Навигация
Реклама
Реклама

Імміграція в Канаду для українців

Реальними способами імміграції в Канаду для українців є:

- робоча імміграція;

- бізнес імміграція;

- студентська імміграція.

Професійна імміграція в Канаду

Якщо ваша спеціальність знаходиться в списку пріоритетних, складнощів з переїздом до Канади за робочою візою бути не повинно. У цьому списку до 2017 року перебувають такі професії: інформаційні та комп'ютерні технології, інженери, бухгалтери, маркетологи, банкіри, фінансисти, перекладачі, економісти, медпрацівники, геологи.

Імміграційне законодавство Канади приймає заяви на ВНЖ і ПМЖ за трудової імміграції з таким федеральних програм:

  • Для кваліфікованих фахівців, у яких є запрошення на роботу від канадської компанії. Процес імміграції займає не більше 6 міс
  • Хто прожив в Канаді по студвізе або робочій візі не менше 12 міс. В такому випадку теж процес імміграції не затягувати
  • Для фахівців, професія яких знаходиться в списку затребуваних.

Ви можете приїхати в Канаду по турвизе і шукати роботу, потім поїхати в Україну і оформляти робочу візу на підставі робочого контракту або запрошення на роботу.

Після заповнення заявки на сайті ви будете оцінюватися за рейтинговою системою балів CRS. При оформленні ПМЖ вирішальними балами є наявність робочого контракту або запрошення на роботу, ваша кваліфікація і досвід, спеціальність в дипломі. Якщо вам надходить пропозиція про роботу, за це теж присуджуються бали. Детальніше про імміграцію в Канаду по роботі можна дізнатися на офіційному сайті Уряду Канади. Щоб вписатися в програму Federal Skilled Worker потрібно набрати 450 балів.

Зміни в імміграційній політиці Канади 2016 року

До 2016 року кандидати на імміграцію в Канаду заповнювали всі форми на папері і відсилали їх до Міністерства імміграції Канади. І починалося тривалий час очікування в черзі, перевірки на відповідність зазначеним даними в паперах. Часто це займало роки, а в Канаді відчувався істотний недолік кваліфікованих фахівців. У 2016 році ввели нові правила, і тепер процес скоротився до 6 міс.

Тепер ви входите на сайті Міністерства імміграції, заповнюєте дані свого профілю, і система сама вибирає з кандидатів на імміграцію відповідного для вимог компаній провінції Канади або на федеральному рівні. Тепер права на імміграцію зрівняні для всіх: і для тих, що подали на переїзд до Канади два роки тому, і для тих, що подали документи дві хвилини тому. Так працює програма Експрес-в'їзд Express Entry. Вибір йде на підставі системи балів Comprehensive Raking System (CRS). Враховується ваше освіту, досвід роботи, стаж роботи, навички та вміння, знання мов (IELTS 6.0). Чим більше ви отримали балів, тим вище шанси отримати право на імміграцію.

Кожна територіальна одиниця Канади має свої Провінційні програми по імміграції громадян інших держав, що не суперечать Федеральним програмам. Створено це для того, щоб кожна провінція могла повною мірою задовольнити свої потреби за рахунок кваліфікованої робочої сили з-за кордону. Провінція Квебек наділена кілька більш широкими повноваженнями на тлі інших, тут потрібне знання французької мови та сертифікат про складання тесту TEF. До початку 2017 року Квебек можна іммігрувати без здачі іспиту.

Тепер кожна з провінцій і її роботодавці можуть скористатися базою даних для відбору фахівців для своїх потреб. На сайті навіть передбачена можливість поспілкуватися в онлайн режимі з відповідним трудовим іммігрантом.

З чого почати процес імміграції в Канаду в 2016 році?

Переїхати в країну може абсолютно будь-яка людина в світі. Різниця тільки в тому, що ви повинні правильно оцінити свої шанси на імміграцію, а краще проконсультуватися у фахівців. Якщо бажаєте переїхати в Квебек, здавайте іспит TEF , Якщо в інші регіони Канади - IELTS . Далі підтвердіть отриманий український диплом в Канаді. Обов'язково зареєструйтеся на сайті Міністерства Імміграції Канади, заповніть анкету. Збирайте документи і чекайте близько 6 міс. схвалення або відмови.

Імміграція по бізнесу

В Канаду можна іммігрувати по бізнесу за такими програмами:

  • приватний підприємець;
  • Start-up програма;
  • програма інвестування Pilot.

Як приватний підприємець ви можете іммігрувати в Канаду за умови наявності досвіду роботи не менше 2-х років, а також за умови, що будете працювати в країні і далі. Додатково ви повинні будете набрати всього 35 балів для того щоб зрозуміти, чи вигідні ваші послуги Канаді. Канада приймає вас як ПП, якщо ви фізично здорові, не маєте і не мали проблем із законом. Цим користуються артисти, спортсмени, діячі культури.

За програмою Start-up при наявності новаторської ідеї і впровадженні по ній робочих місць для громадян Канади, ви можете отримати фінансування від уряду країни і іммігрувати.

Програма Pilot призначена для імміграції через інвестиції в економіку країни. Протягом 15 років ви повинні будете вкласти 2 млн канадських дол до Фонду підприємницького капіталу іммігрант-інвесторів Канади, і на вашому рахунку в банку має перебувати не менше 10 млн канадських доларів.

Крім цього ви повинні будете здати мовні тести англійською або французькому .

Імміграція по навчанню

Навчання в Канаді для іноземців платне. Причому вартість дуже відрізняється від вузу до вузу, від спеціальності і курсів навчання, від місця розташування і рейтингу ВНЗ. Крім того, що потрібно оплатити навчання, студент повинен мати гроші на проживання в Канаді. Суму потрібно буде підтвердити в Візовому центрі Посольства Канади в Україні. І вартість життя в Канаді теж залежить від провінції, тому і вимоги до наявності грошей на рахунку різні.

Для вступу до вузу Канади потрібно здати тести на знання англійського IELTS або французького DELF / DALF мов. Найвищий бал за тестування потрібен для вивчення юриспруденції і медицини, а низькі бали підуть для коледжів технічних спеціальностей. Якщо ви не знаєте мов, можна записатися на курси при університетах, але вони не дають права на ВНЖ, оскільки тривають не більше 6 міс.

Після здачі мовного тесту студент зараховується до вузу. І якщо ваш результат максимально високий, можна розраховувати на стипендію, яка іноді покриває вартість навчання.

Під час навчання студент може працювати не більше 20 годин на тиждень. Щоб отримати можливість іммігрувати, студент навчається у вузі Канади не менше 2-х академічних років. Після цього подає заявку в Міністерство імміграції Канади, будучи в країні, за програмою Експрес в'їзд.

Для отримання статусу ПМЖ необхідно прожити в Канаді 5 років, два роки з яких постійно. Статусу ПМЖ можна позбутися, якщо не виконано ряд вимог Міністерства імміграції Канади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мовні тести TEF і TEFaQ на знання французької

Мовні тести TOEFL: як пройти?

Який іспит вибрати: TOEFL або IELTS

Тест IELTS: що потрібно знати

Тести французької мови DELF і DALF

Green Card в Україні - як отримати?

Імміграція українців в США: основні моменти

З чого почати процес імміграції в Канаду в 2016 році?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.