Навигация
Реклама
Реклама

Споттери відобразили ліврею нової авіакомпанії Azur Air Україна

Споттери сфотографували літак в лівреї створеної на базі Ютейр Україна чартерної авіакомпанії Azur Air Україна, повідомляє   avianews

Споттери сфотографували літак в лівреї створеної на базі "Ютейр Україна" чартерної авіакомпанії Azur Air Україна, повідомляє avianews.com .

Схема забарвлення повністю збігається зі схемою Azur Air, яка працює на російському ринку для туроператора Anex Tour, проте ключові кольору були змінені. Замість квітів російського прапора (білий, синій, червоний) в лівреї використовуються кольори українського прапора - синій і жовтий.

Замість квітів російського прапора (білий, синій, червоний) в лівреї використовуються кольори українського прапора - синій і жовтий

Нагадаємо, "Ютейр Україна" згорнула регулярні рейси в 2014 році. Тоді ж вона вивела з флоту регіональні літаки ATR-72, отримані з заводу в 2012 році, і з того моменту виконувала тільки чартерні польоти для туроператора Anex Tour.

У жовтні 2 015 року Forbes з посиланням на співвласника Anex Tour Серхата Кочкар опублікував інформацію, згідно з якою туроператор викупить сертифікат експлуатанта "Ютейр Україна", оскільки "більше нічого цінного від бізнесу авіаперевізника не залишилося", тому що його флот складається з трьох літаків Anex Tour. Закрити угоду планувалося до кінця цього року.

Ще в листопаді 2014 року Anex Tour розглядав можливість створення авіаперевізника в Україні з нуля. Для цього було створено ТОВ "Азур Ейр Україна".

Зараз в реєстрі юросіб знаходяться відомості про створений у 2009 році ТОВ "Авіакомпанія" Азур Ейр Україна "(раніше" Ютейр Україна ") і створеному в 2014 році ТОВ" Азур Ейр Україна ". Керівником останньої компанії значиться Карен Антонов - раніше співголова наглядової ради" Ютейр Україна ".

Anex Tour вже використовує назву Azur Air для свого чартерного перевізника в Росії, який був куплений у російського "Ютейр".

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.