Навигация
Реклама
Реклама

санаторії Азербайджану

Головна

»Санаторії Азербайджану »Санаторії Азербайджану

Тут для профілактики і лікування великої кількості різних захворювань використовують нафталановую нафту.

«Чарівний Нафталан» санаторій, розташований в п'ятдесяти кілометрах від міста Гянджі.

«Чарівний Нафталан» санаторій, розташований в п'ятдесяти кілометрах від міста Гянджі

Готель «GARABAG SPA & RESORT», це більше ніж розкіш в тіні парку - це сукупність розслаблення, здорового способу життя.

Готель «GARABAG SPA & RESORT», це більше ніж розкіш в тіні парку - це сукупність розслаблення, здорового способу життя

Готель «Qalaalti Hotel & Spa» є новим, унікальним за форматом відпочинку, а також архітектурним дизайном курортним комплексом.

Готель «Qalaalti Hotel & Spa» є новим, унікальним за форматом відпочинку, а також архітектурним дизайном курортним комплексом

Оздоровниця була побудована в 2007 році і розташовується в місті Нафталан.

Оздоровниця була побудована в 2007 році і розташовується в місті Нафталан

Санаторій «Чудесний Нафталан», це цілорічна здравниця, яка розташовується на бальнеологічному курорті.


Санаторії Азербайджану. Азербайджан є дивовижною і мальовничою країною, яка має унікальні природні умови і багату древню історію. Санаторії Азербайджану останнім часом викликають інтерес у жителів Росії. Сюди приїжджають не тільки вилікуватися, а й також добре відпочити від міської суєти. У цій країні цілий рік курортний сезон, але найкращі місяці для відпочинку - з квітня по жовтень. Найвідоміший курорт в Азербайджані - Нафталан, де для лікування застосовується лікувальна нафту. Санаторії Азербайджану оздаравлівают організм від таких захворювань: 1. Хвороби шкіри; 2. Порушення нервової системи; 3. Хвороби судин і серця; 4. Жіночі та урологічні проблеми; Санаторії Азербайджану застосовують лікувальну нафту як засіб від шкірних, нервових, урологічних та інших захворювань. У здравницях нафталан використовують у вигляді ванни, тампонів, для зовнішнього змащування, для інгаляцій. Чудовий Нафталан санаторій Це хороший комфортабельний санаторій, який має прекрасну інфраструктуру (ресторани, атракціони, магазини, басейн, більярдний і концертний зал, спортивні майданчики) і впорядковану територію. Працює санаторій круглий рік. Кваліфіковані співробітники допоможуть своїм відвідувачам в оздоровленні від багатьох хвороб. Санаторії Азербайджану Санаторій Гашалти Здравниця має добре розвинену інфраструктуру. На території санаторію Гашалти розташовані не тільки мед. корпуси, а й також різні кафе, ресторани, сауна, басейн і багато іншого. За допомогою нафталана лікують захворювання шкіри, жіночі і чоловічі хвороби. Санаторій Апшерон Здравниця розташована на березі моря. Санаторій Апшерон спеціалізується на лікуванні шлунково-кишкового тракту. Тут проводиться лікування за допомогою цілющих грязей під наглядом досвідчених лікарів. На офіційному сайті санаторії АЗЕРБАЙДЖАНУ ви можете ознайомитися з наявними затвердженими програмами лікування в санаторіях і курортах, які розроблені відповідно до вікових категорій.

RFDd2g1DWCG3CzzC5sujbu9XYuJ9e2Kw55FbXH3ZOOk% 3D

^ Наверх

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.