Навигация
Реклама
Реклама

Pensee Azur пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ

19.09.11 Єгипет / / zdi

... - пристойний мікроавтобус, без заїздів, близько 1ч. 40 хв. В а / п Хургади помічені спроби зрубати грошей за візки і / або туалет ... сказати що знаєте, що все це безкоштовно. Народу в а / п помітно додалося в порівнянні з червнем, практично як раньше.Кому цікаво - в а / п Хургади продається книга Ліске і Майерса «Путівник по коралових рифів. Червоне море »(російською, $ 25).

12.12.10 Єгипет / / Наталія Кл.

П .С. Наташа з Мурома привіт (смс скину, фотки пришлю), Денису з Вологди - сподіваюся ви все-таки не впилися там алкоголю))), Лізи - вдало відпочити і всім іншим теж. Дякую за компанію і теплу бесіду. П. П .С. Спасибі всім, хто до поїздки відповідав на мої запитання з цього готелю - це дуже допомагає.

27.09.14 Єгипет / / MuteNata

П .С. Розмовляла зі знайомими німцями-дайверами. Вони теж в шоці на що перетворився готель. На їх туристичних форумах їх попереджали, вони не вірили що за півроку готель міг ТАК зіпсуватися.

25.11.10 Єгипет / / zav

..., нестача вільних столів на обіді і т.д. і т. п.

23.12.12 Єгипет / / Борис Б.

Номери потребують деякого ремонті, але вода, кондер і т. П. працювали ісправно.Контінгент змішаний - поляки, чехи, німці та ін. (багато - завсідники готелю), було трохи східних туристів (індію, шрі-ланка і т. п.)

14.11.10 Єгипет / / Сергій

... не до моря, а типу в Джангл Аквапарк і т. П. в Хургаді (самі там не були можемо помилятися) і готуючись ... ... - привезіть їм чого небудь - сало, ковбаса, оселедець, кефір і т. п. - не соромтеся підійдіть і буде все добре.

29.09.14 Єгипет / 29 / ! Світлана!

... відпочинку повернуло в російську реальність - по прильоту в Курумоч (а / п Самари) півгодинки на борту почекали трапа, потім одним автобусом всіх ...

26.01.12 Єгипет / / Edvard

... раніше гроші все собі забирав, а тепер у них попре п ЃЉ хвалить нам які вони хороші коханці, 6 раз в день ...

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.