Навигация
Реклама
Реклама

Басков повіз Оксану Федорову на Мальдіви

Басков і Федорова відпочили на Мальдівах

Обидва були на Мальдівах не вперше. Микола провів навігацію на райські острови ще задовго до знайомства з "Міс Всесвіту". І, коли два роки тому у пари почалися відносини, співак відвіз свою обраницю в перший спільний відпустку саме сюди.

"Це ідеальне місце для романтичної подорожі, - каже Микола. - Вважається, що на Мальдівах найдовші і красиві заходи в світі. Тому щовечора ми з Оксі як заворожені спостерігали за тим, як сідає сонце і небо забарвлюється всіма кольорами веселки. Моя мрія коли-небудь провести тут цілий місяць ".

А поки Микола і Оксана вирвалися до океану лише на десять днів. У пари була велика програма: вони щодня здійснювали пішу прогулянку навколо острова, ходили в спа-центр, займалися в тренажерному залі. А в один з днів вирушили на катері рибалити.

"Ловили на спінінги, - розповідає співак. - Риба налітала на гачок як божевільна! За кілька годин риболовлі ми з Оксаною завантажили весь човен. До речі сказати, в цьому змаганні перемогла моя половина. Вона виявилася спритнішою, та й риба у неї була набагато крупніше ".

Зоряний улов в той же вечір приготували на грилі в місцевому ресторані. А то, що залишилося, працівники ресторану заморозили в холодильнику на майбутнє.

"Схоже, ми забезпечили їжею туристів на місяць", - жартує Микола.

Цього разу парочка жила на так званій президентській віллі на воді. У них були свій басейн, вихід на пляж, одна спальна кімната з величезним ліжком. Будиночок розташований дуже хитро - при бажанні, тут можна за весь відпочинок нікого зі сторонніх не побачити. Номер коштує 2,5 тисячі доларів на добу.

"За окрему плату нам влаштували романтичну вечерю на пляжі, - згадує знаменитість. - Облаштували намет, поставили столик, запалили свічки - дуже чуттєво і мило".

джерело: Експрес-газета

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.