Навигация
Реклама
Реклама

Самі високогірні веб-камери встановили на Ельбрусі

Веб-камери заробили на схилах найвищої в Європі гори Ельбрус (5642 метри над рівнем моря) на позначці понад 3,9 тис. Метрів, повідомляється на офіційному сайті курорту "Ельбрус".

"Ура, на Ельбрусі з'явилися самі високогірні веб-камери в Європі! Трансляція ведеться з майданчика притулку" LeapRus "(висота над рівнем моря - 3912 метрів), одна камера показує картинку з видом на Ельбрус, друга - на Головний Кавказький хребет", - йдеться в повідомленні.
Ура, на Ельбрусі з'явилися самі високогірні веб-камери в Європі Камери вже в робочому стані, але через погану погоду видно тільки невеликий схил гори і частина фасаду високогірного готелю. "Сподіваємося, наші веб-камери допоможуть туристам і альпіністам всього світу стежити за погодою і обстановкою на Ельбрусі", - наголошується в повідомленні на сайті курорту.
На гірськолижних трасах Ельбрусу веб-камери функціонують давно. Всього на різних висотах встановлені вісім камер, з яких в режимі реального часу передається картинка того, що відбувається на курортній галявині Азау і гірськолижних трасах, повідомляє ТАСС.

У грудні 2015 року на Ельбрусі було відкрито сама високогірна канатна дорога, яка доставляє туристів і альпіністів на висоту 3847 метрів.
Курорт "Ельбрус" розвивається за участю акціонерного товариства "Курорти Північного Кавказу", яке вкладає значні кошти в розвиток інфраструктури району.
джерело: http://skigu.ru

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.