Навигация
Реклама
Реклама

У соцмережах з'явилися фотографії замерзлого Азовського моря

На півдні Росії зима, нарешті, вступила в свої права. Морози прийшли такі, що скували кригою не тільки річки та озера, - стало замерзати навіть Азовське море. Моряки повідомляють, що лід у Таганрозькій затоці товщиною поки 10 сантиметрів, в портах Азова, Ростова -на- Дону і Таганрога вже введені обмеження для судів. В їх акваторії працюють криголами.

Нагадаємо, що Азовське - найдрібніше море в світі, його глибина не перевищує 13,5 метрів (середня глибина становить близько 7,4 метрів). За віддаленості від океану воно є самим континентальним морем нашої планети. Це мілководна водойма з невисокими береговими схилами і, як кажуть вчені, взимку він може частково або навіть повністю замерзати, при цьому лід виноситься в Чорне море через Керченську протоку. Освіта льоду, як правило, починається в січні, хоча може і раніше. Ось і зараз Азовське море не змогло подолати холоду і покрилося шаром льоду до самого горизонту.

У соціальних мережах вже з'явилося безліч фотографій людей, що гуляють по завмерла водної гладі.

На півдні Росії зима, нарешті, вступила в свої права

А з іншого боку Азовського моря - з українського міста Бердянська - місцеві жителі викладають в мережу кадри небувалої краси.

Азовське море замерзає. Фото зі сторінки в Facebook Тетяни Кравченко.

Хвилі і лід, зустрічаючись, створюють вражаючі панорами. Фото зі сторінки в Facebook Тетяни Кравченко.

Ці фотографії викликали бурю емоцій у користувачів соцмереж. Фото зі сторінки в Facebook Тетяни Кравченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Азовське море стає солоним

Донські вчені констатують досить неприємний факт: Азовське море, яке завжди було проміжним між прісним і солоним, стає більш схожим на Чорне. ( Детальніше )

У Таганрозькій затоці стало більше морської риби

Вчені Азовського НДІ рибного господарства визначили стан рибних запасів Азовського моря. Трохи більше місяця троє іхтіологів знаходилися в плаванні між станціями і здійснили понад ста тралень, кожен раз виловлюючи по два-три десятка кілограмів риби. ( Детальніше )

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.