Навигация
Реклама
Реклама

Волочкова і Басков призначили дату весілля, звили гніздечко, і зараз відпочивають на Мальдівах

Басков і Волочкова зараз відпочивають в теплих краях

Микола Басков і Анастасія Волочкова призначили дату весілля. Нагадаємо, чутки, що тенор і балерина зустрічаються, з'явилися ще в листопаді. Тоді співак виклав в своєму "Твіттері" фото, де балерина лежить на його голих грудей. Але тільки після Нового року пара зробила несподіване зізнання. "Ми з Колею вирішили, якщо весілля відбудеться, то тільки 4 березня, в день виборів, - розговорилася балерина. - Ми з Миколою обидва яскраві особистості, тому, якщо і зважимося на весілля, то тільки в таку знаменну дату".

Також в програмі Андрія Малахова Волочкова зізналася, що закохана в тенора з 19-ти років, а сам Басков, крім того, що зустрів знімальну групу в будинку Волочкової в домашніх шортах і майці, розповів, що вже не раз залишався ночувати у неї вдома. Ми додзвонилися до Анастасії, щоб дізнатися подробиці роману. "Я зараз відпочиваю на Мальдівах з Колею, - розповіла нам балерина, - але про весілля і про роботу думати і говорити поки не хочу".

До слова, на форумах багато хто не вірить у щирість почуттів зоряної пари і коментують ситуацію не без глузування: "Так піар все це, КВН з Камеді клаб тупо відпочивають, та й з весіллям вони перегнули - ну хто в це повірить?", "Батько Аріш (у Волочкової є 6-річна дочка Аріадна від бізнесмена Ігоря Вдовіна. - Авт.) тепер просто зобов'язаний забрати дитину у такий матері "," Настя справляє враження хворої жінки. Геть відсутні сором'язливість, почуття міри і сорому, а Басков і зовсім блазень , їм соромно має бути за цей цирк ".

Сама Волочкова чутки про піар теж коментує з гумором: "Про нас з Колею завжди багато чого говорять, ми ж і за великим (мається на увазі Великий театр. - Авт.) Ходили разом, а тепер перестали за великим ходити". А фраза від Волочкової "я без чаю не кінчається" і зовсім після інтерв'ю стала крилатою.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.