Навигация
Реклама
Реклама

Київський студент винайшов літаючого робота-бармена

Безпілотник-бармен оснащений двома гвинтами і двома контейнерами, в яких містяться напої Безпілотник-бармен оснащений двома гвинтами і двома контейнерами, в яких містяться напої   Студент Київського національного університету будівництва і архітектури розробив літаючого робота-бармена Electrolux Yura

Студент Київського національного університету будівництва і архітектури розробив літаючого робота-бармена Electrolux Yura.

Безпілотник поєднує в собі функції бармена і офіціанта. Невеликий вертоліт оснащений двома гвинтами і двома контейнерами, в яких містяться напої.

Віддавши команду роботу зі смартфона по бездротовому каналу, клієнт «кличе» його і відразу отримує аперитив, а потім продовжує очікувати офіціанта, щоб замовити за основним меню закладу.

Робот-бармен Electrolux Yura працює під управлінням невеликого вбудованого комп'ютера, який забезпечує йому широкий арсенал функцій.

Так, оператор може управляти налаштуваннями живлення робота, завантажувати навігаційні карти, налаштовувати голосові команди, Wi-Fi і навіть електронну пошту. Робот навіть вміє охолоджувати і підігрівати напої.

Відзначимо, що на даний момент безпілотник Yura знаходиться на стадії проекту. Їм уже зацікавилося кілька західних компаній, однак, навіть про дату початку випробувань пристрою поки не повідомляється.

В одному з барів міста Ільменау, Німеччина, віскі в стакан відмірюють за допомогою складних комп'ютерних протоколів - так працює перший в світі робот-бармен на ім'я Карл, повідомляє ДеПо з посиланням на Блог Imena.UA.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.