Навигация
Реклама
Реклама

Чи потрібна віза до Азербайджану для росіян в 2019 році? Не потрібна

 1. зміст:
 2. Правила в'їзду в Азербайджан для росіян
 3. В'їзд в Азербайджан з дітьми
 4. В'їзд в Азербайджан після Вірменії
 5. Про митні правила
 6. Види азербайджанських віз
 7. Документи для візи в Азербайджан
 8. Медична страховка
 9. Скільки робиться і скільки коштує віза до Азербайджану?

Азербайджан - не дуже поширена країна серед завзятих мандрівників, але все ж все туристи, які втомилися від банального відпочинку цікавляться, чи потрібна віза до Азербайджану і що роблять для її оформлення.

Щоб відвідати Азербайджан, росіянам не потрібно оформляти візу, якщо подорож не перевищує період в 3 місяці.

зміст:

В Азербайджан не потрібна віза в перебігу 90 днів

Азербайджан - не дуже поширена країна серед завзятих мандрівників, але все ж все туристи, які втомилися від банального відпочинку цікавляться, чи потрібна віза до Азербайджану і що роблять для її оформлення

При перетині кордону з Азербайджаном росіянам ставлять тільки в'їзний штамп. Фото взято з vakrf.ru.

Ця дивовижна країна знаходиться в товариських стосунках з Росією, тому діють полегшені правила в'їзду в Азербайджан для громадян РФ.

При бажанні залишитися в Азербайджані на тривалий час, спеціальний дозвіл продовжують безпосередньо в Азербайджані або ж запитують схвалення на тимчасове проживання.

Встановлені норми діють незалежно від того, яка мета подорожі туристів. При відправленні, щоб подивитися визначні пам'ятки Азербайджану, бажанні відвідати рідних, близьких із запрошенням з боку друзів, родичів або ж з метою ділових поїздок - знаходження в країні максимум на 3 місяці не змушує оформлення спеціального бланка. Зазвичай 90 діб вистачає для вирішення всіх проблем в країні.

Правила в'їзду в Азербайджан для росіян

Для мандрівників з РФ діють правила в'їзду без віз, тому Азербайджан стає цікавим для російських мандрівників. Але поїздка в Азербайджан за російським паспортом не практикується, як в деяких інших пострадянських республіках.

Щоб переїхати через кордон, з собою необхідно взяти тільки актуальний закордонний паспорт, куди проставляється в'їзний штамп з актуальними датами. Більше жодних документів для в'їзду в Азербайджан по режиму «без віз» не потрібні.

Важливо знати! Громадянам Російської Федерації, які подорожують в Азербайджан, немає необхідності надавати придбані квитки на літак / поїзд або ж бронь з готелю, матеріальне фіксування добробуту.

Для всіх громадян, які приїхали подивитися країну, поширюються однакові правила. Кожен мандрівник повинен зареєструватися у державній міграційній службі протягом 3 днів після прибуття. Про це може подбати готель, де зупинився турист, але краще продумати даний момент завчасно.

Для проходження процедури готують ксерокопію закордонного паспорта і спеціальну анкету, особисто заповнену туристом. Така реєстрація оформляється на весь період перебування в державі або на термін актуальності візи.

Провести реєстрацію за місцем перебування можна за допомогою інформаційного Інтернет-ресурсу Державної Міграційної Служби Азербайджанської Республіки ( www.migration.gov.az )

В'їзд в Азербайджан з дітьми

В'їзд в Азербайджан з дітьми

Туристи, які приїхали з дітьми повинні мати на руках їх свідоцтво про народження, закордонний паспорт (при його наявності) або ж довіреність, підтверджену у нотаріуса (при подорожі юних туристів з супроводжуючими особами).

Зверніть увагу! Якщо дитині менше 6 років, його фотографія вклеюється в закордонний паспорт одного з батьків.

