Навигация
Реклама
Реклама

Володимир Путін подарував байкерам російський прапор для Севастополя

7 липня 2009 18:37 7 липня 2009 18:37   Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у вівторок, 7 липня, зустрівся з байкерами з клубу «Нічні вовки», які відправляються в Севастополь на міжнародне байк-шоу, присвячене Чорноморському флоту і 65-річчю визволення міста, повідомляє   РІА Новини

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у вівторок, 7 липня, зустрівся з байкерами з клубу «Нічні вовки», які відправляються в Севастополь на міжнародне байк-шоу, присвячене Чорноморському флоту і 65-річчю визволення міста, повідомляє РІА Новини .

Голова уряду подарував «Нічним вовкам» російський прапор. «Хочу подарувати прапор в дорогу, щоб він вас зберігав і допомагав», - сказав прем'єр. У відповідь байкери подарували Путіну картину з емблемою клубу.

Біля входу в клуб главу уряду зустрів президент «Нічних вовків» Олександр Залдостанов, відомий на прізвисько «Хірург», який розповів про майбутній 10-11 липня в Севастополі 13-му міжнародному байк-шоу.

За словами «Хірурга», в цьому шоу візьмуть участь байкери не тільки з Росії, але і з сусідніх країн, в тому числі з Європи. Він зазначив, що основна частина колони - кілька тисяч мотоциклів - вже виїхала з Москви, в столиці залишилося близько сотні байкерів, які збираються після зустрічі з прем'єром відправитися в Севастополь.

За його словами, хедлайнером свята в Севастополі стане рок-група «Аліса», чия пісня «Небо слов'ян» як не можна краще відповідає змісту акції.

Байк-шоу в Севастополі стане паломницькою поїздкою десятків тисяч байкерів з благословення патріарха Московського і всієї Русі Кирила в підтримку Чорноморського флоту і в честь 65-ї річниці визволення міста-героя Севастополя.

Колона поїде по Росії і Україні, приймаючи до своїх лав усіх однодумців. Також в байк-шоу запрошені друзі клубу з Білорусі, України, Литви, Латвії, Німеччини, Словаччини, Польщі, Швеції, Чехії, Сербії, Македонії, Греції і Болгарії.

Залдостанов також повідомив, що одним з головних моментів стане зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни на героїчної землі Криму. Мотоциклісти разом з ветеранами 11 липня планують прибути на Нахімовському площа Севастополя для покладання вінків і відвідування історичних місць міста.Ключові слова: байкери , Володимир Путін , крим

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.