Навигация
Реклама
Реклама

Ісландська культура тату

Пост від: Jazz Tour на 09.11.2014 в Головна сторінка Коментарі до запису Ісландська культура тату відключені 4,372 перегляди

Часи, коли татуювання належали лише до культури байкерів, рок-н-рольників і брутальних чоловіків світу цього вже давно пройшли. Сьогодні все частіше можна зустріти татуювання практично у будь-якого покоління. Найчастіше, татуювання роблять за принципом «сподобалася картинка», проте, будь-яка татуювання є обряд посвяти, крок у доросле життя, пам'ять або данина людині, будь-яка подія в житті, або навіть моменти подорожей.

Всі ми різні і по-різному ставимося до татуювань на тілі людини, коли їх бачимо на інших людях ... є шедеври, а є і помилки молодості чи просто несмачні зображення. Найчастіше, багато створюють на своєму тілі татуювання без всякого сенсу, лише тільки тому, що це якийсь тренд в їх субкультурі. Сьогодні ми вам розповімо про те, що Ісландія - це не тільки Блакитна лагуна, північне сяйво, хіпстерскій Рейк'явік, водоспади і гейзери, але ще й автентична культура тату.

Якщо ви хочете, щоб пам'ять про вашому подорожі по Ісландії залишилася з вами назавжди у вигляді татуювання, то ми розповімо вам про трьох найкращих майстрів і тату-салонах Ісландії:

Руни та магія знаків Адреса: Hverfisgata 39, 101 Рейк'явік

Руни та магія знаків   Адреса: Hverfisgata 39, 101 Рейк'явік

BÚRI ... «Я почав працювати в Ісландії в кінці 2001 року, в іншому тату-салоні, разом з Fjölnir, одним з піонерів ісландського тату. У 2005 році, я зі своїм колегою і другом Джоном пале відкрили цей салон. До своєї роботи в Ісландії я близько чотирьох років прожив з дружиною в Швеції, і там вивчав місцеву культуру тату, в основному ми робили роботу на замовлення. Коли я почав робити тату в Ісландії, ми як раз потрапили на модну тату-хвилю і думали, що країна маленька і хвиля спаде швидко, але вона триває і все більше іноземців стають нашими клієнтами.

Мій стиль ділиться на дві категорії, реалістичні тату і свій власний матеріал. Я почав експериментувати зі старою шведською школою і новими ісландською тенденціями, і у мене досить непогано виходить. Ісландія значно відрізняється від інших місць через свого розташування. Тут проживає багато різних тату-стилів і якщо в Швеції домінувала тенденція традиційної, старої школи «Sailor Jerry» і японського стилю якудза, то в Ісландії домінують місцеві мотиви.

Якщо іноземець хоче щось явно ісландський, то ми проектуємо його образи в руни і магічні знаки. Татуювання ісландських богів і вікінгів може виявитися занадто стереотипної. І якщо ми робимо такі татуювання, то ми уникаємо плетених борід і рогів на шоломах, адже вікінги були реальними людьми, ми за реалізм! »

реалістичний фристайл Адреса: Frakkastígur 7, 101 Рейк'явік

Ólafía ... «Я працюю з тату вже не перший рік. Коли я починала цей бізнес - мені пощастило з оточенням, дивовижні і талановиті художники, вони допомогли мені в становленні моїх навичок, які необхідні, щоб стати великим гуру татуювання, одним з яких я і стала, сподіваюся.

У колишні часи, я була дуже навіть фітнес-леді й шаленіла по ЗСЖ, я навіть брала участь у багатьох подібних змаганнях, більш того ... я в них перемагала. Але тепер мою увагу повністю сфокусувалася на мистецтві татуювання. Мій улюблений стиль чорний і сірий реалістичний фристайл. Я завжди любила малювати, і я розвиваю свій особистий стиль в тату культурі Ісландії. Я знаю особисто деяких великих художників тату, наприклад, з США: Ед Харбі і Боб Робертс, я поки не досягла їх світового рівня, але я намагаюся.

Якщо хтось приходить в Reykjavik Ink, а вже тим більше іноземці, що останнім часом трапляється все частіше, і якщо люди ще не прийняли рішення ... я настійно порекомендую щось традиційно ісландський. Швидше за все це буде малюнок, який не повторюється і робиться під кожного клієнта свій. Темою буде що-небудь з ісландських рун або ісландських саг. Особисто я віддаю перевагу чорний і сірий стиль татуювання. Для мене контраст між сірими і чорними тонами є дуже привабливим, це і є мій стиль ».

легенди вікінгів Адреса: Hverfisgata 108, 101 Рейк'явік

легенди вікінгів   Адреса: Hverfisgata 108, 101 Рейк'явік

Svanur ... «Я походжу з родини ісландських рибалок і моряків. Море було величезною частиною мого світу. Як тільки мені виповнилося шістнадцять, я підписав контракт і відправився в море, там я і отримав свою першу татуювання. Це було в Роттердамі, в легендарному Tattoo Bob. Після цього ми припливли до Англії, і я зробив ще два татуювання. Так в шістнадцять років у мене вже були три татуювання. Мій салон є сімейним бізнесом і з 2000 року розташований в центрі Рейк'явіка, а до цього року мій салон під ім'ям Living Art, знаходився три роки в Швеції. У салоні працюють моя дружина і дочка, це я і називаю сімейним бізнесом.

Сьогоднішня культура тату дуже відрізняється від її перших днів, коли вона була призначена тільки для певних субкультур і течій: моряків, байкерів і військових. Наприклад, поліцейське управління Рейк'явіка знаходиться зовсім поруч з моїм салоном, за рогом, і багато хто з поліцейських мої постійні клієнти. Вони мають татуювання не тільки на тілі, а й на руках. Крім того, я працював з лікарями і медсестрами, вчителями та державними чиновниками, тут в Ісландії. Негативне клеймо ... для тату більш не існує такого поняття, тату можуть подобатися або не подобатися, але потрібно визнати, що сьогодні - це масове захоплення.

Мій особистий стиль, мабуть, можна класифікувати як неотрадіціонний з відтінками реалізму. Мені подобається японське мистецтво і тату культура цієї країни. Є багато художників татуювання, але я повинен сказати, що художник Filip Leu мій особистий кумир. Якщо ви прийшли в наш салон за чимось виразно ісландським, я запропоную руни і зображення ісландських птахів, наприклад, тупика або чорного ворона. Образи чорного ворона мають смислове зв'язок з древніми легендами і міфами вікінгів ».

Детальніше про турах і подорожі по Ісландії

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.