Навигация
Реклама
Реклама

Волочкова - на Мальдівах з колишнім чоловіком, а Басков - в Барселоні

На островах балерина ділить спальню ні з Колею, а з екс-чоловіком

Історія про спільний відпочинок Миколи Баскова і Анастасії ВОЛОЧКОВОЇ виявилася черговою красивою казкою. Коли напередодні Нового року Настя і Коля в програмі Андрія Малахова «Пусть говорят» розповідали про свою любов і про те, наскільки добре вони разом відпочинуть на Мальдівах, тенор і балерина заздалегідь знали - цього не буде. Відразу після свята Микола полетів до Барселони, де він взяв участь в ювілейному концерті Монсеррат КАБАЛЬЄ. А Настя відправилася на Мальдіви в компанії зовсім іншого коханого чоловіка - екс-дружина Ігоря Вдовіна.

А Настя відправилася на Мальдіви в компанії зовсім іншого коханого чоловіка - екс-дружина Ігоря Вдовіна

Анастасія ВОЛОЧКОВА поїхала на Мальдіви разом з екс-чоловіком Ігорем Вдовін.

У своєму блозі Анастасія розповіла шанувальникам, що відсвяткувала Новий рік разом з донькою Арішою і колишнім чоловіком Ігорем Вдовіним, якого вона назвала «Сексуальність Дідом Морозом». Полетівши на Мальдіви і спілкуючись з шанувальниками в Твіттері , Настя всіляко уникає згадок про свого супутника, який становив їй компанію у відпустці. Хоча приховувати тут, власне кажучи, нічого: звичайно, це Вдовін. Саме він оплатив тур на Мальдіви, куди вирушили не тільки вони з Анастасією, але і їх дочка Аріша, а так само мама Волочкової Тамара Володимирівна. Сімейство зупинилося в шикарному готелі W Retreat & Spa, расположененом на приватному острові. Всього на острові 78 ізольованих один від одного вілл з приватними басейнами, терасами, відокремленими пляжами та іншими задоволеннями. Ціни на проживання на курорті стартують від 613 доларів на добу за одну особу. Ігор зняв в готелі відразу дві вілли: одну - для дочки Аріш і тещі Тамари Володимирівни, іншу - для себе і Насті. До слова, кожна вілла острова обладнана фірмовими зручними ліжками, тому цей готель особливо рекомендують для закоханих і молодят.

Разом з Настею та Ігорем на приватному острові відпочивають їхня донька Аріша і мама Насті Тамара Володимирівна.

Саме Ігор робить барвисті відпускні знімки, якими рясніє блог Насті - в тому числі і інтригуючі фото топлес в прозорій кофтині, яким балерина напередодні порадувала своїх шанувальників в Інтернеті. До речі, в Твіттері Вдовіна можна побачити знімки тих же самих мальовничих краєвидів, кущів і куточків пляжу, на тлі яких позує Волочкова. А на питання про те, як протікає його відпустку, Ігор відповідає:

- Спасибі, «Боїнг 747» був дуже хороший. Летіли «Москва-Мале». Сервіс теж супер.

Сервіс теж супер

Ігор знімає Настю в мальовничих позах, в тому числі і з напівоголеної грудьми.

Що ж до рвашегося разом з Волочкової на Мальдіви Миколи Баскова, то він відразу після Нового року полетів до Барселони, на ювілейний концерт Монсеррат Кабальє, який пройшов в театрі Лісі. До цієї події Микола готувався ретельно і заздалегідь - адже він виступав на одній сцені з такими легендами світової опери, як Монсеррат і Хосе Каррерас. Так що про будь Мальдівах могла йти мова ?!

- Яке щастя співати на одній сцені з легендами опери! - підписав Микола в Твіттері свій знімок в обнімку з Хосе Каррерасом. А на втіху Волочкової виклав своє фото з Монсеррат Кабальє і приписав: «Дорога, прости, що я поки не поруч, але ти ж знаєш, що поруч з нею я забуваю про все!»

»

В цей час Микола Басков в Барселоні насолоджується товариством Монсеррат КАБАЛЬЄ ...

В цей час Микола Басков в Барселоні насолоджується товариством Монсеррат КАБАЛЬЄ

... і Хосе Каррерас.

і Хосе Каррерас

Шанувальникам балерини залишається лише робити такі ось колажі і жартома відправляти їх Насті.

Так що про будь Мальдівах могла йти мова ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.