Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Азербайджані

  1. Пляжний відпочинок в Азербайджані
  2. Туристичний відпочинок в Азербайджані

Кожна країна по-своєму цікава для туристів, особливо, якщо у неї є вихід до моря. У цій статті розглянемо особливості проведення відпочинку в Азербайджані.

Пляжний відпочинок в Азербайджані

Азербайджан розташований на березі Каспійського моря, тому пляжний відпочинок досить добре розвинений. Популярними курортами цієї країни є Істісу, Нафталан, Набрань, Баку , Худат, Хачмаз, Ленкорань. Тут можна розташуватися як в комфортабельних готелях, так і в приватному секторі.

Тут в основному піщаний берег. Для відпочинку з дітьми в Азербайджані найкраще підійдуть платні приватні пляжі, так як їх більш ретельно прибирають і навіть на деяких організовують куточок для малюків. За безкоштовними не так добре доглядають, на них немає зручностей, а за роздягальні і парасольки треба платити окремо.

Пляжний відпочинок легко поєднати з оздоровленням свого організму. У західній частині країни можна відвідати бальнеологічні лікарні на гарячих мінеральних джерелах, біля озер Масазир і дир - грязьові курорти, а унікальні нафталановиє ванни сприяють поліпшенню самопочуття при великій кількості захворювань.

Завдяки тому, що в східній частині Азербайджану панує субтропічний клімат, відпочинок на Каспії триває з другої половини квітня до початку жовтня.

Туристичний відпочинок в Азербайджані

Завдяки унікальній природі Азербайджану, стає все популярнішим такий напрямок відпочинку, як туризм, що включає в себе екологічні тури і знайомство з визначними пам'ятками країни.

У теплу пору року любителі активного відпочинку можуть зайнятися альпінізмом на схилах Кавказьких гір, здійснити піші прогулянки по природних заповідниках (Туріанчайскій, Кизилагачський, Піркулі і Закатальский), крім цього можна зайнятися риболовлею або полюванням. У зимовий сезон лижні траси, прокладені біля заповідника Піркулі, запрошують всіх любителів цього виду спорту.

Азербайджан - це держава з багатою історією, так як воно розташовувалася на Великому Шовковому Шляху. По всій країні розташована велика кількість археологічних пам'яток: палаців, мечетей, заїжджих дворів, є навіть місця стоянок давньої людини.

Окремо варто сказати про столицю Азербайджану - Баку. У цьому місті розвинений пляжний відпочинок і знаходиться багато цікавих історичних пам'яток, з яких особливо популярні «Дівоча вежа» і комплекс Ширваншахов.

З якою б метою ви не прибули в Азербайджан, перебуваючи в межах цієї держави, слід дотримуватися правил поведінки, прийнятих в мусульманській країні.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.