Навигация
Реклама
Реклама

Річ: Люди про те, чому балаклава краще шапки - і як на неї реагують в місті - Wonderzine

Я купила Балаклаву в листопаді, коли різко похолодало: прочитала у нас же на Wonderzine про моду на   аутдор   і відправилася на сайт спортивного магазину «Траєкторія», де вибрала відповідну на вигляд модель Burton Я купила Балаклаву в листопаді, коли різко похолодало: прочитала у нас же на Wonderzine про моду на аутдор і відправилася на сайт спортивного магазину «Траєкторія», де вибрала відповідну на вигляд модель Burton. Мені було важливо, щоб балаклава не продуваються (тому трикотажні навіть не дивилася) і могла замінити теплий капюшон, коли на куртці або пальто його немає. В результаті отримала саме те, що представляла: тонкий пуховик для голови з «шторкою», яку можна натягнути так, щоб стирчали одні очі, або прибрати, щоб почухати ніс або отхлебнуть кави.

Несподіванкою стало те, що ця модель балаклави досить сильно шарудить в вуха, з музикою і навушниками це не страшно, а от говорити з кимось на вулиці важкувато. Укладання під нею страждає приблизно так само, як у звичайній шапці біні - мене не напружує, але на свежезавітие кучері Балаклаву явно натягувати не варто. Трошки бісить надягати і знімати її в метро (якщо не знімати, буде жарко), з макіяжем треба акуратно - зазвичай я не фарбую тоном нижню частину обличчя, але якщо фарбую, «шторка» брудниться.

Відчуваю себе в Балаклаві класно і уявляю себе ексцентричним воїном ніндзя - найкрасивіше виходить з бузкової шубою. При цьому помічаю більше цікавих поглядів, ніж зазвичай, особливо якщо одягаюся у все чорне і закриваю обличчя. Можливо, люди вважають мою Балаклаву утепленій різновидом хіджабу.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.