Навигация
Реклама
Реклама

Кирилівка центр приватний сектор ціни на проживання 2019.

Центром Кирилівки можна назвати адміністративну та культурну частиною курорту, яка розташована на півострові між двома лиманами - Молочним і Утлюкським. Чудове місце для відпочинку на Азовському морі цього літа, в колі сім'ї або дружною компанією.

У центрі зосереджена вся інфраструктура селища - автовокзал, поштове відділення, аптеки, ринки, магазини, відділення банків, банкомати, відділення поліції, селищні адміністративні будівлі. І звичайно ж, центр - це місце, де цілий рік проживає місцеве населення селища.

Звідси беруть свій початок - коса Пересип і Федотова коса. Завдяки прибережним кіс сформована єдина курортна зона, довжиною понад 15 км.

Характерні риси центру

Центр селища адміністративно поділений на три основні райони - при в'їзді в курортну зону - район «Кирилівка - 2» (колишнє с. Азовське), мікрорайони «Царське Село» і « санаторій Кирилівка », Територія адміністративно старого центру.

Азовське), мікрорайони «Царське Село» і «   санаторій Кирилівка   », Територія адміністративно старого центру

У плані інфраструктури, центр містить в собі багато різних об'єктів торгівлі - ринки, магазини, кафе, літні ресторанчики при дорозі, літні «шашличні» майданчики, точки продажу сувенірів. Тут є все, що потрібно для відпочинку в Кирилівці для сімей з маленькими дітьми. Великих розважальних закладів тут немає, все розваги в Кирилівці дельфінарій Оскар , Аквапарк, кінний театр винесені за межі центральної частини курорту в район «Кирилівка - 2» при в'їзді на Федотову косу. У самому центрі можна відвідати місяць парк або акваріум.

Житло в центрі і його мікрорайонах

Якщо розглядати Центр в плані відпочинку, то основні пропозиції лунають із боку приватного сектора, яким в цілому і представлена ​​ця частина курорту. Але не думайте, що це звичайні приватні будинки, немає, саме центр після спуску від старої частини вулиць в напрямку коси Пересип забудований новими багатоповерховими комплексами для відпочинку, хоча вся стара частина центру в своїй більшості представлена ​​саме одноповерховими старими дворами. Якщо взяти курс на відпочинок в мікрорайоні «Санаторний», там зустрінуться великі вілли з видом на море, приватні котеджі, які здаються одним об'єктом і великі пансіонати.

Житло в центрі, як дешевий вид відпочинку

Причиною здешевлення цін в центрі є відсутність власного пляжу. Відомо, що в центральній частині Кирилівки для відпочинку використовується пляж загального користування або пляж на території санаторію «Кирилівка», інших варіантів для центру просто немає. Іноді щоб дістатися до пляжу потрібно пройти по жарі чималий шлях - від 10 до 40 хвилин пішої ходи, при цьому міських перевезень по приватному сектору не організовано. Ось саме за такою простої причини, можна організувати відпочинок в Кирилівці недорого , В самому центрі курортного селища. Для ознайомлення представляємо огляд вартості житла по регіонах Кирилівки в окремій статті - Кирилівка ціни 2019 на нашому сайті.

Далі, поговоримо про те, чим може здивувати туристів Кирилівка, про визначних місцях ...

Місця, які можна відвідати в Центрі

Основних визначних пам'яток центрі не багато, але для курорту Кирилівка цього цілком достатньо. Які пам'ятні місця можна подивитися або відвідати в рамках екскурсійної програми?
* На центральній площі, на честь 200-річчя Кирилівки (2005 рік) відкрито пам'ятник із зображенням жінки з факелом, що виходить з хвиль моря - «Ундіна і дельфіни».

* Пам'ятник Рибалкам, в центрі на вулиці Калініна.

* Православний Храм в районі автовокзалу по вулиці Соборна.

* Місцевий краєзнавчий музей.

Відвідати можна санаторно-курортний парк в мікрорайоні «Санаторний», який розташувався на площі в кілька гектарів.

Які пам'ятні місця можна подивитися або відвідати в рамках екскурсійної програми?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.