Навигация
Реклама
Реклама

навчання

Всеукраїнський Центр Підготовки круїзних і Ресторанного Персоналу пропонує пройти навчання з подальшим працевлаштуванням на круїзні лайнери наших партнерів - роботодавців - провідних американських і європейських круїзних ліній.

Всеукраїнський Центр Підготовки круїзних і Ресторанного Персоналу пропонує пройти навчання з подальшим працевлаштуванням на круїзні лайнери наших партнерів - роботодавців - провідних американських і європейських круїзних ліній

Наші партнери - роботодавці, провідні круїзні компанії США і Європи звернулися до нас з пропозицією створити в Україні єдиний центр підготовки круїзного персоналу для роботи на пасажирських судах в першу чергу на такі вакансій як: кухарі, бармени, офіціанти і їх помічники, стюарди (стюардеси) . Такі ж центри підготовки успішно функціонують у їх рекрутинг-партнерів у всьому світі: в Європі і Азії, що різко підвищує якісний рівень підготовки персоналу з цих країн і дає їм очевидну перевагу при працевлаштуванні.

У 2005 році було прийнято рішення про створення тренінгового центру, що займається підготовкою і навчанням кандидатів з «нуля» і до посадки на судно повністю готового до виконання своїх обов'язків члена екіпажу.

Центр Підготовки круїзних і Ресторанного Персоналу, надає комплексне професійне навчання кухарів , офіціантів, барменів, стюардів, офіціантів бару і ресторану за програмами роботодавців - круїзних компаній.
Викладачі нашого тренінгового центру володіють повним обсягом знань і вимог необхідних для підготовки персоналу для роботи на пасажирських круїзних судах. Більшість викладачів успішно відпрацювали на лайнерах по кілька контрактів і з радістю поділяться з Вами своїми знаннями та досвідом!

Наше багаторічну і плідну співпрацю з представниками круїзних ліній дозволяє в міру необхідності коригувати програми навчання, в разі змін вимог до своїх працівників.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.