Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Должанской

Станиця Должанська - це популярне місце серед туристів. Тут свого часу розташовувалися козачі частини. З тих пір ці місця до сьогоднішнього часу обросли різними легендами і своєрідним побутом.

Найголовніша пам'ятка тут - це коса Довга. Її довжина становить цілих 20 кілометрів. Сама коса на увазі природних особливостей постійно змінює свої обриси. Сьогодні коса представляє величезний інтерес для туристів в декількох напрямках.

Чому слід відвідати?

По-перше, є можливість відправитися на морські прогулянки, відвідавши острова, що знаходяться порівняно недалеко від коси Довга. По-друге, відпочиваючі мають можливість відвідати різні історичні екскурсії, які відкриють секрети і особливості козачого побуту. До того ж тут є велика різноманітність експонатів тієї епохи. По-третє, є можливість навіть приміряти на себе обмундирування козаків і відчути всю атмосферу практично автентично.

Якщо ви віддаєте перевагу лікувальний відпочинок, то ви можете від станиці Должанська відправитися на екскурсію до станиці Ясенська на Ханське озеро, на якому можна пролікуватися цілющими грязями і пізнати всю красу природної флори і фауни.

Станиця Должанська підходить для відпочинку з дітьми. Детальніше Чому слід відвідати?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.