Навигация
Реклама
Реклама

Карта баз відпочинку (коса Пересип, смт Кирилівка) на KurortAzova

  1. Інтерактивні інтернет карти
  2. карти схеми
  3. Відмітки на інтерактивних картах
  4. Актуальність інформації на картах

Кирилівка і коса Пересип - відмінне місце для літнього відпочинку. Для того щоб краще орієнтуватися по курорту, для відпочиваючих створені спеціальні карти. На сучасних картах відзначені бази відпочинку з назвами, готелі, гостьові будинки, дитячі табори, кемпінги.

Для зручності віддають в Кирилівці на Пересипу карти бази представлені в різних варіантах:

  • Інтерактивна карта Гугл.мапс
  • Інтерактивна карта Яндекс
  • Графічна карта схема

Інтерактивні інтернет карти

У кожного з варіантів є свої переваги. На інтерактивних картах в режимі супутника можна краще розглянути узбережжі, побачити корпусу, будівлі, траси, навіси, дороги. Яндекс Карти і Google Maps, на відміну від схем, дозволяють побачити відстань від будиночків на базі до Азовського моря, ширину пляжу. Також можна наблизити цікавить ділянка території, рухати карту. Головним орієнтиром на карті Пересипу є центр селища Кирилівка. Коса на карті від центру йде вгору і вправо, а нумерація будинків збільшується від низу до верху.

Крім того, карти дозволяють дивитися деякі місця в режимі за типом Street View або Yandex Панорама, тобто з кутом огляду по горизонталі - 360 °, по вертикалі - по 290 °.

Крім того, карти дозволяють дивитися деякі місця в режимі за типом Street View або Yandex Панорама, тобто з кутом огляду по горизонталі - 360 °, по вертикалі - по 290 °

карти схеми

На графічній карті-схемі Кирилівки всі об'єкти відзначені у вигляді обриси. На них можна відстежити розташування баз, готелів, знайти номери будинків по вулиці Пересип. Така карта зручна для загального ознайомлення з курортом.

Відмітки на інтерактивних картах

На інтерактивних картах баз відпочинку Кирилівки на Пересипу, відзначені не тільки корпусу баз, а й важливі об'єкти інфраструктури: банкомати, магазини, кафе, ринок. Ця функція дуже зручна для орієнтування відпочиваючих на Азовському морі. Можна не тільки знайти найближчі об'єкти, але і розрахувати відстань до даного місця.

Бази відпочинку в Кирилівці на косі Пересип на карті, позначені мітками і можуть мати виноски з назвами, номерами телефонів, номерами будинків, інформацією про сайти, а також фотографіями. Крім того, сервіс інтернет карт дозволяє переглядати прибережну територію і саму базу в режимі панорамного зображенні, що дозволяє найбільш точно зануритися в життя Кирилівки.

Актуальність інформації на картах

У зв'язку з тим, що територія в селищі і на косі регулярно забудовується новими базами і готелями, на картах можуть бути деякі неточності. Причому стосується це не тільки графічних карт, але і інтерактивних інтернет карт, підкладка в яких (фон) оновлюється з встановленою періодичністю.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.