Навигация
Реклама
Реклама

Басков поскандалив з Нагієвим на «Золотому грамофоні»

(Казань, 3 грудня, «Татар-інформ»). 1 грудня в Москві відбулася премія "Золотий грамофон". Звичайно, на церемонії не обійшлося без скандальних моментів. зазвичай (Казань, 3 грудня, «Татар-інформ») добродушний Микола Басков розсердився на Дмитра Нагієва.

Ми вже писали, що тенор з'явився на сцені в незвичайному костюмі: латах, плащі та спідниці в стилі Олександра Македонського. Дивлячись на костюм Баскова, ведучий церемонії Дмитро Нагієв не стримався і сказав ущипливо: "Спасибі хлопчикові в спідниці!" "А що ви прив'язалися до моєї спідниці?" - тут же розлютувалася Коля. "Скажіть спасибі, що назвав хлопчиком", - незворушно парирував Нагієв. "А ви до мене під спідницю лазили? - розлютився" золотий голос ", - І що ви там побачили? Дзвін вас не оглушив?"

Йому до пари була балерина Анастасія Волочкова, яка виконала танцювальний номер на пісню Миколи. Артистка вибрала для виступу обтягуючий ного кольору костюм, розшитий камінням і рослинним візерунком спереду, які, втім, мало приховували форми Анастасії. Мабуть, щоб продемонструвати своє чоловіче начало, Микола припав до уст Анастасії і поцілував її взасос. Настя на початку розгубилася, але потім обдарувала серцеїда відповідним поцілунком. Коли тенора знову запитали про весілля з балериною, співак віджартувався, що він не Кіркоров , Щоб робити заяви на «Золотому грамофоні». А коли фотографи попросили його і Анастасію поміняти позу, він знову пожартував: «Пози ми міняємо регулярно».

Басков і Волочкова показали африканську пристрасть (фото)

Свєтлаков розповів про зраду Брежнєвої з італійцем (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

А що ви прив'язалися до моєї спідниці?
А ви до мене під спідницю лазили?
Озлютився" золотий голос ", - І що ви там побачили?
Дзвін вас не оглушив?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.