Навигация
Реклама
Реклама

Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах - Новини Барановичів, Бреста, Білорусі, Миру. Intex-press

 1. Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах Ті,...
 2. Чехія
 3. Польща
 4. Литва
 5. ОАЕ
 6. Фінляндія
 7. США
 8. Скільки коштують послуги кадрового агентства
 9. Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах
 10. Китай
 11. Чехія
 12. Польща
 13. Литва
 14. ОАЕ
 15. Фінляндія
 16. США
 17. Скільки коштують послуги кадрового агентства
 18. Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах
 19. Китай
 20. Чехія
 21. Польща
 22. Литва
 23. ОАЕ
 24. Фінляндія
 25. США
 26. Скільки коштують послуги кадрового агентства
 27. Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах
 28. Китай
 29. Чехія
 30. Польща
 31. Литва
 32. ОАЕ
 33. Фінляндія
 34. США
 35. Скільки коштують послуги кадрового агентства
 36. Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах
 37. Китай
 38. Чехія
 39. Польща
 40. Литва
 41. ОАЕ
 42. Фінляндія
 43. США
 44. Скільки коштують послуги кадрового агентства

Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах

Ті, хто незадоволений своєю зарплатою в Білорусі, можуть спробувати заробити за кордоном. Intex-press дізналася, в яких країнах чекають білорусів без вищої профільної освіти, які вакансії пропонують і скільки там можна заробити.

Китай

Хто потрібен. Обслуговуючий персонал в сфері туризму, гостинності, мистецтва і суміжних сферах.

Які умови. Дівчата від 18 до 35 років з базовим знанням англійської мови. Харчування, проживання та перельоти оплачує роботодавець.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата, наприклад, адміністратора в готелі - від 700 доларів. Ця цифра залежить від туристичного сезону і розміру міста, куди їде здобувач. Також працівникам за хорошу роботу виписують премії в розмірі 200 доларів, як розповіли в ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Щоб виїхати в Китай, потрібно звернутися в кадрове агентство. Такі агентства є в Мінську. Там допоможуть зібрати документи і перевести їх на китайську мову. Розкажуть, як людина повинна поводитися в непередбачених ситуаціях, дадуть адреси і номери телефонів консульств, посольств та інших органів, з якими людина може зв'язатися, якщо знадобиться допомога.

Чехія

Хто потрібен. Зварювальники, слюсарі, оператори верстатів з числовим програмним управлінням.

Які умови. Вік здобувача може бути до 55 років з вищою освітою і до 40 - без вищого. Наймач надає гуртожиток, харчуванням працівник забезпечує себе сам. На їжу йде близько 150 доларів щомісяця.

Яка зарплата. Оплата праці погодинна. В середньому - 4 долари на годину. В день потрібно буде відпрацювати або 8-годинну, або 12-годинну зміну. Можна брати зміни в суботу. Виходить, що в місяць можна заробити від 550 доларів з вирахуванням витрат на харчування, якщо брати 8-годинну зміну.

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Для працевлаштування потрібно звернутися в кадрове агентство. Там допоможуть зібрати пакет документів, до якого входить довідка про несудимість, медична довідка та інші, направити їх роботодавцю. Якщо наймачеві сподобається резюме, він надішле здобувачеві запрошення на роботу. Тоді потрібно буде оформити робочу візу, збирати речі і їхати.

Польща

Хто потрібен. Будівельники, сезонні збирачі овочів, ягід і грибів.

Які умови. Вікових обмежень немає, а працювати в Польщі доведеться багато, 6 днів на тиждень по 10-12 годин. Житло і харчування часто надає роботодавець.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому - 2-2,5 долара на годину. За місяць можна заробити 700 доларів.
Робота складальників овочів, ягід і грибів оплачується «по козуб». Трикілограмова кошик полуниці оцінюється 0,5-1 долар, малини - 1,5-2 долара, лохини - 2-2,5 долара. У день можна зібрати до 150 кг ягід і заробити від 50 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Перше, що треба зробити, - звернутися в офіс кадрового агентства і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю.
Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу на ім'я здобувача. З цим запрошенням треба йти до візового центру і оформляти робочу візу. Також на території Білорусі оформляють страховку. А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи.

А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи

Литва

Хто потрібен. Водії-міжнародники.

Які умови. Вакансія водіїв відкрита для чоловіків до 55 років, з досвідом роботи в Європі або Росії.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата водіїв-міжнародників може доходити до 2000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб працювати водієм-міжнародником в Литві, потрібно відправити резюме в агентство і прийти на співбесіду. Претендентові треба мати паспорт, який був виданий не більше 9 років тому, водійські права необхідної категорії, документи про стан здоров'я і медичну страховку. Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування.

Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування

ОАЕ

Хто потрібен. В Еміратах білорусам пропонують вакансії в сфері обслуговування і в сільському господарстві.

Які умови. Роботодавці ставлять відразу три важливих умови: вік від 21 до 33 років, володіння розмовною англійською та досвід роботи в подібній сфері. Можна влаштуватися і без досвіду роботи, але при його наявності шансів більше.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від вакансій і конкретного роботодавця. Може варіюватися від 1500 до 9000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб виїхати в Емірати, треба пройти співбесіду в кадровому агентстві. Для цього потрібно відправити своє резюме і чекати запрошення. Потім на співбесіді агент з'ясує реальний рівень володіння мовою і відповість на всі питання, що цікавлять здобувача.
Якщо перша співбесіда пройде успішно, здобувача запросять на друге - з прямим роботодавцем. Наймачеві важливий пристойний зовнішній вигляд працівника та рівень володіння мовою.
Після співбесіди роботодавець пропонує контракт, в якому вказані термін дії (від 2 років), посада, заробітна плата, умови проживання та харчування. Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку.

Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку

РЕКЛАМА

Фінляндія

Хто потрібен. Збирачі врожаю на полі або в теплицях, трактористи та інші сільськогосподарські працівники.

Які умови. Вік - від повних 20 до 40 років, міцне здоров'я і досвід сільськогосподарських робіт. Знання мови не вимагається. Але при бажанні влаштуватися на більш довгий термін знання англійської мови має бути мінімум на розмовному рівні.
Тривалість контракту в основному від 1,5 до 2,5 місяця з червня по вересень. Але є і більш довгострокові вакансії на 6-8 місяців. Однак на ці місця в першу чергу розглядаються кандидати, які вже виїжджали до Фінляндії.
Роботодавець надає місце в гуртожитку або на орендованій квартирі, за яке з зарплати щомісяця будуть вираховувати 100-130 доларів. Витрата на харчування (близько 20-30 доларів в тиждень) також вираховується з щомісячної заробітної плати і надається наймачем.

Яка зарплата. Оплата погодинна, для збирачів врожаю - відрядна. Працювати доведеться по 8 годин 6 днів на тиждень. За 3 кг ягід або овочів - 2,5-3 долара. За 2,5 місяці можна заробити близько 900-1000 доларів з вирахуванням плати за житло та харчування.

Як виїхати і влаштуватися. Заповнити анкету на сайті кадрового агентства і вислати її на електронну пошту. Після обробки анкети агент призначить співбесіду. А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування.

А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування

США

Хто потрібен. Роботу в Штатах пропонують власники круїзних лайнерів. Вакансії для білорусів в США можуть бути різні - як обслуговуючий персонал, так і творча робота на кшталт фотозйомки.

Які умови. Поїхати на заробітки може кожен, хто володіє англійською мовою. Це головна умова роботодавця.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від роботи, яку виконує людина. Ставка офіціанта - близько 1000 доларів на місяць, фотографа - на 100 доларів більше. Працювати доведеться дуже багато і практично без вихідних.

Як виїхати і влаштуватися. Щоб влаштуватися працівником на круїзний лайнер, треба пройти відбірне інтерв'ю спочатку в кадровому агентстві, а потім - з роботодавцем. Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця.

Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця

Скільки коштують послуги кадрового агентства

Кадрове агентство - це посередник між претендентом і наймачем. Зазвичай агентства беруть за свої послуги гроші з претендента, лише рідкісні надають їх безкоштовно.

Платити за послуги агентству людина може як за передоплатою, так і за фактом знаходження роботи. Послуги по передоплаті коштують 80-150 доларів. У багатьох агентствах Intex-press розповіли, що якщо у компанії не вийде працевлаштувати людину, то вона повертає гроші.

Другий варіант - гроші платиш після знаходження роботи. Послуги оплачуються тільки тоді, коли наймач гарантовано бере людини на роботу та укладає з ним договір. Ціна за працевлаштування може досягати 500 доларів. Ця цифра змінюється в залежності від того, чи володіє претендент потрібними навичками (наприклад, знанням мови), на яку вакансію претендує і інших чинників. Чим більше у людини навичок, тим менше ціна за послуги агентства.

Повний список агентств, які працевлаштовують білорусів за кордоном, можна знайти на сайті МВС.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу кадрові агентства «Джетекспо» м.Мінськ, «Тревелгрупп» м.Мінськ, «АлефГрупп» м.Мінськ і ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

Читайте також: «Дратує, коли пишуть, що в Білорусь повертаються тільки психи». Історії Барановицька емігрантів, які повернулися назад .

Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах

Ті, хто незадоволений своєю зарплатою в Білорусі, можуть спробувати заробити за кордоном. Intex-press дізналася, в яких країнах чекають білорусів без вищої профільної освіти, які вакансії пропонують і скільки там можна заробити.

Китай

Хто потрібен. Обслуговуючий персонал в сфері туризму, гостинності, мистецтва і суміжних сферах.

Які умови. Дівчата від 18 до 35 років з базовим знанням англійської мови. Харчування, проживання та перельоти оплачує роботодавець.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата, наприклад, адміністратора в готелі - від 700 доларів. Ця цифра залежить від туристичного сезону і розміру міста, куди їде здобувач. Також працівникам за хорошу роботу виписують премії в розмірі 200 доларів, як розповіли в ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Щоб виїхати в Китай, потрібно звернутися в кадрове агентство. Такі агентства є в Мінську. Там допоможуть зібрати документи і перевести їх на китайську мову. Розкажуть, як людина повинна поводитися в непередбачених ситуаціях, дадуть адреси і номери телефонів консульств, посольств та інших органів, з якими людина може зв'язатися, якщо знадобиться допомога.

Чехія

Хто потрібен. Зварювальники, слюсарі, оператори верстатів з числовим програмним управлінням.

Які умови. Вік здобувача може бути до 55 років з вищою освітою і до 40 - без вищого. Наймач надає гуртожиток, харчуванням працівник забезпечує себе сам. На їжу йде близько 150 доларів щомісяця.

