Навигация
Реклама
Реклама

ТК "Скарабей"

-> Лікувальні тури на курорти світу -> Лікувальні тури в Азербайджан - > Екскурсійні тури в Азербайджан

> Екскурсійні тури в Азербайджан

Замовити тур

інформація:

Garabag Resort & Spa 5 *

Chinar Hotel & SPA Naftalan

Курорт «нафталанную» заснований в 20-ті роки минулого століття в Азербайджанської РСР. До початку 50-х років в нафталаном був побудований перший санаторій. До кінця 80-х років нафталанской Курортне Об'єднання мало в своєму складі шість санаторіїв на 4 тис. Ліжко-місць. За весь час існування курорту Нафталан в санаторіях вилікувалися близько півтора мільйона людей. П віслюку розпаду СРСР, коли розвалилася і стара путевочная система, Нафталан майже припинив свою діяльність. П'ять із шести санаторіїв використовувалися не за призначенням і тільки санаторій «Чинар» діяв як окремий оздоровчий центр. З 2005 року в місті Нафталан почали будуватися приватні сучасні санаторні комплекси. На сьогоднішній день побудовано і діє чотири санаторії на півтори тисячі ліжко-місць, і будуються ще три великі санаторні комплекси з 1.5 тис. Ліжко-місць.

Кожен санаторій пропонує крім традиційного Нафталанолікування ряд інших форм лікувань, які доповнюють головне - нафталановой лікування. Всі санаторії оснащені сучасним медичним обладнанням, мають потужну діагностичну базу, а також пропонують ряд додаткових медичних послуг.

Протягом багатьох років, різноманітність природних лікувальних факторів в Азербайджані успішно використовується в лікуванні і профілактиці багатьох захворювань. Одним з цих факторів безпосередньо віднести до легендарних нафталановой масла, що володіють лікувальними властивостями, було відомо вже більше 600 років в зв'язку з високою фізіологічною активністю. Є тільки одне нафтове родовище нафталана в світі, розташований в передгір'ях малого Кавказу, на висоті 450 метрів над рівнем моря, і в 45 км від міста Гянджа, оточена горами з півночі, Заходу і Півдня. Субтропічний клімат з помірно жарким, сухим літом і м'якою зимою.

Перша згадка про нафталаном нафту знайшли у творчості великого азербайджанського поета і мислителя Нізамі Гянджеві (1141-1201), де він пише про свої спостереження, про те, як магічні масла використовуються для експорту каравани з села Сафі-Курд, розташованому недалеко від нинішнього міста Нафталан .

Нафталанской нафту, згідно біогенної теорії, домінуючою частиною теорії його походження, утворюється в надрах землі протягом більше 50 млн. Років.

Нафталановая нафту - густа, чорно - бура рідина зі специфічним, ароматичним запахом. Нафталан має велику в'язкість, кислу реакцію, висока питома вага (0,91 - 0,96), високу температуру кипіння (від 220 0С і вище). Температура застигання (-20 0 С). При змішуванні з водою дає порівняно стійку емульсію. Нафталан має складний хімічний склад і є сільносмолістой, малосірчаної, беспарафіновой нафтою, і майже не містить легкі фракції, такі, як бензин, гас, нафта.

Нафталан містить:

 • Нафтенові вуглеводні - 50-55%
 • Ароматичні вуглеводні - 10-15%
 • Смолисті речовини - 14-15%
 • Нафтенові кислоти - 0,5-3%
 • Сірка - 0,25-0,7%
 • Азотисті сполуки - 0,3%
 • Мікро елементи (мед, цинк, марганець, літій, бор, йод, бром та ін.)

Основним діючим початком нафталана є нафтенові вуглеводні (завдяки наявності в їх складі циклопентан-пергідрофенантреногого скелета входить до складу багатьох ферментів, гормонів та інших фізіологічно активних речовин), які мають протизапальну, знеболюючу, судинорозширювальну, антиалергічну, стімулірyющім трофічні функції, що підвищує інтенсивність обмінних процесів дією, стимулює процеси сперматогенезу, прискорює процеси овуляції і овогенеза.

Завдяки цим властивостям нафталановой нафти в центрі проводиться лікування понад 70 захворювань. Йодобромна вода нафталанской походження - це вода видобувається разом з нафталановой нафтою, яка містить в своєму складі всі мікроелементи наявні в складі нафталана. Лікування йодобромної водою призначається хворим протипоказаним до нафталанную лікуванню.

Показання до лікування нафталановой нафтою

Що не можна робити під час і після лікування нафталаном!

 • в процесі лікування не можна пити холодну воду;
 • в процесі лікування не можна приймати холодний душ;
 • в процесі лікування не можна користуватися кондиціонером;
 • після лікування протягом 1 місяця небажано купатися в море і в холодному басейні;
 • після лікування потрібно уникати холодних приміщень з кондиціонером протягом місяця.

Місто Нафталан знаходиться на відстані 330 км від столиці Азербайджану м.Баку, а від другого за величиною міста Азербайджану, м Гянджі, - 45 км.

До міста Нафталан можна доїхати на транспорті, прямує з Баку в напрямку Гянджі спочатку до станції Герань, а звідти, подолавши 20 км на мікроавтобусі або на таксі.

З Гянджі на пасажирському транспортному засобі можна поїхати прямо в Нафталан або спочатку в місто Геранбой, а звідти на мікроавтобусі або на таксі дістатися до міста Нафталан.

До Нафталан можна доїхати на залізничному транспорті, що виїжджає з Баку або Гянджі до станції Герань, а зі станції - на мікроавтобусі або на таксі. Найближчим шляхом для зарубіжних гостей є політ до міжнародного аеропорту Гянджі, звідки вони можуть дістатися до міста Гянджі на громадському транспорті або на таксі, а з Гянджі - будь-яким вищевказаним шляхом дістатися до міста Нафталан.

На договірній основі може бути організована доставка гостей прямо з аеропорту Гянджі до санаторіїв Нафталан і назад.

Зустріч туристів (Трансфер)

Додатково можна замовити трансфер (зустріч / проводи в аеропорту або на ж / д вокзалі). Ця послуга надається усіма оздоровницями і оплачується відпочиваючим безпосередньо виконавцю послуги при реєстрації в пансіонаті. Зустріч відпочиваючих на ж / д вокзалі м Баку здійснюється У ДОВІДКОВОГО БЮРО. Зустріч відпочиваючих в аеропортах м Баку і м Гянджі здійснюється при виході з залу прильоту. Трансфер здійснюється в будь-який час доби, незалежно від часу прибуття відпочиваючого.

Якщо Ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Уточнюйте ціни перед бронюванням у менеджерів!

Контакти для бронювання лікувального туру: +7 (495) 943-41-57.

Переконайтеся в правильності вашого вибору. Врахувати всі показання та протипоказання, взяти до уваги основні і супутні захворювання, зможе тільки досвідчений лікар. Всі матеріали сайту носять інформаційний характер і не замінюють консультації лікаря.

відпочинок, санаторно-курортне лікування і лікувально-оздоровчі тури в Росії і за кордоном. грязелікування, водолікування , кріотерапія , мануальна терапія, озокеритолечение , спелеотерапія, лікування на сірководневих і радонових джерелах , Бальнеотерапія в Підмосков'ї, в містах Росії , Вірменії, Болгарії, Угорщини, Італії, Литви, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччині , Словенії,

Туреччини, Чехії і Білорусі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.