Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Ютейр Україна змінила назву на Азур Ейр

Авіакомпанія Ютейр Україна, яка працювала на українському ринку з 2009 року, змінила назву на Азур Ейр Україна (Azur Air), повідомляє   avianews

Авіакомпанія "Ютейр Україна", яка працювала на українському ринку з 2009 року, змінила назву на "Азур Ейр Україна" (Azur Air), повідомляє avianews.com .

Інформація вже оновлена ​​в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. За даними реєстру, керівником підприємства залишився Анатолій Бенца.

Авіаперевізник також запросив переоформлення прав на маршрути у Державіаслужби в зв'язку зі зміною назви. Відповідний запит комісія відомства розгляне на засіданні 30 листопада.

Офіційно прокоментувати зміну назви в авіакомпанії пообіцяли в понеділок.

"Ютейр Україна" згорнула регулярні рейси в 2014 році. Тоді ж вона вивела з флоту регіональні літаки ATR-72, отримані з заводу в 2012 році, і з того моменту виконувала тільки чартерні польоти для туроператора Anex Tour.

У жовтні 2 015 року Forbes з посиланням на співвласника Anex Tour Серхата Кочкар опублікував інформацію, згідно з якою туроператор викупить сертифікат експлуатанта "Ютейр Україна", оскільки "більше нічого цінного від бізнесу авіаперевізника не залишилося", тому що його флот складається з трьох літаків Anex Tour. Закрити угоду планувалося до кінця цього року.

Ще в листопаді 2014 року Anex Tour розглядав можливість створення авіаперевізника в Україні з нуля. Для цього було створено ТОВ "Азур Ейр Україна".

Зараз в реєстрі юросіб знаходяться відомості про створений у 2009 році ТОВ "Авіакомпанія" Азур Ейр Україна "(раніше" Ютейр Україна ") і створеному в 2014 році ТОВ" Азур Ейр Україна ". Керівником останньої компанії значиться Карен Антонов - раніше співголова наглядової ради" Ютейр Україна ".

Anex Tour вже використовує назву Azur Air для свого чартерного перевізника в Росії, який був куплений у російського "Ютейр".

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.