Навигация
Реклама
Реклама

Росія перекинула близько 40 бойових кораблів в Азовське море

В Азовському морі поки недостатньо плавзасобів, щоб провести широкомасштабну операцію. В Азовському морі поки недостатньо плавзасобів, щоб провести широкомасштабну операцію

Росія посилює присутність в Азовському морі / фото УНІАН

Про це заявив в ефірі " 5 каналу "Представник головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Він прокоментував проведення "маневрів" РФ в Азовському морі: "Проблема полягає в тому, що до початку війни ми не змогли повністю домовитися про кордон. Це межа і в Азовському морі, і Керченську протоку - його немає. По-друге, дуже активні дії почалися в травні 2018 року. На сьогоднішній день, за нашими даними військової розвідки, близько 40 катерів, бойових катерів, застосовує РФ в акваторії Азовського моря. Вони зайшли. Їх раніше в такій кількості не було. Це і катери ФСБ, і військові катери. навіть два малих ракетних кораблі перекидалися з Каспію в зовское море, це була демонстрація посилення ".

Читайте також Росія намагається видавити України та її економічні інтереси з Азовського моря - ЗМІ

"Друге - взяті під контроль сьогодні повністю всі морські шляхи цивільного судноплавства, які слідують в наші порти в Бердянськ і Маріуполь через Керченську протоку. Крім того, вони дуже активно почали контролювати все, що відбувається в Азовському морі і всю прибережну зону в Азовському морі. .. Кількість судів, які підлягають огляду з боку РФ, воно збільшується. Зараз є інша загрозлива ситуація. Вийшов корабель, наприклад, з Маріуполя. Він йде в Керченську протоку і три дні коштує, поки його пропустять під Керченською мостом. Добре, е Чи вантаж довгостроковий, а якщо це зовсім інший вантаж, пройде час і цивільні кампанії відмовляться від наших портів ", - розповів Скібіцький.

Він також додав, що, можливо, навіть буде розглядатися варіант, коли цивільні судна будуть супроводжувати українські прикордонники.

Скібіцький також зазначив: "Відповідно, ми теж проводимо заходи, які стосуються захисту наших кордонів, нашого суверенітету, але дії російської сторони - дуже агресивні ...".

На питання, чи є зараз серйозна загроза з Азовського моря, представник ГУР сказав: "Є загроза, але на сьогодні, за нашими оцінками, там ще недостатньо плавзасобів, щоб провести широкомасштабну операцію, але накопичення цього озброєння і військ в Азовському морі є .. . Крім того, ви дивитеся, в чому проблемне питання. по лінії міжнародних агентств Росія оголошує закритий якийсь район. Каже, що там, наприклад, з 21 по 23 будуть проведені якісь навчання. Три дні пройшло. Термін закінчився - ніяких навчань там проведено не було. А воно спрямоване на то, щоб просто дестабілізувати все мореплавство і промисловий вилов риби в Азовському морі ".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.