Навигация
Реклама
Реклама

Російський державний «Супутник» приєднав до Вірменії 20% території Азербайджану - ФОТО

Вірменське бюро російського державного інформаційного агентства «Супутник» 5. жовтня опублікувало статтю «Виноробство в Вірменії: зберігаючи традиції».

У матеріалі автори, цілком ймовірно, є вірменами за національністю, в черговий раз видають за остаточну істину інформацію, непідкріплені ніякими історичними фактами.

На цей раз про те, що традиції виноробства в Вірменії нібито налічують кілька тисяч років, будучи мало не колискою світового виноробства.

«Сьогодні виноробство в країні відроджується», - йдеться в публікації, в якій також наводяться області, які можуть пишатися традиціями виноградарства.

При цьому, в інфографіку під заголовком «Виноробство в Вірменії: регіони, де культивується виноград», включена карта, яка вказує на окуповані вірменами 20% території Азербайджану. Також є окремий розділ, присвячений окупованому Нагірно-Карабахська регіону Азербайджану, який фактично представлений в якості частини Республіки Вірменія.

«Виноробство в Карабасі поступово розвивається. Багатообіцяючим в цій галузі є автохтонний сорт Хідогні - унікальний за своїми смаковими характеристиками. За радянських часів виноробство було провідною галуззю аграрного сектора економіки НКАО. Однак під час карабахського конфлікту площа плантацій зменшилася майже в 8 разів, зараз вони становлять 2,2 тис. Гектарів », - йдеться в матеріалі.

Яке відношення мають 20% території Азербайджану до виноградарству в вірменських областях незрозуміло. Також незрозуміло потурання керівництва російського державного агентства «Супутник», яке дає дозвіл на подібні публікації. Нехай і в вірменському бюро.

Подібні факти знову змушують задуматися про те, що вірмени мають серйозний вплив на медіа-структури в Росії.

Читайте по темі:

«Вірменський слід»: які медіа-структури в Росії контролюють вірмени?

З огляду на той факт, що «Супутник-Вірменія» абсолютно спокійно включає 20% території Азербайджану до складу Вірменії, хотілося б дізнатися, чи може подібний матеріал без застереження з центрального офісу в Москві, підготувати агентство «Супутник-Азербайджан», включивши до складу Азербайджану, скажімо, 20% території Вірменії?

1news.az

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.