Яка зарплата. Оплата праці погодинна. В середньому - 4 долари на годину. В день потрібно буде відпрацювати або 8-годинну, або 12-годинну зміну. Можна брати зміни в суботу. Виходить, що в місяць можна заробити від 550 доларів з вирахуванням витрат на харчування, якщо брати 8-годинну зміну.

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Для працевлаштування потрібно звернутися в кадрове агентство. Там допоможуть зібрати пакет документів, до якого входить довідка про несудимість, медична довідка та інші, направити їх роботодавцю. Якщо наймачеві сподобається резюме, він надішле здобувачеві запрошення на роботу. Тоді потрібно буде оформити робочу візу, збирати речі і їхати.

Польща

Хто потрібен. Будівельники, сезонні збирачі овочів, ягід і грибів.

Які умови. Вікових обмежень немає, а працювати в Польщі доведеться багато, 6 днів на тиждень по 10-12 годин. Житло і харчування часто надає роботодавець.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому - 2-2,5 долара на годину. За місяць можна заробити 700 доларів.
Робота складальників овочів, ягід і грибів оплачується «по козуб». Трикілограмова кошик полуниці оцінюється 0,5-1 долар, малини - 1,5-2 долара, лохини - 2-2,5 долара. У день можна зібрати до 150 кг ягід і заробити від 50 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Перше, що треба зробити, - звернутися в офіс кадрового агентства і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю.
Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу на ім'я здобувача. З цим запрошенням треба йти до візового центру і оформляти робочу візу. Також на території Білорусі оформляють страховку. А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи.

А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи

Литва

Хто потрібен. Водії-міжнародники.

Які умови. Вакансія водіїв відкрита для чоловіків до 55 років, з досвідом роботи в Європі або Росії.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата водіїв-міжнародників може доходити до 2000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб працювати водієм-міжнародником в Литві, потрібно відправити резюме в агентство і прийти на співбесіду. Претендентові треба мати паспорт, який був виданий не більше 9 років тому, водійські права необхідної категорії, документи про стан здоров'я і медичну страховку. Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування.

Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування

ОАЕ

Хто потрібен. В Еміратах білорусам пропонують вакансії в сфері обслуговування і в сільському господарстві.

Які умови. Роботодавці ставлять відразу три важливих умови: вік від 21 до 33 років, володіння розмовною англійською та досвід роботи в подібній сфері. Можна влаштуватися і без досвіду роботи, але при його наявності шансів більше.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від вакансій і конкретного роботодавця. Може варіюватися від 1500 до 9000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб виїхати в Емірати, треба пройти співбесіду в кадровому агентстві. Для цього потрібно відправити своє резюме і чекати запрошення. Потім на співбесіді агент з'ясує реальний рівень володіння мовою і відповість на всі питання, що цікавлять здобувача.
Якщо перша співбесіда пройде успішно, здобувача запросять на друге - з прямим роботодавцем. Наймачеві важливий пристойний зовнішній вигляд працівника та рівень володіння мовою.
Після співбесіди роботодавець пропонує контракт, в якому вказані термін дії (від 2 років), посада, заробітна плата, умови проживання та харчування. Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку.

Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку

РЕКЛАМА

Фінляндія

Хто потрібен. Збирачі врожаю на полі або в теплицях, трактористи та інші сільськогосподарські працівники.

Які умови. Вік - від повних 20 до 40 років, міцне здоров'я і досвід сільськогосподарських робіт. Знання мови не вимагається. Але при бажанні влаштуватися на більш довгий термін знання англійської мови має бути мінімум на розмовному рівні.
Тривалість контракту в основному від 1,5 до 2,5 місяця з червня по вересень. Але є і більш довгострокові вакансії на 6-8 місяців. Однак на ці місця в першу чергу розглядаються кандидати, які вже виїжджали до Фінляндії.
Роботодавець надає місце в гуртожитку або на орендованій квартирі, за яке з зарплати щомісяця будуть вираховувати 100-130 доларів. Витрата на харчування (близько 20-30 доларів в тиждень) також вираховується з щомісячної заробітної плати і надається наймачем.

Яка зарплата. Оплата погодинна, для збирачів врожаю - відрядна. Працювати доведеться по 8 годин 6 днів на тиждень. За 3 кг ягід або овочів - 2,5-3 долара. За 2,5 місяці можна заробити близько 900-1000 доларів з вирахуванням плати за житло та харчування.

Як виїхати і влаштуватися. Заповнити анкету на сайті кадрового агентства і вислати її на електронну пошту. Після обробки анкети агент призначить співбесіду. А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування.

А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування

США

Хто потрібен. Роботу в Штатах пропонують власники круїзних лайнерів. Вакансії для білорусів в США можуть бути різні - як обслуговуючий персонал, так і творча робота на кшталт фотозйомки.

Які умови. Поїхати на заробітки може кожен, хто володіє англійською мовою. Це головна умова роботодавця.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від роботи, яку виконує людина. Ставка офіціанта - близько 1000 доларів на місяць, фотографа - на 100 доларів більше. Працювати доведеться дуже багато і практично без вихідних.

Як виїхати і влаштуватися. Щоб влаштуватися працівником на круїзний лайнер, треба пройти відбірне інтерв'ю спочатку в кадровому агентстві, а потім - з роботодавцем. Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця.

Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця

Скільки коштують послуги кадрового агентства

Кадрове агентство - це посередник між претендентом і наймачем. Зазвичай агентства беруть за свої послуги гроші з претендента, лише рідкісні надають їх безкоштовно.

Платити за послуги агентству людина може як за передоплатою, так і за фактом знаходження роботи. Послуги по передоплаті коштують 80-150 доларів. У багатьох агентствах Intex-press розповіли, що якщо у компанії не вийде працевлаштувати людину, то вона повертає гроші.

Другий варіант - гроші платиш після знаходження роботи. Послуги оплачуються тільки тоді, коли наймач гарантовано бере людини на роботу та укладає з ним договір. Ціна за працевлаштування може досягати 500 доларів. Ця цифра змінюється в залежності від того, чи володіє претендент потрібними навичками (наприклад, знанням мови), на яку вакансію претендує і інших чинників. Чим більше у людини навичок, тим менше ціна за послуги агентства.

Повний список агентств, які працевлаштовують білорусів за кордоном, можна знайти на сайті МВС.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу кадрові агентства «Джетекспо» м.Мінськ, «Тревелгрупп» м.Мінськ, «АлефГрупп» м.Мінськ і ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

Читайте також: «Дратує, коли пишуть, що в Білорусь повертаються тільки психи». Історії Барановицька емігрантів, які повернулися назад .

Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах

Ті, хто незадоволений своєю зарплатою в Білорусі, можуть спробувати заробити за кордоном. Intex-press дізналася, в яких країнах чекають білорусів без вищої профільної освіти, які вакансії пропонують і скільки там можна заробити.

Китай

Хто потрібен. Обслуговуючий персонал в сфері туризму, гостинності, мистецтва і суміжних сферах.

Які умови. Дівчата від 18 до 35 років з базовим знанням англійської мови. Харчування, проживання та перельоти оплачує роботодавець.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата, наприклад, адміністратора в готелі - від 700 доларів. Ця цифра залежить від туристичного сезону і розміру міста, куди їде здобувач. Також працівникам за хорошу роботу виписують премії в розмірі 200 доларів, як розповіли в ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Щоб виїхати в Китай, потрібно звернутися в кадрове агентство. Такі агентства є в Мінську. Там допоможуть зібрати документи і перевести їх на китайську мову. Розкажуть, як людина повинна поводитися в непередбачених ситуаціях, дадуть адреси і номери телефонів консульств, посольств та інших органів, з якими людина може зв'язатися, якщо знадобиться допомога.

Чехія

Хто потрібен. Зварювальники, слюсарі, оператори верстатів з числовим програмним управлінням.

Які умови. Вік здобувача може бути до 55 років з вищою освітою і до 40 - без вищого. Наймач надає гуртожиток, харчуванням працівник забезпечує себе сам. На їжу йде близько 150 доларів щомісяця.

Яка зарплата. Оплата праці погодинна. В середньому - 4 долари на годину. В день потрібно буде відпрацювати або 8-годинну, або 12-годинну зміну. Можна брати зміни в суботу. Виходить, що в місяць можна заробити від 550 доларів з вирахуванням витрат на харчування, якщо брати 8-годинну зміну.

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Для працевлаштування потрібно звернутися в кадрове агентство. Там допоможуть зібрати пакет документів, до якого входить довідка про несудимість, медична довідка та інші, направити їх роботодавцю. Якщо наймачеві сподобається резюме, він надішле здобувачеві запрошення на роботу. Тоді потрібно буде оформити робочу візу, збирати речі і їхати.

Польща

Хто потрібен. Будівельники, сезонні збирачі овочів, ягід і грибів.

Які умови. Вікових обмежень немає, а працювати в Польщі доведеться багато, 6 днів на тиждень по 10-12 годин. Житло і харчування часто надає роботодавець.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому - 2-2,5 долара на годину. За місяць можна заробити 700 доларів.
Робота складальників овочів, ягід і грибів оплачується «по козуб». Трикілограмова кошик полуниці оцінюється 0,5-1 долар, малини - 1,5-2 долара, лохини - 2-2,5 долара. У день можна зібрати до 150 кг ягід і заробити від 50 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Перше, що треба зробити, - звернутися в офіс кадрового агентства і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю.
Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу на ім'я здобувача. З цим запрошенням треба йти до візового центру і оформляти робочу візу. Також на території Білорусі оформляють страховку. А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи.

А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи

Литва

Хто потрібен. Водії-міжнародники.

Які умови. Вакансія водіїв відкрита для чоловіків до 55 років, з досвідом роботи в Європі або Росії.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата водіїв-міжнародників може доходити до 2000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб працювати водієм-міжнародником в Литві, потрібно відправити резюме в агентство і прийти на співбесіду. Претендентові треба мати паспорт, який був виданий не більше 9 років тому, водійські права необхідної категорії, документи про стан здоров'я і медичну страховку. Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування.

Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування

ОАЕ

Хто потрібен. В Еміратах білорусам пропонують вакансії в сфері обслуговування і в сільському господарстві.

