Навигация
Реклама
Реклама

Дешева оренда автомобілів в Севастополі - забронювати авто на Bookingcar.su

 1. Гарячі пропозиції у Севастополь Аеропорт Компанія Bookingcar пропонує широкий вибір варіантів оренди...
 2. Що подивитися в Севастополі: цікаві пам'ятки міста
 3. Адміралтейський собор Святого Володимира
 4. Панорама «Оборона Севастополя 1854-1855 рр.»
 5. Малахов курган
 6. Військово-історичний музей Чорноморського флоту
 7. Графська пристань
 8. В околицях Севастополя: кращі автомобільні маршрути
 9. Музейний комплекс «35-а берегова батарея»
 10. Діорама «Штурм Сапун-гори 7 травня 1944 г.»
 11. Скельская печера
 12. Балаклава
 13. Інкерманський Свято-Климентівський печерний монастир
 14. Їжа: атмосферні ресторани, кафе і бари
 15. Wine Room
 16. «Баркас»
 17. Варенична «Перемога»
 18. «Коффішка»
 19. Де жити: затишні готелі Севастополя
 20. «Морська феєрія»
 21. Вілла «Колібрі»
 22. Optima
 23. «Парк Готель»
 24. «Пісочна бухта»
 25. Де паркувати орендований автомобіль в Севастополі

Гарячі пропозиції у Севастополь Аеропорт

Компанія Bookingcar пропонує широкий вибір варіантів оренди автомобілів в Севастополі
У нас ви зможете підібрати машину будь-якого класу, оптимально відповідає вашим потребам.

Наші ціни - одні з найвигідніших на ринку
Переконайтеся в цьому самі!

Офіс в Москві
Ми завжди раді, зустрітися з вами в нашому офісі і відповісти на всі ваші запитання.

професійна підтримка
Наш професійний колл-центр допоможе вам розібратися у всіх тонкощах оренди автомобіля. Ми гарантуємо повний супровід протягом усього терміну оренди.

Ми гарантуємо повний супровід протягом усього терміну оренди

Cевастополь - місто-герой з драматичною історією, про яку неможливо забути. Меморіальні таблички та памятники захисникам Севастополя нагадують про те, що в XIX-ХХ століттях він ставав ареною для запеклих боїв в період двох війн - Кримської і Великої Вітчизняної. Місто дбайливо зберігає пам'ять про своє минуле, але і не забуває про сьогодення: Севастополь активно розвивається і розростається, пропонуючи туристам хороші умови для відпочинку, який завдяки місцевого клімату має всі шанси стати ідеальним. В околицях міста, як і в його центрі, знаходиться безліч пам'ятних місць, куди ви швидко і без зайвого клопоту зможете дістатися, якщо скористаєтеся послугою оренди автомобіля.

Bookingcar рекомендує:

аеропорт Севастополя

Аеропорт Бельбек (Belbek Airport)
Код IATA: CBC
Розташування: 8 км від Севастополя
Аеропорт на північному заході Севастополя, заснований на базі військового аеродрому Бельбек. Аеропорт тимчасово не діє, очікується, що він буде відкритий через півроку. Перші рейси будуть чартерними.

Що подивитися в Севастополі: цікаві пам'ятки міста

Адміралтейський собор Святого Володимира

Суворова 3

Православний собор в неовізантійському стилі, в якому поховані такі видатні російські адмірали, як В.А. Корнілов, В.І. Істомін і П.С. Нахімов, загиблі під час оборони Севастополя в 1854-1855 рр. (Її ще часто називають «Першою обороною», щоб не плутати з боями 1941-1942 рр.). Свою історію храм веде з 1825 року: який командував на той момент Чорноморським флотом адмірал А.С. Грейг звернувся до Олександра I c проханням спорудити пам'ятник на місці Херсонеса, де був хрещений князь Володимир. Його прохання взяли, і в 1829 році був оголошений конкурс на кращий проект пам'ятника, який в підсумку вирішили побудувати в центрі міста. На той момент за Чорноморський флот відповідав адмірал М.П. Лазарєв (його поховання також знаходиться в соборі), і саме він виступав за зміну місця, так як в той час в Севастополі було мало православних храмів. Будівництво почалося в 1854 році і було призупинено у зв'язку з військовими діями в Севастополі. За радянської влади, в 1931 році, учасники руху Осоавиахим (Товариство сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву) розкрили склеп з похованнями та знищили останки воєначальників. У 1991 році після ретельно обстеження склепу були знайдені фрагменти останків, які через рік з усіма почестями перепоховали.

