Навигация
Реклама
Реклама

Де краще відпочити на Азовському морі: кілька порад туристам

  1. Переваги відпочинку на Азовському морі
  2. Найбільш популярні місця відпочинку на Азовському морі

Незважаючи на популярність Чорноморського узбережжя у багатьох туристів, Азовське море має своїх численних шанувальників. Це не дивно, адже відпочинок на Азовському морі має свої незаперечні переваги.

Переваги відпочинку на Азовському морі

Особливості цього моря на відміну від Чорного наступні:

  • максимально комфортна температура води, що досягає в літній час 28-33 ° С;
  • дрібне дно на більшості курортів, що ідеально підходить для дитячого відпочинку;
  • більш тривалий курортний сезон (з травня по жовтень) через мілководдя і високих температурних режимів води;
  • пологі берега;
  • відсутність сильних штормів, властивих Чорного моря;
  • переважно піщані пляжі;
  • великий лікувальний потенціал - цілющі грязі, морська вода, збагачена мінералами, повітря, насичене кальцієм, йодом і бромом, гарячі термальні джерела, пісок з вмістом біологічно активних речовин;
  • більш доступні ціни на житло, харчування.

Найбільш популярні місця відпочинку на Азовському морі

Особливо популярна у відпочиваючих:

Арабатська стрілка

Арабатська стрілка

Арабатська стрілка з такими відомими курортами як Генічеськ, Щасливцеве, Приозерне, Генгорка і Стрілецьке. Вони віддалені від промислових зон і великих міст, мають широкі черепашково-піщані пляжі і дрібне дно. Генічеськ давно славиться, як кращий курорт для дитячого відпочинку, Стрілецьке і Щасливцеве мають гарячі цілющі джерела, а Приозерне відомо унікальним солоним озером, склад води в якому прирівнюється до Мертвого моря. Також тут є поклади рожевої лікувальної ропи, можливо лікування мінеральними водами. З Арабатської стрілки організовуються екскурсії в цікаве місце - на Бирючий острів, який є заповідником. Вартість проживання і харчування на порядок нижче в порівнянні з більш великими азовськими курортами.

Кирилівка

Не менш популярний селище Кирилівка, що відрізняється кращими пляжами на всьому узбережжі. Море тут на відміну від Генічеська глибше, однак, вхід пологий. Курорт екологічно чистий, так як віддалений від промислових міст. Це прекрасний варіант для лікування різних захворювань в області гінекології, опорно-рухової і нервової системи. Інфраструктура добре розвинена: лунапарк, велика кількість місць для молодіжного відпочинку, зоопарк, дельфінарій, аквапарк, водні розваги. З Кирилівки теж організовуються поїздки на Бирючий острів. Ціни на відпочинок дорожчі порівняно з Арабатської стрілки.

Бердянськ

Бердянськ


Великий жвавий курорт з максимально розвиненою інфраструктурою - Бердянськ, є у багатьох туристів найпопулярнішим. Якщо хочеться шуму і веселощів, всіляких розваг (аквапарки, кафе, зоопарк, дискотеки, концерти, всілякі цікаві вечірки, водні задоволення), то варто приїхати сюди. Місто популярний у молоді. Море тут не таке чисте, як у перерахованих вище місць відпочинку, так як в межах міста розташовується порт. Але, незважаючи на це, туристи в сезон займають повністю всі пляжі. Якщо хочеться більш спокійного відпочинку, то, як варіант, можна розміститися на Бердянській косі, де можливо купання у відкритому морі. У Бердянську багато бальнеологічних санаторіїв, великий вибір варіантів розміщення, більшість з яких дорогі за ціною.

Білосарайська коса

Білосарайська коса - це курорт, що славиться своїм чистим морем з блакитним відтінком вод. Навіть під час мору бичка тут цього явища немає. Пляжі також заслуговують на увагу. Вони широкі і протяжні, черепашково-піщані. Курорт кращий для відпочиваючих, які цінують спокій і умиротворення, невелику жвавість туристів. Особливо привабливий пляж під назвою «Райський», на якому найчастіше відпочивають з наметами. Звідси можна поїхати на екскурсію в пташиний заповідник. Є школа кайтсерфінгу, так як місце для цього виду водного спорту сприятливе, з частими вітрами. Інфраструктура розвинена не на високому рівні (присутні тільки стандартні водні розваги), точки продажів розташовуються далеко один від одного. Ціни на житло недорогі, особливо в приватному секторі.


Вивчивши особливості найпопулярніших курортів Азовського моря, можна легко підібрати варіант для себе. Наш сайт Resort Tour допоможе вам, надаючи послуги вибору і бронювання житла під ваші запити.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.