В'їзд в Азербайджан після Вірменії

Оскільки Азербайджан і Вірменія перебувають у несприятливих відносинах, актуальним питанням стає, як відбувається в'їзд в Азербайджан після Вірменії.

Якщо у російського туриста є відмітка про відвідування Вірменії, існує можливість заборони в'їзду в Азербайджан.

Дуже важливо при перетині кордону не акцентувати увагу на політиці Азербайджану, а також на його взаєминах з Вірменією, в іншому випадку туристу можуть заборонити в'їзд назавжди.

Про митні правила

У Азербайджану, як і у інших держав, є певний список речей, на які накладено табу до ввезення та вивезення. Особливу увагу на це правило слід звернути тим, хто здійснює в'їзд в Азербайджан на автомобілі.

Категорично забороняється ввозити матеріали, що несуть небезпеку для життя, здоров'я жителів країни. Не можна провозити овочі, фрукти, антикваріат без фіксованого дозволу з боку Міністерства культури.

Види азербайджанських віз

Якщо планується тривала подорож до Азербайджану, віза для росіян обов'язково знадобиться, її доведеться оформляти попередньо, як і в усі інші держави.

В'їзних документів в Азербайджан є кілька типів:

 • туристичного спрямування;
 • навчального;
 • робітника;
 • гостьового;
 • для проживання на певний період;
 • гуманітарного.

Для тривалих туристичних поїздок додаткова віза не потрібна. Якщо 3 місяців на огляд визначних пам'яток Азербайджану буде недостатньо, документ продовжують в спеціальних органах. А якщо співробітники міграційної служби вирішать, що ваша затримка в країні дійсно обгрунтована - заява схвалюється, і туристу вдасться затриматися в державі ще протягом 60 діб.

Важливо знати! Якщо російські туристи все ж зважаться на оформлення туристичної візи, це можна зробити в електронному форматі через спеціальний онлайн-ресурс - evisa.gov.az .

При бажанні вчитися або працювати в Азербайджані, необхідно оформити ту чи іншу візу відповідно. Документи подаються на той період, протягом якого громадянин буде перебувати в державі.

Транзитна віза в Азербайджан видається автоматично після прибуття на територію держави, але турист зобов'язаний показати квитки на літак, на який він буде пересідати.

Документи для візи в Азербайджан

Так виглядає віза до Азербайджану.

Щоб оформити візу до Азербайджану знадобиться:

 • анкетне бланк в заповненому форматі;
 • закордонний паспорт, термін актуальності посвідчення повинен перевищувати період перебування в Азербайджані;
 • внутрішній паспорт жителя Росії;
 • запрошення з місця роботи, навчання або ж від фізичної особи
 • 2 фотозображення, розміром 3 на 4 см;
 • повідомлення про збори в консульстві.

До основного пакету документів не прикладають квитки на зворотний рейс або ж ваучер з готелю. Це дуже зручно, якщо поїздка виявилася незапланованою, і забронювати готель заздалегідь не вдалося.

Медична страховка

Для оформлення медичної страховки в Азербайджна рекомендуємо скористатися сервісом cherehapa.ru

Дізнатися ціни на страховку для подорожі по Азербайджнау на 2 осіб можна, скориставшись формою нижче:

Скільки робиться і скільки коштує віза до Азербайджану?

В'їзд на підставі закордонного паспорту відбувається безкоштовно.

Тип візи Вартість Одноразова в'їзна віза 20 $ USD Багаторазова в'їзна віза 350 $ USD Одноразова транзитна віза 20 $ USD Багаторазова віза 20 $ USD

Отримати готовий в'їзний документ вдасться протягом 8-12 діб.

Якщо громадянина Російської Федерації не влаштовує віза до Азербайджану, і він хоче там жити постійно, то отримати громадянство йому вдасться лише після проживання в державі понад 5 років.

Азербайджанську візу можна оформити в посольстві, консульствах і візових центрах:

Дивіться також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.