Навигация
Реклама
Реклама

Микола Басков і Оксана Федорова влаштували райські канікули

Співак і його подруга влаштували собі шикарний відпочинок на Мальдівах, куди зазвичай рано чи пізно потрапляють все романтично налаштовані парочки. Микола Басков і Оксана Федорова теж вирішили насолодитися зимовим відпусткою в теплих краях і не пошкодували грошей на віллу, оренда якої обходилася в 2,5 тисячі євро за ніч. Крім того, Федорова і Басков щедро залишали гроші в місцевих ресторанах і один раз навіть влаштували собі ексклюзивний вечерю на пляжі зі свічками і шатром.

Крім того, Федорова і Басков щедро залишали гроші в місцевих ресторанах і один раз навіть влаштували собі ексклюзивний вечерю на пляжі зі свічками і шатром

"Це ідеальне місце для романтичної подорожі, - цитує Баскова "Експрес-газета" . - Вважається, що на Мальдівах найдовші і красиві заходи в світі. Тому щовечора ми з Оксі як заворожені спостерігали за тим, як сідає сонце і небо забарвлюється всіма кольорами веселки. Моя мрія коли-небудь провести тут цілий місяць! "

Десять днів відпочинку співак і його подруга постаралися провести якомога більш насичено, гуляючи, займаючись спортом і навіть рибилкой. До речі, Оксані вдалося зловити навіть більше риби, ніж Миколі.

До речі, Оксані вдалося зловити навіть більше риби, ніж Миколі

Відпочинок особливо сподобався Баскову тим, що їх президентська вілла стояла на воді і при бажанні вони могли залишатися тільки вдвох і купатися у власному басейні. Правда, радістю від хорошого відпочинку пара все ж вирішила поділитися і добровільно віддала серію спільних знімків для публікації в пресі.

Правда, радістю від хорошого відпочинку пара все ж вирішила поділитися і добровільно віддала серію спільних знімків для публікації в пресі

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.