Навигация
Реклама
Реклама

Тури в Габалі 2019

  1. Удінський храм

Габала двотисячолітньої Габала - найдавніше місто Азербайджану, протягом 600 років була столицею давньої Кавказької Албанії, згадується ще в працях античних істориків I століття Габала двотисячолітньої Габала - найдавніше місто Азербайджану, протягом 600 років була столицею давньої Кавказької Албанії, згадується ще в працях античних істориків I століття. Пізніше в арабських джерелах згадувалася як Хазар. Габала послідовно входила до складу держави Ширваншахов і Шекинського ханства. За своє довге життя місто не раз піддавався спустошливим навалам. Але, незважаючи на це, Кабала зберегла матеріальні свідчення свого цивілізованого минулого. Руїни стародавньої Габалі знаходяться в 15 км від сучасного міста. Знахідки, знайдені під час розкопок стародавнього городища можна побачити в міському музеї.

Габала В околицях Кабали багато історичних і архітектурних пам'яток Габала В околицях Кабали багато історичних і архітектурних пам'яток. Сучасна Кабала розташована на території Шекі-Закатальського зони, майже на кордоні Дагестану та Грузії. В околицях сучасної Габалі знаходяться руїни стародавнього міста, якому близько 2000 років. Район багатий горіховими і каштановими лісами, кожному з яких близько 500 років. Квітучі навесні каштани представляють собою унікальне за красою видовище.

Удінський храм

У селі Нідж, поблизу Габали, знаходиться унікальний архітектурний пам'ятник кавказької Албанії - Удінський храм. Удіни - абсолютно особлива етнічна група, яка вважається нащадками древніх Албан (залишилося всього 10 000 чоловік), які зуміли зберегти власні традиції, мову, матеріальну і духовну культуру до сьогоднішнього дня.
Буквально недавно храм був відновлений і сьогодні відкритий для відвідування парафіян Удінський християнської громади і туристів, охочих побачити своїми очима найдавнішу пам'ятку Азербайджану. Відновлений храм був побудований на рубежі XVII і XVIII століть на місці стародавньої албанської церкви, колись спорудженої з волі святого Єлисея - шанованого в Кавказької Албанії християнського проповідника і просвітителя. Тому і зараз, храм носить його ім'я.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.