Навигация
Реклама
Реклама

Божевілля машин? Підйомник з Магнітогорська сноубордистами потрапив в аварію в Приельбруссі

17 березня 2018 16 474 4

Як повідомляють свідки сьогоднішнього події, повітряний «трамвайчик», в якому знаходилося більше 20 осіб, не зміг вчасно загальмувати на одній із стоянок гори Азау. І замість м'якої зупинки він врізався в бетонну стіну. Після зіткнення вагон деформувався, все його пасажири впали. Тільки завдяки щасливому збігу обставин, жертв вдалося уникнути. Пасажири фунікулера першими надали допомогу травмованим. Точна кількість постраждалих поки невідомо.

З присутніх на борту цього маятникового підйомника групи магнітогорський сноубордистів ніхто серйозно не постраждав, а порізи від битого скла і забиті місця учасники події не стали фіксувати і звертатися до медустанов.
З присутніх на борту цього маятникового підйомника групи магнітогорський сноубордистів ніхто серйозно не постраждав, а порізи від битого скла і забиті місця учасники події не стали фіксувати і звертатися до медустанов

Маятниковий підйомник на горі Азау до події.

Нагадаємо, вчора інтернет облетіли кадри моторошного події на грузинському гірськолижному курорті Гудаурі, де при схожих обставинах «збожеволів» ще один підйомник. В результаті події в Грузії вісім чоловік травмувалися, в тому числі четверо росіян.

На жаль, «божевілля» підйомника в Приельбруссі на відміну від грузинського не потрапило в кадри очевидців, так як носило короткочасний характер.


Служба новин «Верстов.Інфо»

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.