Навигация
Реклама
Реклама

База відпочинку «Сніговий Барс» · Турбази · Туроператор «Саянськоє Кільце»

Загальна інформація

Загальна інформація

Тут можна здійснити мрія людей спраглих пригод, які шукають нових вражень, гармонії з природою. Вас чекають захоплюючі подорожі по мальовничих, екологічно чистим кедровим лісах і альпійських луках. Віддалений важкодоступний район Західних Саян відкриється перед Вашим поглядом у всій первозданній красі.

місткість: 46 людина

розташування: база відпочинку «Сніговий Барс» розташований в 120 км. від м Абаза, на березі гірської річки Стоктиш, в 720 кілометрах від м Красноярська.

як дістатися: з Красноярська по трасі М54 до г.Абакана, далі по трасі А161 (Абакан - Ак-Довурак) через с.Аскіз, Таштип, не заїжджаючи в Абазу прямо проїжджаєте через міст, далі по трасі до 301 км. Поруч з кілометражним знаком -301 справа буде перебувати великий аншлаг з написом "Турбаза" Сніговий барс ", в цьому місці потрібно повернути праворуч, 1,2 км по дорозі до турбази.
Також ви можете дістатися поїздом Красноярськ-Абакан №124 або автобусом Красноярськ-Абаза. Звідси вас зустріне трансфер до турбази.

до послуг відпочиваючих: 10 будиночків з чистого кедра з жаркими цегляними пічками (6 кемпінгів "нижній" ряд), їх внутрішнє оздоблення відрізняється раціоналізмом, 4 кемпінгу "верхній" ряд відрізняються більшою площею, в обробці їх інтер'єру використані роги і шкури звірів, крім того , в 2-х з них викладені каміни; головний корпус з їдальнею на 30 місць, де знаходиться кают-компанія, бар і камін; радіозв'язок з Абаза; спортивний майданчик (волейбол, футбол, настільний теніс); блок з 3-х постійно діючих душових кабін (в літній період), гаряча, холодна вода; освітлення забезпечує унікальна місцева гідроелектростанція. У літній період на території бази діє наметовий табір.

Написати відгук

Замовити поїздку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.