Панорама «Оборона Севастополя 1854-1855 рр.»

Історичний бульвар 1

Одна з найбільших панорам світу, ключовий об'єкт Державного музею героїчний оборони і звільнення Севастополя. Її створенням займався основоположник російського панорамного мистецтва, майстер батального живопису Ф.А. Рубо. За основу свого творіння він взяв битву на Малаховому кургані 6 липня 1855 року, коли російському 75-тисячному війську вдалося відбити натиск потужної 173-тисячної англо-французької армії. Робота над створенням панорами почалася в 1901 році: в Севастополі художник уважно вивчав історичні документи, розмовляв з учасниками тих драматичних подій і відвідував місця бойових дій, щоб отримати повну картину того, що відбувається і донести її до глядачів в найдрібніших деталях. У 1904 році, на 50-річчя оборони міста, панорама була відкрита для відвідувачів. Кращою нагородою для художника стала реакція ветеранів севастопольських битв, яких неймовірно зворушила монументальність, виразність і історична достовірність твори, і зараз викликає трепет і почуття глибокої поваги до загиблих. У 1942 році, під час обстрілу, в будівлю панорами потрапила бомба, полотно загорілося і втратило свої деякі частини, які пізніше відновлювали за архівними фотографіями. Звичайно, не обійшлося без нових художніх рішень і сцен, які були відсутні на оригінальному полотні Рубо. У нішах будівлі музею-панорами ви побачите бюсти героїв битви за Севастополь: хоча б на кілька хвилин затримайтеся навпаки них, щоб вшанувати пам'ять відважних захисників.

Малахов курган

вул. Істоміна

Істоміна

Місце, прославлене подвигами російської армії під час оборони Севастополя в 1854-1855 рр. і героїзмом радянських військ, які в 1941-1942 рр. билися тут з німецькими загарбниками. Своєю назвою курган зобов'язаний капітанові М.М. Малахову - командиру флотського екіпажу, шановному серед товаришів по службі і місцевого населення людини, до якого часто зверталися за порадою і допомогою. Вперше згадка цієї місцевості в якості «Малахова кургану» зустрічається на генеральному плані міста в 1851 році. Головний пам'ятник меморіального комплексу - оборонна вежа Корніловського бастіону, де зараз відкрито філію Державного музею героїчної оборони і звільнення Севастополя. Обов'язково відвідайте цей музей, який зберігає колекцію цінних артефактів тих часів.

Військово-історичний музей Чорноморського флоту

Леніна 11

Музей історії Чорноморського флоту займає гарне класичне будівля з колонами і чавунними фігурами, які зображують гармати і частини кораблів, прикриті бронзовими прапорами. Зверніть увагу на цифру 349 на головному фасаді - вона позначає кількість днів, які тривала Перша оборона Севастополя. Експозиція музею розповідає про історію російського флоту, починаючи з епохи Петра I і закінчуючи сучасністю. У колекції представлені особисті речі В.А. Корнілова і П.С. Нахімова, які керували обороною Севастополя, картини художників І.К. Айвазовського і Ф.А. Рубо, військово-морська зброя і безліч інших речей, за якими можна вивчати історію Чорноморського флоту. Радимо взяти екскурсовода, щоб отримати розгорнуту історичну довідку і дізнатися цікаві факти про експонати.

