Навигация
Реклама
Реклама

Башаров відвіз молоду дружину в Домінікану

Марата представили до звання народного артиста Татарстану

43-річний актор і ведучий «Битви екстрасенсів» на ТНТ Марат Башаров одружився на своїй 31-річній прихильниці Єлизаветі ШЕВИРКОВОЙ. Трохи більше року тому у пари народився син Марсель, а потім мулла провів обряд одруження закоханих за мусульманським звичаєм. Офіційне оформлення шлюбу стало логічним продовженням їх відносин. Молода дружина взяла прізвище Марата і теж стала Башарова.

Розписалися Марат і Ліза в солнцевського загсі Москви, швидко відкинувши початкову ідею реєструвати відносини в знаменитому Грибоєдовському загсі. Свідками молодят стали телеведуча Катерина Стриженова і брат нареченої Федір. Башаров відзначався в елегантному смокінгу, а Шевиркова - в розкішному білому платті з глибоким декольте, яке в середині вечора поміняла на більш короткий наряд. Обручки закохані купили в ювелірному будинку Cartier, витративши близько 100 тисяч рублів.

На виході їх чекав сріблясто-блакитний «кадилак» 60-х років з відкидається верхом. Але, гордо пройшовши повз цієї машини, молодята поринули в жовтий "Запорожець" і поїхали в ресторан відзначати. До машини були прив'язані порожні пивні банки, гуркотом розполохали всіх місцевих кішок і голубів. Таку жарт придумав перекласти Марат.

Свято влаштували в закладі, який належить банку, де Шевиркова працює бухгалтером. Велика знижка на торжество і стала подарунком роботодавця Єлизаветі на весілля. Гості ж в основному підносили пухкі конверти з грошима, сервізи і коробки з побутовою технікою. Також молоді в якості презенту отримали 10-денний романтичну подорож в Домініканську Республіку, куди і полетіли відразу після першої шлюбної ночі.

Марата представили до звання народного артиста Татарстану   43-річний актор і ведучий «Битви екстрасенсів» на ТНТ Марат Башаров одружився на своїй 31-річній прихильниці Єлизаветі ШЕВИРКОВОЙ

1. Мама нареченої Наталя. 2. Брат Єлизавети Федір. 3. Олександр і Катерина Стриженова. 4. Юрист і меценат Михайло ЦІВІН. 5. Актриса Наталія Дрожжина. Фото з особистого архіву молодят ( натисніть для збільшення )

Зал ресторану був прикрашений живими трояндами й орхідеями. Наречена порушила давню традицію і свій букет в народ не кидала. Виявилося, що всі її подружки заміжня. Тому Єлизавета віддала квіти мамі Наталі (вона економіст), яка давно в розлученні з її батьком-ветеринаром, з побажанням якнайшвидше зустріти свою половинку.

Режисером торжества Марат виступив сам. Він заздалегідь змонтував кумедний фільм, в якому їх з обраницею під дружних регіт присутніх з екрану телевізора начебто вітали Кріштіану Роналду, Леонардо ДіКапріо, королева Єлизавета II і навіть Президент Росії Володимир Путін.

Він заздалегідь змонтував кумедний фільм, в якому їх з обраницею під дружних регіт присутніх з екрану телевізора начебто вітали Кріштіану Роналду, Леонардо ДіКапріо, королева Єлизавета II і навіть Президент Росії Володимир Путін

фото: Facebook.com

До речі, і це вже не жарт, на Башарова відправлено подання до звання народного артиста Татарстану. Так що після того, як всі формальності будуть виконані, він його повинен отримати. Тостів за це на весіллі ніхто не піднімав - щоб не наврочити. Зате весь вечір звучали татарські пісні і російські романси, які переривали лише звуки поцілунків щасливих молодят і гучні оплески гостей.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.