Навигация
Реклама
Реклама

5 ідей для листопадового вікенду: замки, парки, вино і кава. фото

  1. заповідними стежками
  2. Вікенд в замку
  3. Магія осіннього парку
  4. Зігрітися в Ужгороді
  5. затишне місто

У листопадові дні навіть найбільш непосидючі воліють залишатися вдома, на улюбленому дивані. Однак зовсім трохи фантазії, трішечки обізнаності і ваш листопадовий вікенд може вийти незабутнім.

заповідними стежками

Знавці стверджують, той, хто не бачив карпатської осені, не знає справжньої щедрості і краси цього краю. Значить, саме час відправитися в Урочище Кам'янка (на околиці села Осій (Осій), Іршавського району Закарпатської області)!

Сюди варто приїхати, щоб побродити заповідними стежками, побачити геологічний заказник «Зачарована долина», побувати в діючій кузні на воді «Гамора» в селі Лисичово. Викупатися в «кельто-дакійських» чані з цілющими термальними водами.

Викупатися в «кельто-дакійських» чані з цілющими термальними водами

Довжанський замок. джерело: zamki-kreposti.com.ua

Можна відвідати Довжанський замок XV ст. з розташованим на його території парком. Обов'язково спробувати закарпатське вино нового врожаю, поласувати козячої бринзою місцевого виготовлення і повечеряти в цій колибі.

Де зупинитися:

Вікенд в замку

В Збараж варто приїхати, щоб побувати в замку, який увійшов в історію відразу двох народів. Це місце, де розвивалися події книги Генріка Сенкевича «Вогнем і мечем» і однойменного фільму Єжи Гофмана.

Сюди варто приїхати, щоб побачити одну з найпотужніших твердинь Європи. Збараж - один з небагатьох міст, якому вдалося зберегти середньовічну міську структуру.

Збаразький замок. джерело: dic.academic.ru

Погуляйте в замку і обов'язково сфотографуйте на його тлі. Обійдіть бастіони, загляньте в 60-метровий колодязь, зійдіть в гігантські каземати. З'ясуйте, закінчили чи археологи розчищення підземних ходів.

Також можна пообідати в ресторані при замку, спуститися на площу Ринок, відвідати оборонний монастир Бернардинів, побувати у величному барочному костелі. Знайти найдавніший храм Збаража - православну церкву Преображення Господнього.

Історико-культурний заповідник «Збараж» працює щодня з 10:00 до 20:00 години.

Магія осіннього парку

Хочете насолодитися зачаруванням пізньої осені? Відправляйтеся в селище Тростянець Чернігівської області. Тут знаходитися унікальний дендрологічний парк Тростянець, площею в 200 га.

Сюди варто приїхати, щоб переконатися - навіть пізня осінь варто справжньою фотосесії. Що навіть на плоскому ландшафті може виникнути парк, який не має рівних у Східній Європі. Дізнатися як виглядають тиси, кипарисовики, катальпи, червоні їли і скорочення сосни. З подивом виявити, що кожен з 50 видів кленів має свій відтінок листя.

Іван Михайлович Скоропадський - засновник дендрологічного парку Тростянець. джерело: mapio.net

Можна побродити по паркових алеях, погодувати лебедів, піднятися до половецьке ідолу на Дідовій горі, пройтися по швейцарському ущелині, постояти під могутніми кедрами на кедрової узліссі.

Обов'язково зверніть увагу висічені на камені слова Івана Скоропадського, творця парку: «Любий друже! Сад, в якому ти гуляєш, насаджений мною. Він служив мені втіхою в моєму житті. Якщо ти помітив безлад, що веде до знищення його, то скажи про це хазяїну саду. Ти зробиш добру справу ».

Де зупинитися:

Зігрітися в Ужгороді

Карпатські гори захищають Ужгород його від холодних вітрів, тому клімат тут - європейський. До того ж в місті скільки смачних атмосферних закладів, що вставати з-за столу буде ніколи.

До того ж в місті скільки смачних атмосферних закладів, що вставати з-за столу буде ніколи

Бограч. джерело: tomato.ua

Сюди варто приїхати, щоб оцінити ужгородську кухню: гуляші, бограч і десять видів м'яса. Навіть печена картопля з бринзою і шкварками - вже шедевр. Ужгородський коньяк реклами не потребує. А що стосується вин - так вони не гірше угорських.

Відвідайте Ужгородський замок, скансен, Горянську ротонду і ужгородську синагогу. Так, їх бачили всі, хто побував в Ужгороді хоча б раз. Але чи знаєте ви, що в цьому місті є власна статуя Свободи, Ейфелева вежа і пам'ятник Петру першому? А крім них ще три десятка міні-скульптур по всьому місту. Щоб пройти квест, знадобиться мобільність і гранична уважність.

Щоб пройти квест, знадобиться мобільність і гранична уважність

Горянська ротонда. джерело: cikave.com.ua

Де зупинитися:

  • Етно-велнес готель «Унгварський» м Ужгород, вул. Електрозаводська, 2.

затишне місто

Щоб дізнатися Львів, потрібна ціла життя, щоб відчути його чарівність, досить одного дня. І все ж радимо затриматися тут довше.

І все ж радимо затриматися тут довше

Львівська копальня кави (Львівська копальня кави) на площі Ринок

Сюди варто приїхати, щоб зануритися в світову туристичну тусовку. До того ж саме в цьому місті варять найсмачнішу в Україні кави, а тістечка, виготовлені за австрійськими рецептами в тутешніх кондитерських, дивують навіть австрійців.

Погуляйте навколо площі Ринок, випійте чашку кави в «Італійському дворику» палацу Корнякта, сфотографуйте у дворі стародавньої Вірменської церкви, відвідайте Оперний театр.

Крім того, можна прогулятися по найстарішому в Україні Стрийського парку, спробувати порахувати левів в Старому місті, з'їздити на Личаківський цвинтар і попутно зайти в скансен Шевченківський гай.

Де зупинитися:

  • У Львові безліч хостелів, готелів. Але більш заліково оселитися в старому будинку з внутрішнім двориком і керамічної піччю (250 грн за ніч).

Але чи знаєте ви, що в цьому місті є власна статуя Свободи, Ейфелева вежа і пам'ятник Петру першому?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.