Навигация
Реклама
Реклама

Розташування | Готель Maritim Resort & Spa на Маврикії

  1. Адреса
  2. відстань

Maritim Resort & Spa Mauritius (готель Марітім Маврикій) розташований в Тёртл-Бей - першому республіканському морському національному парку на півночі острові -Сам сонячному регіоні острова Maritim Resort & Spa Mauritius (готель Марітім Маврикій) розташований в Тёртл-Бей - першому республіканському морському національному парку на півночі острові -Сам сонячному регіоні острова. Готель розташований в оточенні далеко простирається живописного ландшафту, а дорога з аеропорту займає всього 50 - 60 хвилин. Ті, хто хоче вразити всіх стильним прибуттям, можуть замовити вертоліт, так як в готелі є власна вертолітний майданчик. Тутешні види просто зачаровують: може, через бірюзових вод Індійського океану перед готелем, а може, через буйної, тропічної рослинності, що росте в видаленні від узбережжя.

Готель зручно розташований між столицею Порт-Луї і найпопулярнішим курортом Гранд-Беєм (приблизно 15 км або 15-20 хв. На таксі до обох місць), що надає відмінні можливості для відвідування магазинів, музеїв, ринків, ресторанів, базарів, кафе, дискотек і багатьох інших визначних пам'яток.

Адреса

Maritim Resort & Spa Mauritius (готель Марітім Маврикій)
Балаклава / Тёртл-Бей
Маврикій

відстань

до аеропорту: 60 км до столиці Порт-Льюїс: 15 км до садів Памплемусс: 7 км до Гранд-Бей: 15 км до Музей цукру L'Adventure du Sucre: 7 км до Церква на мисі Cap Malheureux: 20 км до Великої торговий центр
Le Caudan Waterfront: 15 км

Стійка замовлення таксі прямо в будівлі готелю.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.