Навигация
Реклама
Реклама

Наці в люті - українські діти не знають, хто такий Бандера

Переважна більшість українських дітей не знають, хто такі лідери ОУН, яких оспівує нинішня київська пропаганда.

Про це в ефірі телеканалу ZIK, передає кореспондент «ПолітНавігатора», заявила одіозна українська письменниця-націоналістка Лариса Ніцой.

Підпишіться на новини «ПолітНавігатор» в Світ тісний , Яндекс.Дзен , Telegram , Facebook , Одноклассниках , Вконтакте , канал YouTube і Яндекс.Новости

Вона повідомила, що цього літа працювала в дитячому таборі на Західній Україні, де перебували діти з різних регіонів країни. З ними Ніцой розучувала пісні УПА і проводила свої конкурси на знання «героїв» -націоналістов.

«Ми багато з дітьми співали. Співали жартівливі пісні і чергували жартівливу пісеньку і якусь повстанську з ними вчили, оскільки це такий героїчний край, армія УПА, їх пісні. І ось в одній пісні є: «Бандера поведе нас, прощай моя дівчина». І питання: «Хто такий Бандера? У пісні є рядок про Бандеру, хто такий Бандера? ». Я вам назвала дітей з цих регіонів, це з половини України представлені діти. Діти були від восьми до тринадцяти років. З 60 дітей тільки двоє знали, хто такий Бандера. Відповідь дітей: «Бандера - це той, хто грає на Бандері». У мене просто немає слів », - обурилася письменниця.

У мене просто немає слів », - обурилася письменниця

Нагадаємо, раніше Ніцой похвалилася, що під час роботи в таборі вона штрафувала вихователів за розмови російською мовою. Також націоналістка зажадала від СБУ розібратися з літніми таборами, де українські діти відпочивають разом з дітьми з Донбасу, вважаючи останніх загрозою для країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

І питання: «Хто такий Бандера?
У пісні є рядок про Бандеру, хто такий Бандера?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.