Навигация
Реклама
Реклама

Басков втішився Кабальє після розриву з Волочкової

(Казань, 10 січня, «Татар-інформ»). балерина Анастасія Волочкова зазначила новий рік з донькою Арішою і колишнім чоловіком Ігорем Вдовіним, (Казань, 10 січня, «Татар-інформ») а потім за традицією поїхала на Мальдіви.
Ще до Нового року Волочкова оголосила , Що разом зі своїм новим другом Миколою Басковим відлітає на Мальдіви. І дійсно, полетіла. Правда, ні на фотографіях, зроблених Настею в літаку на рейсі «Москва-Мале», ні на знімках з мальдівського курорту Миколи поруч не спостерігалося. З ким же зараз знаходиться балерина - секрет. У своєму «Живому журналі» вона написала: «Ну, а зараз, хлопці, у мене ще одна щаслива подія, я на Мальдівах з ... .Дедом Морозом і Снігуронькою;))) Тепер мені тепло !!!»
Хоча багато хто здогадався, що компанію балерині склав знову ж її колишній і вірний чоловік Ігор, якого вона в новорічну ніч назвала найсексуальнішим Дідом морозом. Саме він оплатив тур на Мальдіви, куди вирушили не тільки вони з Анастасією, але і їх дочка Аріша, а так само мама Волочкової Тамара Володимирівна. Сімейство зупинилося в шикарному готелі W Retreat & Spa, расположененом на приватному острові.

Ігор зняв в готелі відразу дві вілли: одну - для дочки Аріш і тещі Тамари Володимирівни, іншу - для себе і Насті. До слова, кожна вілла острова обладнана фірмовими зручними ліжками, тому цей готель особливо рекомендують для закоханих і молодят. Саме Ігор робить барвисті відпускні знімки, якими рясніє блог Насті - в тому числі і інтригуючі фото топлес в прозорій кофтині, яким балерина напередодні порадувала своїх шанувальників в Ігор зняв в готелі відразу дві вілли: одну - для дочки Аріш і тещі Тамари Володимирівни, іншу - для себе і Насті Інтернеті. До речі, в Твіттері Вдовіна можна побачити знімки тих же самих мальовничих краєвидів, кущів і куточків пляжу, на тлі яких позує Волочкова .

Що ж до рвався разом з Волочкової на Мальдіви Миколи Баскова , То він відразу після Нового року полетів до Барселони, на ювілейний концерт Монсеррат Кабальє, який пройшов в театрі Лісі, пише "Експрес-газета".

До цієї події Микола готувався ретельно і заздалегідь - адже він виступав на одній сцені з такими легендами світової опери, як Монсеррат і Хосе Каррерас. «Яке щастя співати на одній сцені з легендами опери! - підписав Микола в Твіттері свій знімок в обнімку з Хосе Каррерасом. А на втіху Волочкової виклав своє фото з Монсеррат Кабальє і приписав: «Дорога, прости, що я поки не поруч, але ти ж знаєш, що поруч з нею я забуваю про все!»
Басков втішився Кабальє після розриву з Волочкової (фото)
Кондулайнен в помсту Волочкової оголилася на Мальдівах (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.