Навигация
Реклама
Реклама

Басков і Федерова виклали відверті фото з Мальдів

Одна з відомих пар Микола Басков і Оксана Федорова виклали свої фотографії відпочинку на Мальдівах на загальний огляд в Інтернеті Одна з відомих пар Микола Басков і Оксана Федорова виклали свої фотографії відпочинку на Мальдівах на загальний огляд в Інтернеті. Десять днів вони провели на шикарній віллі і поніжитися тіла в океані.

Програма відпочинку Баскова і Федорової була досить активна: піші прогулянки, тренажерний зал, купання в басейні і океані, ловля риби, відзначає Експрес-Газета .

"Це ідеальне місце для романтичної подорожі. Вважається, що на Мальдівах найдовші і красиві заходи в світі. Тому щовечора ми з Оксі як заворожені спостерігали за тим, як сідає сонце і небо забарвлюється всіма кольорами веселки. Моя мрія коли-небудь провести тут цілий місяць ", - поділився враженнями Басков. Це видно з фотографій, які можна назвати інтимними, бо вони дають простір для фантазії і розбурхують уяву, пишуть "Новини сім днів на тиждень" .

Вілла, на якій зупинилася зоряна парочка, розташована дуже хитро - при бажанні тут можна за весь відпочинок нікого зі сторонніх не побачити. Номер коштує 2,5 тисячі доларів на добу. "За окрему плату нам влаштували романтичну вечерю на пляжі. Облаштували намет, поставили столик, запалили свічки - дуже чуттєво і мило", - додав співак.

Разом з Федорової він ловив рибу на спінінги. Улов виявився фантастичним. За кілька годин риболовлі вони примудрилися завантажити рибою всю човен. "До речі сказати, в цьому змаганні перемогла моя половина. Вона виявилася спритнішою, та й риба у неї була набагато більші", - поскаржився "золотий голос Росії", пише бурштиновий Край .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.