Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсії в замки Баварії Нойшванштайн, Ліндерхоф з Мюнхена

Подорож у казку - так характеризується екскурсія "Мюнхен і замки Баварії: Нойшванштайн, Ліндерхоф і Херренкімзеє" в супроводі російськомовного гіда мюнхенської компанії "Ваш гід в Баварії". Екскурсії проводяться щодня, індивідуально, за попереднім замовленням, від вашого готелю в Мюнхені.

Зробити замовлення

Баварські замки немов ожилі ілюстрації до чарівних казок братів Грімм. Кожен правитель Німеччини вважав своїм обов'язком будівництво замку або палацу для захисту своїх володінь і створення образу могутності і багатства його власника. Особливо в питанні будівництва відзначився "казковий король" Баварії - Людвіг II.

Більшість цих споруд збереглося до наших днів. Вони привертають увагу туристів своїми химерними формами, розкішшю інтер'єрів і можливістю доторкнутися до історії німецької держави.

Замок Нойшванштайн у Баварії

Подорож у казку - так характеризується екскурсія Мюнхен і замки Баварії: Нойшванштайн, Ліндерхоф і Херренкімзеє в супроводі російськомовного гіда мюнхенської компанії Ваш гід в Баварії

- найвідоміший в Баварії. Він був побудований за наказом короля Людвіга II в 19 столітті в передгір'ях Альп, на висоті понад тисячу метрів. В архітектурному вигляді замку відбилося захоплення молодого короля епохою лицарства. Майже два десятиліття зводилося це казкове будова. Вузькою дорожке- серпантину Ви підніміться до замку. Наша екскурсія в Нойшванштайн з Мюнхена з російським гідом познайомить Вас з історією цього, мабуть, найкрасивішого і вражаючого своєю величчю замку Європи.

=> У нас Ви можете замовити індивідуальна екскурсія в замок Нойшванштайн. вибрати екскурсію .
=> А на цьому сайті Ви можете замовити групові екскурсії з Мюнхена в замок Нойшванштайн .

Замовити екскурсію

замок Хоеншвангау

підноситься на березі Альпійського озера. Тут пройшло дитинство Людвіга II. Чудова архітектура, вишукана розкіш, химерні фонтани створюють неповторний колорит цього замку. На власні очі Ви побачите красу інтер'єрів, побуваєте в спальні короля, де стеля виконана у вигляді зоряного неба.

Замок Херренкімзеє в Баварії

побудований за наказом короля Людвіга II Баварського. Він повинен був затьмарити славу французького Версаля. Замок розташувався в мальовничому місці - на острові озера Кімзее в Альпах. Будівництво Херренкімзеє зажадало дуже великих фінансових вкладень, але так і не було завершено за життя Людвіга. Ми познайомимо Вас з пристроєм асиметричного палацово-паркового комплексу, супроводимо по чудово прибраним царственим залах і кабінетах.

Замок Ліндерхоф в Баварії

розташувався в долині Граасвангталь. Це єдине замкова споруда, будівництво якого Людвігу II Баварському вдалося, почавши з нуля, завершити. Кращі скульптори і художники Європи того часу створювали його неповторний вигляд. Линдерхоф входить в сотню найвидатніших замків світу. Цей зразок витонченої архітектури поєднує елементи рококо і бароко. Внутрішні приміщення замку прикрашені прекрасними розписами, гобеленами, вазами і дзеркалами.

Замок Нимфенбург Мюнхен

знаходиться на заході Мюнхена. Палацово-парковий комплекс в бароковому стилі будувався як літня резиденція для курфюрстів Баварії. Царське оздоблення кімнат палацу, витонченість і позолота вразять Вас. Екскурсія з особистим гідом стане захоплюючою подорожжю по палацовому комплексу. Ви познайомитеся з декількома музейними колекціями, прогуляєтеся по парку і на деякий час відчуєте себе королями.

Зробити замовлення

Подивіться наші відео "замки Баварії":

Подивіться наші фото "замки Баварії":

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.