Навигация
Реклама
Реклама

Як самостійно розпланувати подорож по Баварії?

Одне з найпопулярніших напрямків у туристів, які подорожують по Німеччині - це Баварія . Це й не дивно, адже саме тут можна спостерігати не тільки знамениті в усьому світі замки Баварії, не тільки прекрасні альпійські луки і справжніх «альпійських корів», ніби з реклами «Мілка», а й просто прекрасні гірські пейзажі, і інші краси, немов зійшли з картинки путівника.

Баварія

Однак Баварія - це практично самостійний світ і на перший погляд може здатися, що підкорити його можна тільки купивши екскурсію по замкам Баварії. Однак це не так - трохи бажання і часу допоможуть Вам розпланувати поїздку Вашої мрії.

Для мандрівників, які вирішили підкорити чарівну Баварію, хочу дати декілька порад:

- по-перше, якщо Ваша головна мета - саме Баварія, то пунктом прибуття (прильоту) виберіть Мюнхен .

Особисто я зробив по-іншому, і купив квиток в Берлін . Не можу сказати, що пошкодував про це згодом - адже моєю метою було знайомство не тільки з Баварією, а з Німеччиною в цілому. Саме тому в моєму маршруті знайшлося також місце самому Берліну, а також Потсдаму і Дрездену . Однак такий маршрут фізично важкий. Саме тому я б рекомендував починати свою подорож по Баварії саме з прильоту в Мюнхен: так і сил менше витратите на дорогу, і для огляду Баварії буде більше часу.

- по-друге, обов'язково беріть в оренду машину (детальніше про це читайте в моїй статті Бронювання автомобіля в Німеччині: покрокова інструкція ). Безумовно, Ви можете придбати екскурсійний тур «Замки Баварії». Це позбавить Вас необхідності бронювати автомобіль і розробляти маршрут відвідувань. Однак, на мій погляд, бронювання авто - набагато більш зручно і економічно.

Єдине, на чому я наполягаю дуже сильно - не подорожуйте по Баварії на громадському транспорті. Не дивуйтеся, можливість поїздок на рейсових автобусах ніхто не відміняв! Однак враження будуть все ж не ті, та й багато часу витратите на переїзди.

- по-третє, якщо Ви плануєте відвідування декількох міст і замків Баварії, то рекомендую придбати спеціальний квиток на 14 днів (брошура про даний квитку англійською та німецькою мовами з переліком конкретних пам'яток, які можна по ньому відвідати, доступна за посиланням: http://www.schloesser.bayern.de/deutsch/schloss/objekte/jahreskarten.pdf ).

Ціна даної карти на 2015 рік становить 45 євро для одного відвідувача, а для двох (так званий «сімейний квиток») - всього 65 євро. Як я вже пояснив, термін дії даної карти становить 14 днів з дня першого відвідування однієї з визначних пам'яток зі списку.

Виглядає карта приблизно ось таким чином:

Виглядає карта приблизно ось таким чином:

На зворотному боці в перший день використання Вам запропонують залишити особистий підпис і вказати дату:

На зворотному боці в перший день використання Вам запропонують залишити особистий підпис і вказати дату:

Придбати дану карту можна в касі будь-якого із замків, які можна по ній відвідати. Зверніть увагу, що поширюється дана карта все ж не на всі замки і визначні пам'ятки Баварії. Крім того, якщо Ви перебуваєте спочатку в Мюнхен, то і придбати квиток буде зручніше саме тут - на багато визначних пам'яток Мюнхена карта також поширюється.

Отже, після того як Ви визначилися з місцем і часом свого перебування, слід відразу змиритися з тим, що якщо Ви їдете в Німеччину не на півроку, а всього лише на час короткої відпустки, то всю Баварію Вам оглянути не вдасться. Отже, доведеться зробити вибір: які із замків оглянути, а які можна залишити до наступного подорожі. А також необхідно скласти конкретний маршрут поїздки.

