Навигация
Реклама
Реклама

Всі готелі Макаді - опис, фото, відгуки, що подивитися в Макаді.

Курорт Макаді почав розвиватися в кінці 90-х років, тому всі побудовані там готелі досить нові, і все - не нижче 4 *, тому що  на той час египеськім готельєри зрозуміли, що попит туристів поступово, але невблаганно переміщується у всю вищу категорію Курорт Макаді почав розвиватися в кінці 90-х років, тому всі побудовані там готелі досить нові, і все - не нижче 4 *, тому що на той час египеськім готельєри зрозуміли, що попит туристів поступово, але невблаганно переміщується у всю вищу категорію. У підсумку експлуатація 3-зіркових готелів стає неприбутковим бізнесом. Готелі Макаді розраховані на туристів, які цінують затишок і комфорт, а також європейський рівень сервісу.

Повний список готелів курорту представлений на сторінці « Готелі Макаді Бей »В зручній таблиці, яку можна впорядкувати за назвою готелів, по їх« зірковості », за кількістю відгуків і по рейтингу, заснованому на середньою оцінкою, даною туристами. А в описі кожного готелю представлені фотографії високої роздільної здатності, контактна інформація готелю для бронювання, на карті Макаді позначено місце розташування готелю, а також наведені відгуки туристів, в ній побували.

Пляжі Макаді піщані, у більшості лежаків є стаціонарні або плетені екрани для захисту від вітру. Інша справа - вхід в море: лише у небагатьох готелів (перш за все у Club Azur і Royal Azur ) Вхід піщаний, розчищений від коралів. У більшості інших готелів в море доводиться входити по понтонного пірсу, що не дуже зручно, особливо для дітей. Тому при виборі готелів особливу увагу приділяйте саме пляжу - якщо корали не розчищуючи, то вхід в море виконаний у вигляді пантону пісра, що трохи важко, особливо для відпочиваючих з дітьми.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.