Графська пристань

Проспект Нахімова 4

Гуляючи по проспекту Нахімова, обов'язково зайдіть на Графську пристань - одну з перших споруд міста. Вона виникла в 1783 році і була пунктом, що зв'язує місто з флотом. Спочатку пристань виглядала як простий дерев'яний причал. У 1787 році, до приїзду Катерини II, її облагородили і побудували тут кам'яні сходи, на якій зараз люблять фотографуватися туристи. «Графській» пристань стали називати завдяки графу М.І. Войновичу, командиру Чорноморського флоту в 1789-1790 рр., Який причалював тут, коли повертався зі свого будинку на Північній стороні. Нинішній вигляд пристані надав архітектор Джон Уптон, що задумав її як парадний вхід в місто з боку моря.

В околицях Севастополя: кращі автомобільні маршрути

Музейний комплекс «35-а берегова батарея»

Музейний комплекс «35-а берегова батарея»

Взявши напрокат автомобіль, вирушайте в меморіальний комплекс «35-а берегова батарея», побудований на місці останнього рубежу оборони Севастополя 1941-1942 рр. Бронебашенная батарея №35 вважалася потужною спорудою берегової оборони Головної бази Чорноморського флоту. Під час подій 1941-1942 рр. батарея №35 до останнього відображала атаки супротивників і не відступала, навіть коли стало очевидно, що німецькі війська сильніше і краще озброєні. Сучасний музейний комплекс пропонує відвідувачам познайомитися з історією батареї і згадати тих, хто загинув під ворожим вогнем. До складу меморіалу входять братська могила, каплиця, споруджена на місці поховань бійців батареї, Пантеон Пам'яті, Некрополь, карта оборонних споруд Севастополя і ще кілька будівель, що зберігають пам'ять про своїх захисників-героях.

Діорама «Штурм Сапун-гори 7 травня 1944 г.»

Сапун-гора

Проїхавши на орендованій машині близько 12 кілометрів від центру міста, ви опинитеся на Сапун-горі, де велися запеклі бої під час оборони Севастополя і його звільнення в травні 1944 року. Діорама являє собою напівкругле двоповерхова будівля: на першому поверсі відкрито невеликий музей, а на другому розміщено величезна мальовниче полотно, присвячене звільненню Севастополя. Особливість цього твору в тому, що люди на першому плані зображені в натуральну величину, що посилює враження від діорами. Радимо піднятися на оглядовий майданчик, щоб побачити ту саму місцевість, відбиту автором на полотні.

Скельская печера

Скельская печера

Печера довжиною 670 метрів, утворена через тектонічного розлому і складається з кілька залів, прикрашених сталактитами, сталагмітами і натіканнями самих різних форм і розмірів. Під час екскурсії по печері ви пройдете по маршруту, що веде вглиб гори і зупиніться в таких залах, як Камінний, Дельфіновий, Лицарський, Органний і Зал привидів. До Скальський печери можна швидко дістатися на прокатному авто, покажчики є на всьому відрізку шляху, так що з дорогою проблем не виникне.

Балаклава

Балаклава

Затишне поселення і популярний кримський курорт, який до середини 50-х мав статус міста, а зараз є частиною Балаклавського району Севастополя. Туристи люблять цю симпатичну місцевість за пляжі з красивими видами, скелі біля мису Айя, де можна чудово провести час наодинці з чарівним морем, і велика кількість стародавніх споруд, що відсилає до різних епох в історії Криму. Радимо відвідати руїни генуезької фортеці Чембало, храм Дванадцяти апостолів (первісна споруда відноситься до середини XIV століття) і прогулятися по набережних - Таврійської і Назукіна - звідки можна сісти на катер і відправитися, наприклад, на один з місцевих пляжів. Якщо ви взяли машину в оренду, то труднощів з паркуванням в Балаклаві у вас не буде: стежте за знаками стоянки і не забувайте питати у паркувальників документи.

