Навигация
Реклама
Реклама

Кабальє била Баскова палицею, а Вайкуле вчила грати в нарди

Басков - визнаний рекордсмен Росії за кількістю дуетів

У стрічці розповідається про те, як на шкільних перервах Басков на все горло кричав "Мільйон червоних троянд", наслідуючи Аллі Пугачовій, і про те, як в 12 років він загубився в США. Є там і інтерв'ю з італійським композитором Луччо Далла - автором популярного хіта "Пам'яті Карузо", що став шедевром у виконанні Паваротті і принесло славу Баскову. Творці фільму зустрілися з Луччо Далла і записали інтерв'ю, в якому італієць зізнався, чому він так і не отримав від Миколи за хіт ні копійки.

"Ви не повірите, але я люблю міняти жінок", - зізнається Микола Басков. Лариса Рудакова на сцену Великого театру виводила Миколи Баскова за руку, Монтсеррат Кабальє била його палицею, Софія Ротару радила виходити до глядачів в зал і збирати всі квіти, без залишку ( "щоб іншим артистам дісталися"), а Лайма Вайкуле вчила грати в нарди . Цей список улюблених жінок Баскова можна продовжувати, адже співак - визнаний рекордсмен Росії за кількістю дуетів.

Особливо успішним було співробітництво з Таїсією Повалій. Пісня "Отпусти меня" довгий час займала перші рядки хіт-парадів. Але мало хто знає, що майбутній хіт записували о другій годині ночі, після дружньої вечірки з шашликами і вином.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.