Навигация
Реклама
Реклама

Вікторія зміцнює позиції в Підмосков'ї

Загальні відомості формати Прес-центр Контакти магазини вакансії

Мережа супермаркетів «Вікторія» відкрила «компактний» супермаркет в селищі ВНІСООК Одінцовського району. З початку року мережа відкрила шість супермаркетів, два з яких на території Московської області. За сім місяців торгова площа супермаркетів дивізіону збільшилася на 15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Новий супермаркет розташований на першому поверсі ТЦ «Гусарська балада» за адресою вул. Дениса Давидова, б.7. У торговому залі площею 613 кв.м представлено понад сім тисяч найменувань товарів повсякденного попиту, в тому числі асортимент відділу продуктів від локальних виробників «Хуторок», розливного пива і прохолодних напоїв у відділі «Вікторія PUB», а також понад триста позицій готових страв і випічки власного виробництва.

У період Яблучного і Медового тікаючи кухаря власного виробництва «Вікторії» представили покупцям новинки - салат з гарбуза з медом, оладки з яблук, яблучний пиріг з корицею і ін. А також продегустувати і придбати сезонні страви можна буде у всіх супермаркетах мережі до кінця серпня.

На честь відкриття з 13 по 23 серпня покупці можуть безкоштовно отримати карту постійного клієнта, знижка по якій до 30 вересня складе 10%.

Всі новини


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.