Які умови. Роботодавці ставлять відразу три важливих умови: вік від 21 до 33 років, володіння розмовною англійською та досвід роботи в подібній сфері. Можна влаштуватися і без досвіду роботи, але при його наявності шансів більше.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від вакансій і конкретного роботодавця. Може варіюватися від 1500 до 9000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб виїхати в Емірати, треба пройти співбесіду в кадровому агентстві. Для цього потрібно відправити своє резюме і чекати запрошення. Потім на співбесіді агент з'ясує реальний рівень володіння мовою і відповість на всі питання, що цікавлять здобувача.
Якщо перша співбесіда пройде успішно, здобувача запросять на друге - з прямим роботодавцем. Наймачеві важливий пристойний зовнішній вигляд працівника та рівень володіння мовою.
Після співбесіди роботодавець пропонує контракт, в якому вказані термін дії (від 2 років), посада, заробітна плата, умови проживання та харчування. Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку.

Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку

РЕКЛАМА

Фінляндія

Хто потрібен. Збирачі врожаю на полі або в теплицях, трактористи та інші сільськогосподарські працівники.

Які умови. Вік - від повних 20 до 40 років, міцне здоров'я і досвід сільськогосподарських робіт. Знання мови не вимагається. Але при бажанні влаштуватися на більш довгий термін знання англійської мови має бути мінімум на розмовному рівні.
Тривалість контракту в основному від 1,5 до 2,5 місяця з червня по вересень. Але є і більш довгострокові вакансії на 6-8 місяців. Однак на ці місця в першу чергу розглядаються кандидати, які вже виїжджали до Фінляндії.
Роботодавець надає місце в гуртожитку або на орендованій квартирі, за яке з зарплати щомісяця будуть вираховувати 100-130 доларів. Витрата на харчування (близько 20-30 доларів в тиждень) також вираховується з щомісячної заробітної плати і надається наймачем.

Яка зарплата. Оплата погодинна, для збирачів врожаю - відрядна. Працювати доведеться по 8 годин 6 днів на тиждень. За 3 кг ягід або овочів - 2,5-3 долара. За 2,5 місяці можна заробити близько 900-1000 доларів з вирахуванням плати за житло та харчування.

Як виїхати і влаштуватися. Заповнити анкету на сайті кадрового агентства і вислати її на електронну пошту. Після обробки анкети агент призначить співбесіду. А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування.

А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування

США

Хто потрібен. Роботу в Штатах пропонують власники круїзних лайнерів. Вакансії для білорусів в США можуть бути різні - як обслуговуючий персонал, так і творча робота на кшталт фотозйомки.

Які умови. Поїхати на заробітки може кожен, хто володіє англійською мовою. Це головна умова роботодавця.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від роботи, яку виконує людина. Ставка офіціанта - близько 1000 доларів на місяць, фотографа - на 100 доларів більше. Працювати доведеться дуже багато і практично без вихідних.

Як виїхати і влаштуватися. Щоб влаштуватися працівником на круїзний лайнер, треба пройти відбірне інтерв'ю спочатку в кадровому агентстві, а потім - з роботодавцем. Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця.

Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця

Скільки коштують послуги кадрового агентства

Кадрове агентство - це посередник між претендентом і наймачем. Зазвичай агентства беруть за свої послуги гроші з претендента, лише рідкісні надають їх безкоштовно.

Платити за послуги агентству людина може як за передоплатою, так і за фактом знаходження роботи. Послуги по передоплаті коштують 80-150 доларів. У багатьох агентствах Intex-press розповіли, що якщо у компанії не вийде працевлаштувати людину, то вона повертає гроші.

Другий варіант - гроші платиш після знаходження роботи. Послуги оплачуються тільки тоді, коли наймач гарантовано бере людини на роботу та укладає з ним договір. Ціна за працевлаштування може досягати 500 доларів. Ця цифра змінюється в залежності від того, чи володіє претендент потрібними навичками (наприклад, знанням мови), на яку вакансію претендує і інших чинників. Чим більше у людини навичок, тим менше ціна за послуги агентства.

Повний список агентств, які працевлаштовують білорусів за кордоном, можна знайти на сайті МВС.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу кадрові агентства «Джетекспо» м.Мінськ, «Тревелгрупп» м.Мінськ, «АлефГрупп» м.Мінськ і ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

Читайте також: «Дратує, коли пишуть, що в Білорусь повертаються тільки психи». Історії Барановицька емігрантів, які повернулися назад .

Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах

Ті, хто незадоволений своєю зарплатою в Білорусі, можуть спробувати заробити за кордоном. Intex-press дізналася, в яких країнах чекають білорусів без вищої профільної освіти, які вакансії пропонують і скільки там можна заробити.

Китай

Хто потрібен. Обслуговуючий персонал в сфері туризму, гостинності, мистецтва і суміжних сферах.

Які умови. Дівчата від 18 до 35 років з базовим знанням англійської мови. Харчування, проживання та перельоти оплачує роботодавець.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата, наприклад, адміністратора в готелі - від 700 доларів. Ця цифра залежить від туристичного сезону і розміру міста, куди їде здобувач. Також працівникам за хорошу роботу виписують премії в розмірі 200 доларів, як розповіли в ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Щоб виїхати в Китай, потрібно звернутися в кадрове агентство. Такі агентства є в Мінську. Там допоможуть зібрати документи і перевести їх на китайську мову. Розкажуть, як людина повинна поводитися в непередбачених ситуаціях, дадуть адреси і номери телефонів консульств, посольств та інших органів, з якими людина може зв'язатися, якщо знадобиться допомога.

Чехія

Хто потрібен. Зварювальники, слюсарі, оператори верстатів з числовим програмним управлінням.

