Навигация
Реклама
Реклама

Солоне озеро в Щасливцево, Стрілецьке

  1. Генічеське озеро
  2. Солоне озеро
  3. Штучне Солоне озеро

Коли мова заходить про солоному озері на Арабатській стрілці , Варто уточнити про який саме йде мова, тому як їх тут кілька. Кожне по-своєму унікальне умовами та історією виникнення. Однак є між ними і спільне - дуже солона вода, концентрація солі в якій настільки висока, що не дає потонути. Пірнути якщо виходить, то з великими труднощами, на частіше це взагалі не рекомендується. Зате лежати на такій воді дуже легко і приємно, як і відпочивати на Арабатській стрілці влітку, в свій довгоочікуваний відпустку.

Генічеське озеро

Вражаюче природне утворення, розташоване в середині невеликої ділянки суші посеред озера Сиваш, в 17 км від Генічеська. На березі соленосного водойми знаходиться невелике село Приозерне з населенням близько 250 осіб. Про колосальному сольовому потенціал цих місць говорить наявність вже занедбаного нині СОЛЕДОБУВНОЇ заводу, продукція якого лежить прямо під ногами, а в облагородженому вигляді до сих пір зустрічається в коморах місцевих жителів, які не проти пригостити гостей жменькою незамінного продукту, а якщо сподобатися - продати.

Найдивовижніше, що тутешня сіль місцями має рожевий відтінок. Подібна сіль зустрічається лише в чотирьох куточках планети, в тому числі тут. У Генічеському озері купатися краще не пробувати, оскільки це небезпечно. Що потрапив в ранку сольовий концентрат може завдати серйозної шкоди. Деякі вирішуються погуляти в воді босоніж, але велика частина туристів одягає взуття, краще гумову. Багато вирішуються набирати рожеву ропу в пляшки, а потім використовувати вдома для лікування.
Пейзажі тут неземні і можуть послужити джерелом творчого натхнення. Фотознімки з цих місць, виконані різний час доби і при різній хмарності викличуть чимало захоплених відгуків.

Коли мова заходить про солоному озері на   Арабатській стрілці   , Варто уточнити про який саме йде мова, тому як їх тут кілька

Солоне озеро на Арабатській стрілці

Солоне озеро

Ще одна візитна картка Арабатської стрілки - Солоне озеро, в народі іменується «Мертвим» озером, віддалене від райцентру Генічеськ на 21 км, що зовсім поруч з міжнародної відновної клінікою InterMedicalEcoCity. З огляду на яскраво вираженою оздоровчої спрямованості озеро стало не стільки місцем відпочинку на Азовському морі , Скільки лікування і відновлення. Вся справа в високої мінералізації ропи і грязі, що перевищує показники бруду в Саках, Анапі, Тамбукінском озері і навіть Мертвому морі. В останньому рівень мінералізації досягає 300 г / л, тоді як в грязі Солоного озера поблизу Щасливцеве показник активних речовин 350 г / л. Добре відомі туристам Саки (29,5 г / л) і Анапа (31,5 г / л) за ступенем мінералізації вод також помітно поступаються. Пірнати воду з такою кількістю солей краще не варто, а після завершення процедур потрібно не забути прийняти душ.

Сюди приїжджають люди з порушеннями в роботі опорно-рухової системи, органів дихання, захворювання шкіри та ін. В плані користі для здоров'я багато відгукуються про відвідини цих місце тільки позитивно. Але якщо ви хочете серйозно зайнятися оздоровленням, використовуючи місцеві бальнеологічні можливості, краще зверніться до фахівців водолікарні в Генгоркі , Там працюють професійні медики. Вони проведуть діагностику і допоможуть підібрати вам індивідуальну програму процедур.
На території озера працюють кілька кафе, є пара-трійка дитячих атракціонів. За певну плату пропонується прокотитися по озеру на якомусь диво: дракончика, катамаранах-лебедів або скутері.

Штучне Солоне озеро

У 52-55 км від Генічеська є щось унікальне, що виникло, як не дивно, з вини людини. На півдорозі від Стрілецького до Страусиній Фермі, за базою відпочинку «Десна», як оазис в пустелі, видніється крихітне Солоне озеро, з водним дзеркалом у формі майже ідеального кола, діаметром близько 100 м. Його глибина в середині 1,5 метра, а на дні великий шар бруду, в яку можна загрузнути по самі коліна. Через високу солоність занурюватися в воду не варто. Незважаючи на це багато відпочиваючих примудряються дістати з дна бруд і спробувати на собі її цілющу силу. В окремих місцях водойми можна скористатися послугами природного «джакузі» - зі дна піднімається велика кількість газових бульбашок, що забезпечують лежить на них легкий масаж під приємне дзижчання.

Місцеві жителі розповідають, що колись на місці нинішнього водойми пробурили нафтову свердловину і побудували вишку. Пізніше свердловина заповнилася природним газом, що викликав підземний вибух і освіту великої воронки, поступово перетворилася в озеро з солоною водою. Подив викликає оздоблює озеро свіжа і досить висока зелена рослинність, що робить місце дуже помітним на тлі навколишніх голих пісків. Вважається, що вода, яка живить гарячий джерело в Щасливцеве , Заповнює і озеро. Транспортного сполучення в цих місцях немає, тому дістатися сюди можна пішки, на таксі або рекомендованим транспортом.

Екскурсія на соляні озера Арабатської стрілки - відмінна альтернатива телевізору і нудною компанії. Подайте ідею і насолоджуйтеся разом.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.