Навигация
Реклама
Реклама

Чи потрібна віза до Азербайджану для росіян в 2019 році?

 1. В'їзд без візи
 2. Якщо потрібно затриматися
 3. Митні правила при перетині кордону
 4. Поїздка з дітьми
 5. поїздка

Азербайджан не входить в топи туристичних рейтингів. Але для громадян Росії ця країна надає вельми зручні умови перебування. Головне питання: чи потрібна віза до Азербайджану? У 2019 росіянам не потрібно оформляти візу або інші дозвільні документи для відвідування цієї держави.

У 2019 росіянам не потрібно оформляти візу або інші дозвільні документи для відвідування цієї держави

Громадянам РФ дозволяється перебування в Азербайджані без візи до трьох місяців. Навіть якщо після цього терміну необхідно затриматися в країні, стандартної процедури оформлення дозволу не знадобиться. Термін просто продовжується без відвідування посольств або консульств. А після його продовження можна нескладно отримати і посвідку на проживання при необхідності.

Відсутність потреби оформлення візи для громадян РФ стосується будь-якої мети поїздки: туризм, відвідання родичів або знайомих громадян Азербайджану на їх запрошення, бізнес та інші. Як правило, виділяються 90 діб безвізового режиму досить для реалізації будь-яких запланованих справ.

Для іноземців, які не є громадянами РФ, але мають право проживати в Росії, звертатися за візою до Азербайджану необхідно в диппредставництва країни.

Для перетину держкордону країни з метою транзиту віза громадянам РФ також не знадобиться.

В'їзд без візи

Отже, в 2019 році для в'їзду в Азербайджан громадянам Росії не потрібні візи Отже, в 2019 році для в'їзду в Азербайджан громадянам Росії не потрібні візи. А порядок в'їзду такий: при проходженні прикордонного контролю необхідно пред'явити діючий закордонний паспорт, в якому є вільне місце для відміток про в'їзд і виїзд з країни. Співробітники прикордонної служби ставлять штампи про приїзд і про те, що особа покинуло межі держави. На штампах вписується відповідні дати. Вони дозволяють визначити загальний термін перебування громадян РФ в Азербайджані, а також відстежити можливі порушення режиму перебування в країні.

Для відвідування країни на відміну від багатьох інших держав не доведеться надавати ніяких додаткових паперів. Бронь готелю, квитки на зворотну дорогу, ваучери і підтвердження наявності достатніх фінансів - все це не стане в нагоді для перетину азербайджанського кордону.

Після приїзду в держава будь-який іноземець повинен пройти процедуру реєстрації у відділі Державної міграційної служби. На неї виділяється до трьох діб з моменту прибуття. Для відвідувачів, що зупиняються в готелі, пройти реєстрацію можна в службі готелю. Для реєстрації необхідно зробити копію закордонного паспорта, а також власноруч заповнити анкету.

Якщо потрібно затриматися

У разі якщо під час відвідування Азербайджану громадянину РФ необхідно затриматися в Баку довше, ніж на три місяці, необхідно отримати дозвіл на продовження терміну безвізового перебування. У перший раз час перебування продовжується на два місяці. Згодом його можна продовжити на рік, однак, це вже отримання права тимчасового проживання.

Митні правила при перетині кордону

У 2019 при проїзді кордону в Азербайджан необхідно знати, що можна або не можна провозити з собою в багажі або ручній поклажі. У країну можна провозити:

 • Алкоголь міцний - до 1,5 літра; вино - до 2 літрів;
 • Сигарети - до 1000 штук;
 • Парфуми для особистого користування в розумних кількостях;
 • Інші товари на суму не більше 10 тисяч американських доларів (без необхідності оплачувати мито).

Митниця Баку дозволяє ввозити такі товари особам від 16 років.

Валюту можна провозити в будь-якій кількості. Головне, не забувайте задекларувати гроші, так як вивезти дозволять лише суму, зазначену в декларації. Ввозити і вивозити національну валюту митними правилами Баку дозволено тільки для громадян країни.

У 2019 заборонено везти з собою:

 • Зброя (крім зареєстрованої мисливської, на який повинен бути одержаний спеціальний дозвіл);
 • боєприпаси;
 • Наркотичні і наркосодержащие препарати;
 • тварин;
 • Фото і друкованих матеріалів, що містять зображення, спрямовані проти конституційного ладу держави;
 • Овочі та фрукти.

Митна декларація, що оформляється при в'їзді, повинна зберігатися іноземцями до виїзду з країни.

Вивозити з Азербайджану заборонено:

 • Ікру осетрових риб (понад 600 грамів);
 • Тварин (крім собак і кішок);
 • Цінні породи дерева;
 • зброя;
 • Наркотичні і наркосодержащие препарати;
 • Радіоактивні речовини;
 • Дорогоцінні метали;
 • Дорогоцінне каміння у вигляді сировини;
 • Рідкісні породи рослин;
 • Рогу марала і козулі.

Поїздка з дітьми

Оскільки за дитину відповідальність несуть його батьки, і тільки вони мають право приймати рішення про пересування малолітніх і неповнолітніх, при поїздці з дітьми потрібно дотримуватися певних формальностей Оскільки за дитину відповідальність несуть його батьки, і тільки вони мають право приймати рішення про пересування малолітніх і неповнолітніх, при поїздці з дітьми потрібно дотримуватися певних формальностей.

У 2019 при перетині кордону Азербайджану з неповнолітніми або малолітніми дітьми потрібно:

 • Закордонний паспорт, якщо вже є;
 • Свідоцтво про народження (оригінал);
 • Дозвіл на виїзд дитини з Росії (при необхідності).

поїздка

Для росіян найпопулярніший спосіб поїздки в Азербайджан - літак. Для зручності мандрівників безліч великих авіакомпанії пропонує досить вигідні умови перельотів. Скориставшись вигідними акційними і знижковими пропозиціями, можна істотно скоротити витрати на подорож.

Регулярні рейси з Москви і інших великих міст РФ дозволяють потрапити в Азербайджан в будь-який необхідний термін. Для внутрішнього пересування по країні можна скористатися авіа, залізничним або автотранспортом. Останній вважається найбільш зручним для переміщення.

З'їздити в Азербайджан можна, не витрачаючи часу на оформлення візи та відстоювання черг. Приїхати можна, маючи діючий закордонний паспорт. При перетині кордону варто дотримуватися митні правила, що існують в країні. Перед поїздкою варто дізнатися і підготувати документи на неповнолітніх дітей, щоб не виникло труднощів в поїздці.

Головне питання: чи потрібна віза до Азербайджану?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.