Які умови. Вік здобувача може бути до 55 років з вищою освітою і до 40 - без вищого. Наймач надає гуртожиток, харчуванням працівник забезпечує себе сам. На їжу йде близько 150 доларів щомісяця.

Яка зарплата. Оплата праці погодинна. В середньому - 4 долари на годину. В день потрібно буде відпрацювати або 8-годинну, або 12-годинну зміну. Можна брати зміни в суботу. Виходить, що в місяць можна заробити від 550 доларів з вирахуванням витрат на харчування, якщо брати 8-годинну зміну.

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Для працевлаштування потрібно звернутися в кадрове агентство. Там допоможуть зібрати пакет документів, до якого входить довідка про несудимість, медична довідка та інші, направити їх роботодавцю. Якщо наймачеві сподобається резюме, він надішле здобувачеві запрошення на роботу. Тоді потрібно буде оформити робочу візу, збирати речі і їхати.

Польща

Хто потрібен. Будівельники, сезонні збирачі овочів, ягід і грибів.

Які умови. Вікових обмежень немає, а працювати в Польщі доведеться багато, 6 днів на тиждень по 10-12 годин. Житло і харчування часто надає роботодавець.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому - 2-2,5 долара на годину. За місяць можна заробити 700 доларів.
Робота складальників овочів, ягід і грибів оплачується «по козуб». Трикілограмова кошик полуниці оцінюється 0,5-1 долар, малини - 1,5-2 долара, лохини - 2-2,5 долара. У день можна зібрати до 150 кг ягід і заробити від 50 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Перше, що треба зробити, - звернутися в офіс кадрового агентства і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю.
Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу на ім'я здобувача. З цим запрошенням треба йти до візового центру і оформляти робочу візу. Також на території Білорусі оформляють страховку. А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи.

А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи

Литва

Хто потрібен. Водії-міжнародники.

Які умови. Вакансія водіїв відкрита для чоловіків до 55 років, з досвідом роботи в Європі або Росії.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата водіїв-міжнародників може доходити до 2000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб працювати водієм-міжнародником в Литві, потрібно відправити резюме в агентство і прийти на співбесіду. Претендентові треба мати паспорт, який був виданий не більше 9 років тому, водійські права необхідної категорії, документи про стан здоров'я і медичну страховку. Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування.

Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування

ОАЕ

Хто потрібен. В Еміратах білорусам пропонують вакансії в сфері обслуговування і в сільському господарстві.

Які умови. Роботодавці ставлять відразу три важливих умови: вік від 21 до 33 років, володіння розмовною англійською та досвід роботи в подібній сфері. Можна влаштуватися і без досвіду роботи, але при його наявності шансів більше.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від вакансій і конкретного роботодавця. Може варіюватися від 1500 до 9000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб виїхати в Емірати, треба пройти співбесіду в кадровому агентстві. Для цього потрібно відправити своє резюме і чекати запрошення. Потім на співбесіді агент з'ясує реальний рівень володіння мовою і відповість на всі питання, що цікавлять здобувача.
Якщо перша співбесіда пройде успішно, здобувача запросять на друге - з прямим роботодавцем. Наймачеві важливий пристойний зовнішній вигляд працівника та рівень володіння мовою.
Після співбесіди роботодавець пропонує контракт, в якому вказані термін дії (від 2 років), посада, заробітна плата, умови проживання та харчування. Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку.

Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку

РЕКЛАМА

Фінляндія

Хто потрібен. Збирачі врожаю на полі або в теплицях, трактористи та інші сільськогосподарські працівники.

Які умови. Вік - від повних 20 до 40 років, міцне здоров'я і досвід сільськогосподарських робіт. Знання мови не вимагається. Але при бажанні влаштуватися на більш довгий термін знання англійської мови має бути мінімум на розмовному рівні.
Тривалість контракту в основному від 1,5 до 2,5 місяця з червня по вересень. Але є і більш довгострокові вакансії на 6-8 місяців. Однак на ці місця в першу чергу розглядаються кандидати, які вже виїжджали до Фінляндії.
Роботодавець надає місце в гуртожитку або на орендованій квартирі, за яке з зарплати щомісяця будуть вираховувати 100-130 доларів. Витрата на харчування (близько 20-30 доларів в тиждень) також вираховується з щомісячної заробітної плати і надається наймачем.

Яка зарплата. Оплата погодинна, для збирачів врожаю - відрядна. Працювати доведеться по 8 годин 6 днів на тиждень. За 3 кг ягід або овочів - 2,5-3 долара. За 2,5 місяці можна заробити близько 900-1000 доларів з вирахуванням плати за житло та харчування.

Як виїхати і влаштуватися. Заповнити анкету на сайті кадрового агентства і вислати її на електронну пошту. Після обробки анкети агент призначить співбесіду. А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування.

А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування

США

Хто потрібен. Роботу в Штатах пропонують власники круїзних лайнерів. Вакансії для білорусів в США можуть бути різні - як обслуговуючий персонал, так і творча робота на кшталт фотозйомки.

Які умови. Поїхати на заробітки може кожен, хто володіє англійською мовою. Це головна умова роботодавця.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від роботи, яку виконує людина. Ставка офіціанта - близько 1000 доларів на місяць, фотографа - на 100 доларів більше. Працювати доведеться дуже багато і практично без вихідних.