Інкерманський Свято-Климентівський печерний монастир

Інкерманський Свято-Климентівський печерний монастир

Унікальний монастир в Інкермані, захований в поглибленнях Монастирській скелі, на платою якої залишилися руїни середньовічної (VI ст.) Фортеці Каламіта, пов'язаної з шануванням римського єпископа Климента, засланого за проповіді в район Херсонеса. Точний час виникнення монастиря невідомо: хтось говорить про VIII-X століттях, а хтось вважає, що він відноситься до періоду XIV-XV століть. Після захоплення турками фортеці Каламіт в 1475 році, монастир був запущений, а фортеця перейменована в Інкмерман. У 1850 році монастир відродили і дали йому подвійну назву - Інкерманський Свято-Климентівський - на честь міста і святого Климента. Територія монастиря неймовірно мальовнича, не пропустіть вид на озеро, яке виникло на початку XX століття на місці святого джерела, і зверніть увагу на виступаючі зі скелі дзвіниці з яскравими куполами. До монастиря зручно добиратися на прокатному автомобілі рухаючись по трасі H06, яка веде з Севастополя до Сімферополя.

Їжа: атмосферні ресторани, кафе і бари

«Острів»

Історичний бульвар 3

Стильний ресторан, натхненний стилістикою мінімалізму. Темне дерево, м'які крісла в англійському стилі, лаконічні сірі лампи, чорно-білі малюнки на стінах і великий винний шафа як нагадування про те, навіть найпростіше блюдо заграє по-новому з келихом хорошого вина. Страви готують з місцевих фермерських продуктів, що позначається на якості і смаку їжі - причепитися ні до чого. У гарну погоду попросіть офіціанта проводити вас за столик на терасі - прекрасний вид на бухту додасть романтики вашому обіду.

Wine Room

Набережна Адмірала Перелешина 3

Ще одне нестандартне для Севастополя місце з дивовижною атмосферою і цікавим меню, яке повністю підпорядковується благородному напою - вину. У виборі вина відвідувачам допомагає сомельє, який підбере відповідне для вашого страви поєднання. З основних страв рекомендуємо спробувати брускетту з паштетом з кролика, філе качки з апельсинової крихтою і овочами і шніцель з курки з гратеном. У Wine Room часто відбуваються джазові вечірки і покази старих фільмів, так що відвідувачам гарантовані не тільки смачна їжа і напої, а й приємні розваги.

«Баркас»

Капітанська 2

Популярний серед місцевих рибний ресторан, де подають кращі страви чорноморської кухні. Привітні офіціанти в смугастих футболках спритно пересуваються між столиками, розносячи великі тарілки з рапанами, мідіями, барабулькою і стейками з лосося, від яких йде такий аромат, що просто неможливо встояти. Крім морепродуктів, в «Баркас» пропонують і м'ясні страви - наприклад, свинячі реберця, шашлик з телячої вирізки і свинину в медово-гірчичному соусі. Винна карта, як і годиться, складається з вин місцевого виробництва. Ціни не лякають, а навпаки, тільки у своєму розпорядженні замовити кілька страв.

Варенична «Перемога»

Проспект Нахімова 10, Спуск Айвазовського 3, Вакуленчука 29 (ТЦ «Муссон»)

У вареничної «Перемога» гостям пропонують зануритися в атмосферу радянського минулого і згадати часи червоних піонерських краваток, сервізів в квіточку, вінілових платівок і фільмів Ельдара Рязанова. Меню складається з дорогих серцю і шлунку страв, що стали вже класикою для цілих поколінь: Олів'є, оселедця під шубою, борщу, котлет по-київськи, пельменів і вареників, які подають на тарілці в червоно-білий горох або в горщику. Ретро-обід в дусі «перше, друге третє і компот» обійдеться приблизно в 500 рублів - зовсім не дорого для такого романтичного подорожі в старі добрі часи.

