Навигация
Реклама
Реклама

Восени з'являться прямі рейси в Домінікану і на Пхукет

Обойма нечисленних далекомагістральних рейсів, що виконуються з України, восени поповниться ще двома частотами, до того ж - чартерами Обойма нечисленних далекомагістральних рейсів, що виконуються з України, восени поповниться ще двома частотами, до того ж - чартерами. На 16 жовтня намічений старт програми Київ - Пхукет, а 21 жовтня відбудеться перший виліт в Пунта-Кану. Обидві програми розраховані на весь зимовий сезон, періодичність - один виліт в десять днів, перевізник - Azur Air Ukraine, що автоматично має на увазі, що замовником цього рейсу є Anex Tour. За системою онлайн-моніторингу рейсів туроператора також видно, що обидві ланцюжки рейсів будуть виконуватися на Boeing 767-300, чия пасажиромісткість в залежності від модифікації коливається від 218 до 350 осіб, а дальність польоту складає до 11305 км. В онлайні туроператора вже є і ціни по обох напрямках.

Але як і в випадку з планами іншого туроператора по Марокко , Залишається неясним, чи будуть це ексклюзивні чартерні програми, або ж частина крісел буде розібрано іншими туроператорами. Другий варіант видається більш логічним, тому що останнім часом подібні далекомагістральні програми рідко хто піднімає поодинці. А то і зовсім вважає за краще використовувати регулярне перевезення.

На сайтах інших туроператорів поки немає пропозицій по прямим перельотів на Пхукет і в Пунта-Кану, але це може нічого і не означати: до старту польотних програм ще достатньо часу, яке можна використовувати для переговорів і розкрутки заявлених маршрутів.

Версія для друку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.