Як виїхати і влаштуватися. Щоб влаштуватися працівником на круїзний лайнер, треба пройти відбірне інтерв'ю спочатку в кадровому агентстві, а потім - з роботодавцем. Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця.

Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця

Скільки коштують послуги кадрового агентства

Кадрове агентство - це посередник між претендентом і наймачем. Зазвичай агентства беруть за свої послуги гроші з претендента, лише рідкісні надають їх безкоштовно.

Платити за послуги агентству людина може як за передоплатою, так і за фактом знаходження роботи. Послуги по передоплаті коштують 80-150 доларів. У багатьох агентствах Intex-press розповіли, що якщо у компанії не вийде працевлаштувати людину, то вона повертає гроші.

Другий варіант - гроші платиш після знаходження роботи. Послуги оплачуються тільки тоді, коли наймач гарантовано бере людини на роботу та укладає з ним договір. Ціна за працевлаштування може досягати 500 доларів. Ця цифра змінюється в залежності від того, чи володіє претендент потрібними навичками (наприклад, знанням мови), на яку вакансію претендує і інших чинників. Чим більше у людини навичок, тим менше ціна за послуги агентства.

Повний список агентств, які працевлаштовують білорусів за кордоном, можна знайти на сайті МВС.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу кадрові агентства «Джетекспо» м.Мінськ, «Тревелгрупп» м.Мінськ, «АлефГрупп» м.Мінськ і ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

Читайте також: «Дратує, коли пишуть, що в Білорусь повертаються тільки психи». Історії Барановицька емігрантів, які повернулися назад .

Праця за кордоном. Ким можна влаштуватися білорусам в Чехії, Китаї, Польщі та інших країнах

Ті, хто незадоволений своєю зарплатою в Білорусі, можуть спробувати заробити за кордоном. Intex-press дізналася, в яких країнах чекають білорусів без вищої профільної освіти, які вакансії пропонують і скільки там можна заробити.

Китай

Хто потрібен. Обслуговуючий персонал в сфері туризму, гостинності, мистецтва і суміжних сферах.

Які умови. Дівчата від 18 до 35 років з базовим знанням англійської мови. Харчування, проживання та перельоти оплачує роботодавець.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата, наприклад, адміністратора в готелі - від 700 доларів. Ця цифра залежить від туристичного сезону і розміру міста, куди їде здобувач. Також працівникам за хорошу роботу виписують премії в розмірі 200 доларів, як розповіли в ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Щоб виїхати в Китай, потрібно звернутися в кадрове агентство. Такі агентства є в Мінську. Там допоможуть зібрати документи і перевести їх на китайську мову. Розкажуть, як людина повинна поводитися в непередбачених ситуаціях, дадуть адреси і номери телефонів консульств, посольств та інших органів, з якими людина може зв'язатися, якщо знадобиться допомога.

Чехія

Хто потрібен. Зварювальники, слюсарі, оператори верстатів з числовим програмним управлінням.

Які умови. Вік здобувача може бути до 55 років з вищою освітою і до 40 - без вищого. Наймач надає гуртожиток, харчуванням працівник забезпечує себе сам. На їжу йде близько 150 доларів щомісяця.

Яка зарплата. Оплата праці погодинна. В середньому - 4 долари на годину. В день потрібно буде відпрацювати або 8-годинну, або 12-годинну зміну. Можна брати зміни в суботу. Виходить, що в місяць можна заробити від 550 доларів з вирахуванням витрат на харчування, якщо брати 8-годинну зміну.

РЕКЛАМА

Як виїхати і влаштуватися. Для працевлаштування потрібно звернутися в кадрове агентство. Там допоможуть зібрати пакет документів, до якого входить довідка про несудимість, медична довідка та інші, направити їх роботодавцю. Якщо наймачеві сподобається резюме, він надішле здобувачеві запрошення на роботу. Тоді потрібно буде оформити робочу візу, збирати речі і їхати.

Польща

Хто потрібен. Будівельники, сезонні збирачі овочів, ягід і грибів.

Які умови. Вікових обмежень немає, а працювати в Польщі доведеться багато, 6 днів на тиждень по 10-12 годин. Житло і харчування часто надає роботодавець.

Яка зарплата. Оплата будівельних робіт погодинна. В середньому - 2-2,5 долара на годину. За місяць можна заробити 700 доларів.
Робота складальників овочів, ягід і грибів оплачується «по козуб». Трикілограмова кошик полуниці оцінюється 0,5-1 долар, малини - 1,5-2 долара, лохини - 2-2,5 долара. У день можна зібрати до 150 кг ягід і заробити від 50 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Перше, що треба зробити, - звернутися в офіс кадрового агентства і укласти договір. Там допоможуть зібрати і оформити всі необхідні документи і відправлять їх роботодавцю.
Якщо резюме наймачеві сподобається, він відправить запрошення на роботу на ім'я здобувача. З цим запрошенням треба йти до візового центру і оформляти робочу візу. Також на території Білорусі оформляють страховку. А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи.

А ось медичну довідку про стан здоров'я, якщо така буде потрібна, видадуть уже на місці роботи

Литва

Хто потрібен. Водії-міжнародники.

Які умови. Вакансія водіїв відкрита для чоловіків до 55 років, з досвідом роботи в Європі або Росії.

