Навигация
Реклама
Реклама

Віза до Азербайджану для росіян 2019: чи потрібна, як отримати візу, поїздка без візи

 1. Чи потрібна віза в Азербайджан
 2. Правила в'їзду для громадян Росії
 3. Чи потрібна реєстрація для росіян
 4. Подорож з дітьми
 5. В яких випадках віза потрібна
 6. Документи для оформлення візи
 7. підводимо підсумки

Багато чули про красиві міста, неймовірні національні костюми, давню історію і сучасність Азербайджану. Наші країни налагоджують все більший дружній контакт один з одним. У Баку багато росіян приїжджають, як туристи, а ділові люди ведуть в цій сонячній країні свій бізнес.

Чи потрібна віза в Азербайджан

На це запитання можна відповісти, що між Росією і Азербайджаном вже протягом багатьох років зберігається безвізовий режим, громадяни РФ можуть спокійно в'їжджати на територію цієї країни без попередньо оформлених віз. На кордоні необхідно при собі мати тільки закордонний паспорт, прикордонний офіцер в паспорті ставить штамп, в якому значиться дата перетину кордону. Офіційно на території Азербайджану можна перебувати протягом трьох місяців, спокійно пересуваючись по всій країні.

До змісту ↑

Правила в'їзду для громадян Росії

Правила в'їзду для громадян Росії

Мета поїздки може бути будь-яка: туризм, родичі, ділові переговори та інше. На кордоні ніхто не вимагає підтверджують мету візиту документів. Головне, не можна перевищувати дозволений термін перебування в країні, при виїзді з Азербайджану прикордонник обов'язково запитає закордонний паспорт і буде дивитися на дату в'їзду.

Якщо обставини склалися так, що людині потрібно продовжити своє перебування на території цієї країни, то можна подати відповідну заяву на продовження терміну перебування. Перший раз продовжується перебування в країні на два місяці, а якщо людині потрібно ще затриматися тут, то можна подати заяву на тимчасове проживання, яке видається на один рік.

Будьте уважні! Уже багато років між Вірменією і Азербайджаном політичні розбіжності, які не розв'язані і досі. Якщо людина бував в Нагірному Карабасі без спеціального дозволу, то найімовірніше, прикордонник відмовить йому у в'їзді в країну.

Також не рекомендується спілкуватися з прикордонниками і взагалі з будь-якою людиною на тему окупованих територій.

Ті, хто подорожують на автомобілі, повинні знати, Азербайджан практикує дотримання екологічних стандартів Євро 4. Якщо ж автомобіль мандрівника не відповідає цьому стандарту, то на кордоні туристу доведеться внести заставу за свій автомобіль, рівний третини ринкової вартості машини. При зворотному перетині кордону - застава буде повернена. Також необхідно оформити страховку на автомобіль.

До змісту ↑

Чи потрібна реєстрація для росіян

Кожен, хто перетинає державний кордон Азербайджану, протягом десяти днів повинен зареєструватися в міграційній службі. Це правило стосується більше до формальності, але все-таки закон потрібно дотримуватися.

Якщо людина приїхала в цю країну в якості туриста і зупинився в готелі або на базі відпочинку, то провести реєстрацію повинні безпосередньо працівники цих організацій. Вони повинні взяти у вас всі необхідні дані, прикласти до них копію закордонного паспорта та відправити за місцем призначення. У разі самостійного заповнення анкети, її можна завантажити безпосередньо на сайті посольства країни.

Плата за реєстрацію в міграційній службі не стягується. Необхідні документи відправляються в електронному вигляді , Поштою або ж можна віднести паперу особисто в відділення міграційної служби за місцем проживання. Процедура розгляду документів становить один день, на наступну добу на електронну пошту має прийти лист про те, що людина зареєстрована і може легально перебувати на території Азербайджану протягом трьох місяців.

Важливо! Якщо ви залишаєте місце проживання, де виробляли реєстрацію, то її необхідно зробити знову, за новою адресою.

При виїзді з країни немає необхідності йти в міграційну службу і зніматися з обліку, автоматично через три місяці реєстрація анулюється.

До змісту ↑

Подорож з дітьми

У більшості країн діють однакові правила, для перетину кордону з неповнолітніми дітьми, у Азербайджану же є свої правила, які не є стандартними. Для подорожі з дітьми знадобиться:

 • свідоцтво про народження (оригінал);
 • закордонний паспорт дитини або закордонний паспорт батьків, в який буде вписана дитина;
 • в разі перетину кордону дитини і тільки одне з батьків, потрібно мати при собі, нотаріально завірений дозвіл, від другого з батьків, що він дозволяє дитині залишати межі країни. Коли дитина подорожує з іншими родичами, то такий дозвіл буде потрібно від обох батьків.

Коли дитина стає повнолітнім, він потрапляє під загальні умови для громадян РФ, тому йому потрібен буде тільки закордонний паспорт.

До змісту ↑

В яких випадках віза потрібна

В яких випадках віза потрібна

Віза росіянам для відвідування цієї країни не потрібна. Громадянам РФ не потрібна віза, навіть в разі влаштування на роботу або навчання на території країни. За допомогою безвізового режиму росіяни можуть безперешкодно перетинати державний кордон країни.

Громадянам же інших країн віза потрібна, для відвідування Азербайджану. Мета при цьому може бути різна: туризм, навчання, відвідування своїх родичів або діловий візит.

До змісту ↑

Документи для оформлення візи

Тим людям, які не мають російського громадянства, потрібно попередньо оформити візу в посольстві . Дана процедура не є складною, імміграційна політика Азербайджану досить лояльна до іноземців. Будуть потрібні такі документи:

 • закордонний паспорт, він повинен бути дійсний на весь період виданої візи;
 • заповнена візова анкета;
 • дві фотографії 3.5 на 4.5 сантиметри;
 • Лист на фірмовому бланку від роботодавця, приватної особи, організації, де буде вказана мета візиту в країну;
 • внутрішній паспорт;
 • мед. страхування;
 • документ, що підтверджує оплату візового збору.

Зібрати всі ці документи не складе ніяких труднощів, адже не потрібно подавати довідки з банку, зворотні квитки, бронь готелю.

До змісту ↑

підводимо підсумки

підводимо підсумки

Щоб потрапити громадянину Росії на територію країни Азербайджан не буде потрібно заздалегідь оформляти візу. Причому віза не потрібна для різних цілей перебування в країні, наприклад, можна працювати або вчитися в цій країні. Необхідно тільки зробити реєстрацію в тому місці, де будете проживати.

Подорожуючи на автомобілі, класу нижче Євро 4, варто пам'ятати, що на кордоні доведеться внести заставу, що дорівнює третині ринкової вартості автомобіля. Однак не варто хвилюватися, при виїзді з країни заставу вам буде повернуто в повному обсязі.

До змісту ↑

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.