Для себе я визначив наступний план відвідування Баварії:

- Мюнхен (незважаючи на те, що прилетіли ми в Берлін, що не оглянути це прекрасне місто ми не могли. Саме тому виділили пару днів для знайомства з Мюнхеном). Крім того, один з вечорів в Мюнхені ми присвятили відвідування справжнього футбольного матчу за участю знаменитого на весь світ клубу «Баварія». Детальніше в статті - Як забронювати квитки на футбол в Німеччині? Мій досвід відвідування матчу Мюнхенській Баварії

Мюнхен - абсолютно особливе місто, на огляд якого не досить пари днів. Нам же вдалося побувати ще й на Октоберфесті , Тому на огляд визначних пам'яток залишилося зовсім небагато часу.

- селище Обераммергау, відправлення в Нойшванштайн. У глибині душі я розумію, що таке чудове містечко як це, все ж створено в першу чергу для туристів. Проте, мені тут шалено сподобалося.

Знаменита село Обераммергау абсолютно незвичайної розписом будинків - народився тут же художник Франц Серафим Цвінк поклав початок особливому напрямку живопису. Це були фрески релігійного спрямування, першу з яких він зобразив на фасаді власного будинку. Однак сподобалися вони і іншим жителем села, і незабаром на молоду людину посипалися замовлення.

Однак сподобалися вони і іншим жителем села, і незабаром на молоду людину посипалися замовлення

У Баварії Обераммергау - не єдина село, в якій збереглися будинки в подібному стилі. Однак тут їх найбільше.

До речі, прибувши сюди, готуйтеся спустошити гаманець - в селі безліч умільців, що займаються продажем сувенірів з дерева. Крім того тут є чудові магазини новорічних іграшок.

- відвідини замків Нойшванштайн і Хойшвангау.

Два найбільш знаменитих баварських замку Німеччини. На мій погляд, перший з них своєю популярністю зобов'язаний не тільки своєю красою і величчю, але й ... знаменитої заставці із зображенням замку, якої починаються мультики виробництва студії «Дісней».

Так-так, саме цей баварський замок став прототипом палацу Сплячої красуні, красується в паризькому Діснейленді. Безумовно, відвідати цю перлину Німеччині коштує, я б порадив переночувати в одному з готелів біля замку. Повірте, сніданок з видом на Ношванштайн запам'ятається Вам на все життя.

Його відвідування найлегше поєднати з екскурсією по замку Хойшвангау, який знаходиться в пішої доступності від першого. Хойшвангау не настільки відомий і більш стриманий, ніж Нойшванштайн, проте ввечері в світлі вогнів він виглядає не менш величним. Та й оздоблення залів дуже цікаво.

Почати екскурсію я порадив би все-таки з Нойшванштайн, так як бажаючих його відвідати зазвичай більше, та й знаходиться він на горі, після відвідин якої знову доведеться повертатися до підніжжя, де розкинувся Хойшвангау.

Почати екскурсію я порадив би все-таки з Нойшванштайн, так як бажаючих його відвідати зазвичай більше, та й знаходиться він на горі, після відвідин якої знову доведеться повертатися до підніжжя, де розкинувся Хойшвангау

- відвідування містечка Фюссен.

Від замків до цього містечка трохи більше 10 кілометрів, тому не відвідати його може тільки ледачий (ну або мандрівник, що переміщається без машини).

Городок цікавий своєю архітектурою і вважається курортом. Відвідати тут варто Замок єпископів і Абатство святого Магнуса. На жаль, зазначена мною вище карта пам'яток на дані об'єкти не поширюється, відвідування доведеться сплатити окремо.

В цілому, кількох годин для знайомства з Фюссені буде цілком достатньо: прогуляйтеся по вулицях, прогуляйтеся по мосту через річку з незвично блакитно-зеленою водою і перекусіть в одній з місцевих кафе.

Це лише невелика екскурсія по замкам Баварії, розрахована на 5-6 днів. Насправді об'єктів тут набагато більше, але для їх вивчення потрібно набагато більше часу. Складайте свій індивідуальний маршрут по замках Баварії виходячи зі свого бюджету і особистих інтересів. Сподіваюся, що невеликі рекомендації від мене в цьому Вам допоможуть.

Сподіваюся, що невеликі рекомендації від мене в цьому Вам допоможуть

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.