на жовту гілку і їдете до станції метро Florenc , виходьте з метро і йдете за вказівниками до автовокзалу.

 • Адреса автовокзалу: Прага, Křižíkova 2110 / 2b
 • Автовокзал працює щодня, час роботи: 03:00 - 00:30

Адреса автовокзалу: Прага, Křižíkova 2110 / 2b  Автовокзал працює щодня, час роботи: 03:00 - 00:30

Саме на автовокзал Флоренс приїжджають автобуси до Чехії з усієї Європи з наступних країн: Німеччина, Україна, Польща, Білорусь, Австрія, Швейцарія, Італія, Словаччина, Угорщина, Болгарія і т.д.

д

З вулиці автовокзал Флоренс виглядає непомітно, і його легко не помітити серед великої кількості будівель, автодоріг і споруд. На автовокзал краще заходити через підземний перехід, куди ведуть виходи з метро з червоною і жовтою гілок. При виході з метро дивіться, куди веде табличка Autobusové nádraží Praha Florenc. Дотримуючись в зазначеному на ній напрямку, ви вийдете прямо до входу в будівлю автовокзалу.

Дотримуючись в зазначеному на ній напрямку, ви вийдете прямо до входу в будівлю автовокзалу

Автовокзал складається з двох корпусів: в першому (новий корпус) знаходиться велика частина кас з продажу квитків, фастфуд кафе Burger King, туалет, душ, невеликий супермаркет і невеликий зал очікування. У кожній автобусній компанії своя каса.

У кожній автобусній компанії своя каса

Тут же в головному залі знаходиться велике табло з розкладом приїзду і від'їзду автобусів на найближчий час. На табло відображаються одночасно міжнародні і місцеві маршрути. Розберемося, що ж написано на табло.

 • Departures - коли на табло горить це слово, це означає, що відображаються автобусні маршрути відправлення.
 • Arrival s - коли на табло бачите це слово, це означає, що відображаються автобусні маршрути прибуття.
 • У самій верхній частині табло пишеться поточна дата і час.
 • У першій графі вказано час, якщо на табло горить Departures, то це означає час відправлення автобуса, якщо Arrivals, то час приїзду автобусів.
 • У другій графі пишеться номер платформи, на яку приїжджає або від'їжджає автобус.
 • Третя графа - це код маршруту.
 • Четверта графа From / To - це кінцеві точки маршруту (міста), наприклад, на табло ви бачите такі маршрути: Прага-Мюнхен, Прага-Відень, Прага-Братислава, Прага-Карлові Вари, Прага-Лондон.
 • У п'ятій графі вказана фірма, яка здійснює проїзд на даному маршруті.
 • У шостий графі пишеться час, на яке спізнюється автобус.

У шостий графі пишеться час, на яке спізнюється автобус

У другому корпусі (старий корпус) знаходиться кав'ярня, кілька кас переважно з продажу квитків на Україну і до Болгарії. В цьому корпусі знаходиться обмінник, невеликий супермаркет, ще одна камера зберігання. Крім того, на другому поверсі корпусу знаходиться зал очікування для клієнтів фірми Student Agency.

Крім того, на другому поверсі корпусу знаходиться зал очікування для клієнтів фірми Student Agency

Нижче на карті автовокзалу Флоренс можете побачити розташування корпусів, де знаходяться всі кафе, туалети (відвідування туалету платне - 10 Крон), банкомати і розташування платформ. На автовокзалі всього 26 платформ для від'їзду і одна платформа 99 для приїзду автобусів, які закінчують свій шлях в Празі.

На автовокзалі всього 26 платформ для від'їзду і одна платформа 99 для приїзду автобусів, які закінчують свій шлях в Празі

Як я вже говорив, в двох корпусах автовокзалу є камери схову, вартість зберігання багажу становить 60 Крон або 2 Євро за 1 календарний день. Час роботи камери зберігання: з 5.00 до 24.00.

00

Деякі автобусні компанії відразу на своїх квитках вказують номер платформи, з якої відправляється автобус, але найкраще перед посадкою подивитися на табло, щоб упевнитися в правильності платформи. Якщо на квитку не вказана платформа відправлення, то просто дочекайтеся, поки на табло не з'явиться номер вашого маршруту. Посадка в автобуси зазвичай починається за 20 хвилин до відправлення. Всі платформи на автовокзалі пронумеровані і оснащені лавками і укриттям від дощу.

Всі платформи на автовокзалі пронумеровані і оснащені лавками і укриттям від дощу

Район біля автовокзалу Флоренс

Опишу трохи район біля автовокзалу. Як я вже говорив, автовокзал Флоренс знаходиться в самому центру Праги, до Староміської площі 1,3 км (20 хвилин пішки), до Головного вокзалу таку ж відстань. Поруч з автовокзалом є готелі, ресторани і супермаркети, в яких продукти можна купити набагато дешевше, ніж на самому автовокзалі.

Де купити продукти: супермаркет Albert, адреса: Sokolovská 394/17. Супермаркет Billa, адреса: Sokolovská 14 (час роботи: 6.00 - 23.00).

Де поїсти: McDonald's, адреса: Sokolovská 2080. Хороший чеський ресторан зі смачною їжею і темним пивом U českého lva, адреса: Sokolovská 41/7. Ресторан з чеської кухнею і величезним вибором розливного пива Pivovarský Klu b, адреса: Křižíkova 272/17. Недорога піцерія Pizzeria Aria, адреса: Křižíkova 267/9. Раджу відвідати Gate Restaurant зі смачними коктейлями і американською кухнею, адреса: Sokolovská 539/31. Взагалі в цьому районі дуже багато ресторанів, кафе, пивних і закусочних, я назвав найкращі.

Хороші готелі поруч з автовокзалом Флоренс з позитивними відгуками і рейтингом вище 8 з 10, які знаходяться в пішій доступності на максимальній відстані 500 метрів від автовокзалу: готель чотири зірки Jurys Inn Prague , Чотиризірковий дизайн-готель Elephant Prague , недорогий Pension Unie , Готель 3 зірки Hotel Merkur , Тризірковий готель з басейном AXA Hotel .

Я повідомив майже всю корисну інформацію, залишилося трохи розповісти про покупку квитків. Квитки майже у всіх автобусних компаній продаються на офіційному сайті або в касі на автовокзалі. На популярні напрямки, особливо навесні-влітку, квитки на автобуси розкуповують дуже швидко, тому не факт, що вам в касі вдасться купити квиток за пару днів до відправлення, плюс у багатьох компанія не знають ніякі мови, крім чеського.

Квитки на автобуси по всій Європі можна також купити на сайті Infobus , Сайт російською мовою, показує ціни всіх автобусних компаній і оплачувати квиток можна в будь-якій валюті (Євро, чеські крони, карбованці гривні). На сайті порівнюються ціни на квитки у всіх компаній за однаковими напрямками, і вам не потрібно витрачати час на пошуки потрібної автобусної компанії. Ціни на квитки на Infobus такі ж, як на офіційних сайтах автобусних компаній, ви не переплатите ні копійки. На цьому ж сайті можна замовити екскурсії по Празі, просто вибираєте останню вкладку.

Автобусні квитки можна також купити на сайті міжнародної компанії Flixbus , У якій найбільша маршрутна мережа в Європі.

Підводячи підсумок, можу сказати, що в Празі хороший і зручний автовокзал, а подорожувати автобусами по Європі дешево, зручно і комфортно.

Підводячи підсумок, можу сказати, що в Празі хороший і зручний автовокзал, а подорожувати автобусами по Європі дешево, зручно і комфортно

Вам також може бути цікаво

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.