Навигация
Реклама
Реклама

Басков і Федорова розлучилися

Співак Микола Басков повідомив про розрив відносин з моделлю і переможницею конкурсу Міс Всесвіт Оксаною Федоровою Співак Микола Басков повідомив про розрив відносин з моделлю і переможницею конкурсу "Міс Всесвіт" Оксаною Федоровою. Він підкреслив, що тепер кожен з них живе своїм життям.

Як повідомляють " Аргументи.ру "На концерті Ігоря Ніколаєва та Юлії Проскуряковою, який проходив в Кремлівської палаці, Микола Басков виконав ремейк на знаменитий хіт Миколаєва та Королевою" Дельфін і русалка ". Після закінчення виконання співак витримав паузу і повідомив, що вони з Оксаною Федоровою розлучилися.

Співак запевняє, що вони залишилися хорошими друзями і на сцені теж частенько будуть разом, передає " Неформат ". Для друзів пари заяву про розрив відносин вельми несподівано. Адже ще місяць тому улюблені показували гарні знімки, зроблені на Мальдівах під час спільного відпочинку. Басков пояснив, що ні в нього, ні у Оксани немає часу на сімейне життя, але дружити їм ніщо не заважає.

Про заручини Баскова і Федорової стало відомо в липні 2009 року, нагадує "УралБізнесКонсалтінг ". Про те, що Федорова переїхала в квартиру Баскова, пара також оголосила на концерті, а саме на" Пісні року ". Обидва вони перед цим розлучалися, хоча Федорова так і не оформила розлучення з попереднім чоловіком, підприємцем з Німеччини Філіпом Тофтом.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.