«Коффішка»

Набережна Корнілова 3, Вакуленчука 29 (ТЦ «Муссон»)

За кавою і смачними десертами радимо заглянути в «Коффішку» - мережеве маленьке кафе, зовні схоже на дерев'яну кавомолку. До будь-якого виду кави тут можна підібрати якийсь сироп, щоб урізноманітнити вже знайомий смак. Місцеві нахвалюють карамельний латте, горіхове печиво, Браун і штрудель. Каву можна взяти на винос або не поспішаючи випити за столиком на набережній, якщо ви раптом опинитеся в «Коффішке» на Набережній Корнілова.

Де жити: затишні готелі Севастополя

«Морська феєрія»

Бобкової 11, стор. 5
+7 918 325 5777
апартаменти - від RUB 4250

Просторий гостьовий будинок в Камишовій бухті. Чудові види з вікон, світлі кімнати з власною кухнею і балконом, басейн на даху, де можна влаштовувати барбекю, - в «Морський феєрії» створена прекрасна домашня атмосфера, разом з морським повітрям і відчуттям повної безтурботності створює прекрасний настрій для відпочинку. Якщо ви подорожуєте на орендованій машині, то не забудьте заздалегідь забронювати місце на стоянці, якою можуть скористатися постояльці.

Вілла «Колібрі»

сел. Учкуївка, Кленова 6
+7 926 583 4727
двомісний номер - від RUB 3600

Затишна вілла на узбережжі в селищі Учкуївка. Кімнати з великими зручними ліжками, невеликими балкончиками і панорамним видом на море. До послуг гостей - три басейни, сауна, масажний кабінет, тренажерний зал і більярд. На ресепшені ви зможете замовити екскурсії по Севастополю і околицях, а також забронювати столик в будь-якому ресторані міста. Тим, хто взяв в оренду автомобіль, надається безкоштовна парковка.

Optima

Героїв Сталінграда 22
+7 978 786 5987
двомісний номер - від RUB 2900

Готель Optima розташований в Камишовій бухті, в тихому районі недалеко від центру Севастополя. Просторі номери в бежево-синій гамі з класичним набором зручностей. У вартість проживання входить сніданок з великим вибором страв. У готелі обладнана лаундж-зона з баром, де до пізнього вечора можна випити і перекусити. На території готелю відкрита безкоштовна парковка, де ви зможете залишити своє прокатне авто.

«Парк Готель»

Адмірала Фадєєва 48
+7 978 804 3828
двомісний номер - від RUB 2490

«Парк Готель» знаходиться в парковій зоні в 10 хвилинах ходьби від пляжу. Кімнати з мінімалістичним дизайном, великими вікнами від підлоги до стелі і теплими підлогами у ванних кімнатах. За бажанням гостя можуть бути надані спеціальні ортопедичні подушки. Для тих, хто скористався послугою оренди машини, працює безкоштовна стоянка поблизу.

«Пісочна бухта»

Єфремова 38
+7 978 975 5535
двомісний номер - від RUB 2080

Оздоровчий комплекс «Пісочна бухта" розташований поруч із заповідником «Херсонес Таврійський», до моря всього 50 метрів. На території готелю розбитий великий мальовничий парк з фонтанами, безліччю лавок, обрамлених квітниками і густими деревами, павлінаріем, тенісним кортом, дитячої та волейбольної майданчиками. Дизайн кімнат виконаний в м'яких бежевих відтінках, з більшості номерів відкривається чудовий краєвид море. У ресторанах готелю можна замовити персональне меню - наприклад, дієтичне або вегетаріанське. У постояльців з прокатними автомобілями є можливість забронювати місце на платній парковці.

Де паркувати орендований автомобіль в Севастополі

Оренда автомобіля в Севастополі з BookingCar - вигідно, зручно, просто!

У разі виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з прокатом авто в Севастополі, компанія BookingCar вирішить їх максимально оперативно.

Ми будемо поруч з вами 24 години на добу.
Всього-то й потрібно - зателефонувати +7 495 215 5438 .

Ellina Rudenko, 2016

Стаття сподобалася? Поділитися в соціальних мережах:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.