Яка зарплата. Місячна заробітна плата водіїв-міжнародників може доходити до 2000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб працювати водієм-міжнародником в Литві, потрібно відправити резюме в агентство і прийти на співбесіду. Претендентові треба мати паспорт, який був виданий не більше 9 років тому, водійські права необхідної категорії, документи про стан здоров'я і медичну страховку. Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування.

Всі документи людині допоможуть оформити в агентстві з працевлаштування

ОАЕ

Хто потрібен. В Еміратах білорусам пропонують вакансії в сфері обслуговування і в сільському господарстві.

Які умови. Роботодавці ставлять відразу три важливих умови: вік від 21 до 33 років, володіння розмовною англійською та досвід роботи в подібній сфері. Можна влаштуватися і без досвіду роботи, але при його наявності шансів більше.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від вакансій і конкретного роботодавця. Може варіюватися від 1500 до 9000 доларів.

Як влаштуватися на роботу. Щоб виїхати в Емірати, треба пройти співбесіду в кадровому агентстві. Для цього потрібно відправити своє резюме і чекати запрошення. Потім на співбесіді агент з'ясує реальний рівень володіння мовою і відповість на всі питання, що цікавлять здобувача.
Якщо перша співбесіда пройде успішно, здобувача запросять на друге - з прямим роботодавцем. Наймачеві важливий пристойний зовнішній вигляд працівника та рівень володіння мовою.
Після співбесіди роботодавець пропонує контракт, в якому вказані термін дії (від 2 років), посада, заробітна плата, умови проживання та харчування. Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку.

Якщо здобувач згоден на запропоновані умови, йому надають робочу візу, безкоштовний переліт, зворотний квиток після закінчення контракту, медстраховку і оплачувану відпустку

РЕКЛАМА

Фінляндія

Хто потрібен. Збирачі врожаю на полі або в теплицях, трактористи та інші сільськогосподарські працівники.

Які умови. Вік - від повних 20 до 40 років, міцне здоров'я і досвід сільськогосподарських робіт. Знання мови не вимагається. Але при бажанні влаштуватися на більш довгий термін знання англійської мови має бути мінімум на розмовному рівні.
Тривалість контракту в основному від 1,5 до 2,5 місяця з червня по вересень. Але є і більш довгострокові вакансії на 6-8 місяців. Однак на ці місця в першу чергу розглядаються кандидати, які вже виїжджали до Фінляндії.
Роботодавець надає місце в гуртожитку або на орендованій квартирі, за яке з зарплати щомісяця будуть вираховувати 100-130 доларів. Витрата на харчування (близько 20-30 доларів в тиждень) також вираховується з щомісячної заробітної плати і надається наймачем.

Яка зарплата. Оплата погодинна, для збирачів врожаю - відрядна. Працювати доведеться по 8 годин 6 днів на тиждень. За 3 кг ягід або овочів - 2,5-3 долара. За 2,5 місяці можна заробити близько 900-1000 доларів з вирахуванням плати за житло та харчування.

Як виїхати і влаштуватися. Заповнити анкету на сайті кадрового агентства і вислати її на електронну пошту. Після обробки анкети агент призначить співбесіду. А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування.

А після успішно пройденого співбесіди допоможе зібрати всі документи для працевлаштування

США

Хто потрібен. Роботу в Штатах пропонують власники круїзних лайнерів. Вакансії для білорусів в США можуть бути різні - як обслуговуючий персонал, так і творча робота на кшталт фотозйомки.

Які умови. Поїхати на заробітки може кожен, хто володіє англійською мовою. Це головна умова роботодавця.

Яка зарплата. Заробітна плата залежить від роботи, яку виконує людина. Ставка офіціанта - близько 1000 доларів на місяць, фотографа - на 100 доларів більше. Працювати доведеться дуже багато і практично без вихідних.

Як виїхати і влаштуватися. Щоб влаштуватися працівником на круїзний лайнер, треба пройти відбірне інтерв'ю спочатку в кадровому агентстві, а потім - з роботодавцем. Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця.

Після цього оформляється віза, медична довідка та страховка за рахунок роботодавця

Скільки коштують послуги кадрового агентства

Кадрове агентство - це посередник між претендентом і наймачем. Зазвичай агентства беруть за свої послуги гроші з претендента, лише рідкісні надають їх безкоштовно.

Платити за послуги агентству людина може як за передоплатою, так і за фактом знаходження роботи. Послуги по передоплаті коштують 80-150 доларів. У багатьох агентствах Intex-press розповіли, що якщо у компанії не вийде працевлаштувати людину, то вона повертає гроші.

Другий варіант - гроші платиш після знаходження роботи. Послуги оплачуються тільки тоді, коли наймач гарантовано бере людини на роботу та укладає з ним договір. Ціна за працевлаштування може досягати 500 доларів. Ця цифра змінюється в залежності від того, чи володіє претендент потрібними навичками (наприклад, знанням мови), на яку вакансію претендує і інших чинників. Чим більше у людини навичок, тим менше ціна за послуги агентства.

Повний список агентств, які працевлаштовують білорусів за кордоном, можна знайти на сайті МВС.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу кадрові агентства «Джетекспо» м.Мінськ, «Тревелгрупп» м.Мінськ, «АлефГрупп» м.Мінськ і ТОВ «Культурно-діловий центр« юВізіт ».

Читайте також: «Дратує, коли пишуть, що в Білорусь повертаються тільки психи». Історії Барановицька емігрантів, які повернулися назад .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.