Навигация
Реклама
Реклама

Імпорт товарів з Азербайджану в Казахстан

  1. Імпорт з Азербайджану: список документів і особливості
  2. Імпорт товарів разом з «АГАПАС-ЕКСПОРТ»
  3. Вантажоперевезення з Азербайджану:

Імпорт з Азербайджану в Казахстан - стандартна схема   Імпорт при співпраці з нашою компанією   Вантажоперевезення   Імпорт з Азербайджану: список документів і особливості   Організація імпортних операцій має ряд особливостей Імпорт з Азербайджану в Казахстан - стандартна схема

Імпорт при співпраці з нашою компанією

Вантажоперевезення

Імпорт з Азербайджану: список документів і особливості

Організація імпортних операцій має ряд особливостей. Так як контроль за ввезеними товарами більш уважний, то в митні органи необхідно надати чималий пакет документів.

Для успішного проведення імпортної поставки необхідно виконати ряд певних дій і дотримати умови, перераховані нижче.

А саме:

  1. Отримання сертифіката СТ-1. Так як Азербайджан входить до складу СНД, то товари, вироблені в цій країні, не обкладаються імпортними митами в Казахстані. Даний документ підтверджує країну походження товару і оформляється експортером.
  2. Оформлення дозвільних документів на ввезення товарів. Залежно від коду товару згідно з УКТ ЗЕД визначається список дозвільних документів. До них відноситься: сертифікат / декларація відповідності, ліцензії на ввезення, фітосанітарний або ветеринарний сертифікат.
  3. Сплата митних платежів. Крім імпортних мит в митні платежі входить збір за митні операції і ПДВ на імпорт 12%. За деяким категоріям товару треба сплатити ще акциз. Важливо, що митні платежі повинні надійти в митницю до фактичного подання декларації.

Успішне проведення імпортної операції багато в чому залежить від професійного погляду і актуальних знань в області митного оформлення. Компанії без досвіду роботи ЗЕД часто роблять помилки і несуть як фінансові, так і тимчасові витрати.

Імпорт товарів разом з «АГАПАС-ЕКСПОРТ»

Співпраця з компанією «АГАПАС-ЕКСПОРТ» істотно спростить процедуру імпорту товарів з Азербайджану, а також виключить непередбачені витрати.

Ми пропонуємо дві схеми роботи по імпорту товарів до Казахстану .

1. Якщо Ви збираєтеся придбати товар з Азербайджану, але не має досвіду відповідних поставок, ми пропонуємо послугу «контрактотримач» . Схема дій проста і від Вас ніяких особливих знань не вимагає. Наша компанія викуповує яка Вас цікавить. Потім ми проводимо митне очищення товару , Тобто, сплачуємо всі митні платежі і випускаємо декларацію. Після чого доставляємо товар до Вашого складу. При цьому всі ризики по поставці виявляються на нас.

2. Послуга « агентську супровід » . Якщо Ви хочете бути безпосереднім учасником зовнішньоторговельної угоди, ми допоможемо провести імпортну операцію. В цьому випадку в наші обов'язки входить:

Перевагою даної схеми роботи є прозорість усіх платежів. З нами Ви працюєте за договором надання послуг.

Крім митного оформлення товару, ми також організуємо міжнародні транспортні перевезення .

Вантажоперевезення з Азербайджану:

Автомобільні вантажоперевезення. Даний вид транспортування товару на сьогоднішній день найбільш оптимальний варіант за критеріями «ціна-час-якість». Виходячи зі специфіки переміщуваного товару, підбирається необхідний тип машини. Ми здійснюємо доставку як великогабаритних, так і збірних вантажів в будь-яку точку Казахстану.

Залізнична доставка використовується в основному при великому обсязі товару, а також при імпорті насипних або наливних товарів. Вантажоперевезення здійснюються в вагонах або контейнерах, в залежності від типу товару.

Вантажоперевезення по цьому напряму здійснюються транзитом через Росію. Однак існує ще прямий маршрут доставки товару. Логістична схема виглядає наступним чином: поромом з порту Баку через Каспійське море в порт Актау, звідти залізничним або автотранспортом до місця призначення в Казахстані.

Компанія «АГАПАС-ЕКСПОРТ» організовує будь-який з варіантів доставки товару. Ми запропонуємо оптимальну логістичну схему, виходячи з особливостей товару і Ваших переваг. Так як вантажоперевезення здійснюються разом з послугою «контрактотримач», то оформлення товару на кордоні лягає на нас.

Задайте питання з організації імпорту по телефону. Для розрахунку вантажоперевезення залиште заявку на сайті, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.