Навигация
Реклама
Реклама

Розклад автобусів Судак - Сімферополь, аеропорт, Ялта 2019, ціни

  1. Розклад автобусів Судака: приміські рейси
  2. Автостанція Судака: номер телефону, адреса

Розклад автобусів автостанції Судак актуально на 5 травня 2019 року. Останній рейс з Судака до Сімферополя тепер їде о 18:20 - приємний бонус! З'явилися також рейси в Севастополь через Алушту.

Розклад автобусів автостанції Судак

Вартість проїзду від автостанції Судака на всі напрямки (актуально на травень 2018 - з тих пір більше не висить на автостанції). З тих пір ціни виросли. Тепер проїзд на рейс СУДК - Сімферополь коштує 270-300 рублів.

Судак - один з головних курортів Криму. Це підтверджує і той факт, що в літній час в розклад автобусів Судака додається багато нових рейсів. На зимовий сезон їх кількість знову зменшується, тому виїхати ввечері з міста стає проблематично. Тут ми представляємо вам найдокладніше і головне актуальний розклад автобусів Судак - аеропорт Сімферополь 2019.

З Судака можна добратися не в усі міста Криму. Пов'язано це з тим, що місто знаходиться далеко від основної траси Керч - Сімферополь. Але звідси все одно легко потрапити до столичного Сімферополь або Алушту. Причому рейси в Південнобережні Ялту і Алушту проходять уздовж узбережжя (через Рибаче), завдяки чому економиться багато часу, яке б треба було при об'їзді через Сімферополь. Тут ви дізнаєтеся як розклад автобусів Судак - Сімферополь 2019, так і список інших рейсів від автостанції Судака.

З міста можна виїхати в Феодосію, Коктебель, Ялту, Алушту, Керч, Севастополь. У літню пору з'являється в списку і розклад автобусів Судак - Алушта 2019, відправляються не через Сімферополь, а через Рибальське. Є в розкладі автобусів Судака і рейси в аеропорт «Сімферополь». Також по одному рейсу відправляється в Євпаторію, Джанкой і Порт-Крим. А ось щоб виїхати за межі Криму, необхідно спочатку відправитися в сусідню Феодосію , Куди заїжджають всі автобуси, які прямують з Криму в Краснодарський край і далі.

Розклад автобусів Судака: приміські рейси

Крім міжміських рейсів в Судаку є і друга автостанція, точніше нижня платформа першої. Звідси відправляються рейси в селища, що входять в Судакський міська рада (по посиланнях є докладний розклад кожного рейсу):

Врахуйте, що в курортний сезон на автостанції великі черги (навіть в будні), тому поспішайте купувати квитки заздалегідь.

Сподіваюся, розклад автобусів Судака, розміщене на нашому сайті, допоможе вам грамотно спланувати власну поїздку на курорт і без проблем повернутися назад.

З міста можна виїхати майже в усі міста півострова. Тут можна дізнатися розклад автобусів Судак - аеропорт Сімферополь, а також наступні рейси:

  • Судак - Євпаторія;
  • Судак - Джанкой;
  • Судак - Севастополь;
  • Судак - Ялта;
  • Судак - Феодосія;
  • Судак - Керч.

Автостанція Судака: номер телефону, адреса

Адреса: вул. Гвардійська, 32;

Телефон: +7 (36566) 2-15-06

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.